PZPS: Mistrzostwa Polski Młodzików 2015’ w Tarnowie Podgórnym

clip_image001

W położonym nieopodal stolicy Wielkopolski Tarnowie Podgórnym trwa rywalizacja o mistrzostwo Polski młodzików. W turnieju finałowym bierze udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

W grupie A grają: BKS Chemik Bydgoszcz, MKS MDK Warszawa, Jastrzębski Węgiel I, Trefl S.A. Gdańsk.

Grupę B stanowią: MKS Piast Krotoszyn, MMKS Maraton Świnoujście, SK JSW KOKS Radlin, UMKS MOS Wola Warszawa.

Zgodnie z regulaminem gra się do dwóch wygranych setów.

Transmisja TV na stronie www.tvcom.pl

Wyniki i statystyki turnieju prowadzi zespół kierowany przez Pawła Ignatowicza na stronie: www.vispolska.pl oraz http://www.pzps.pl/Turnieje//Mistrzostwa-Polski-Mlodzikow-2015/Strona-glowna-turnieju.html

1 maja piątek:

Grupa A:

BKS CHEMIK Bydgoszcz – MKS MDK Warszawa 2:0 (25:18, 25:22), MVP: Mateusz Cackowski (BKS CHEMIK Bydgoszcz)

JASTRZĘBSKI Węgiel – TREFL S.A. Gdańsk 0:2 (14:25, 20:25), MVP: Jakub Wilkowski (TREFL S.A. Gdańsk)

MKS MDK Warszawa – TREFL S.A. Gdańsk 1:2 (18:25. 25:18, 12:15), MVP Piotr Wołodźko (TREFL S.A. Gdańsk)

BKS CHEMIK Bydgoszcz – JASTRZĘBSKI Węgiel 0:2 (15:25, 25:27), MVP Artur Błażej (Jastrzębski Węgiel)

Grupa B:

UMKS MOS Wola Warszawa – SK JSW KOKS Radlin 2:0 (25:19. 25:9), MVP Konrad Stokłosiński (UMKS MOS Wola Warszawa)

UKS PIAST Krotoszyn –MMKS MARATON Świnoujście 0:2 (17:25, 21:25), MVP Hubert Jałoszyński (MMKS MARATON Świnoujście)

SK JSW KOKS Radlin  – MMKS MARATON Świnoujście 2:0 (25:21, 25:15). MVP Filip Grygiel (SK JSW KOKS Radlin)

UMKS MOS Wola Warszawa – UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:21, 25:11), MVP Michał Skibiński (UMKS MOS Wola Warszawa)

2 maja sobota:

Grupa A

JASTRZĘBSKI Węgiel – MKS MDK Warszawa 2:0 (25:10, 25:14), MVP Damian Czetowicz (JASTRZĘBSKI Węgiel)

TREFL S.A. Gdańsk – BKS CHEMIK Bydgoszcz 2:0 (25:20, 25:18), MVP Kacper Wnuk (TREFL S.A. Gdańsk)

Grupa B:

12.00: UKS PIAST Krotoszyn – SK JSW KOKS Radlin

13.30: MMKS MARATON Świnoujście – UMKS MOS Wola

17.00: półfinał A-1/B-2

18.30: półfinał A-2/B-1

Hala w Rokietnicy:

17.00: A-3/B-3 o miejsce 5

18.30: A-4/B-4 o miejsce 7

3 maja niedziela, hala w Tarnowie Podgórnym:

10.30 – mecz o III miejsce

12.30 – mecz o   I miejsce

14.00 – uroczyste zakończenie turnieju

Autor/Źródło: Janusz Uznański – rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej/fot. Adrian Sawko – vispolska.pl

Szczegóły: http://www.vispolska.pl/zawody-pzps/