faza zasadnicza - grupa A

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

08-10-2016 16:30
mecz nr: A-1
Atom Trefl MalborkEnea PTPS Piła0:3 14:25 16:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SĘDKOWSKI K
S2: WŁOSEK K
ES: BILIŃSKA
VIS:
08-10-2016 17:00
mecz nr: A-2
Budowlani ŁódźKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 25:17 20:25 19:25 25:22 15:8
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAPUDA P
S2: WIECZOREK P
ES: CHUDZICKA
VIS:
08-10-2016 11:30
mecz nr: A-3
Legionovia LegionowoChemik Police2:3 22:25 21:25 25:19 25:19 12:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: TAROŃ A
S2: MENCEL K
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

22-10-2016 12:00
mecz nr: A-4
Enea PTPS PiłaChemik Police3:2 27:25 23:25 25:18 14:25 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MARKOWSKI M
S2: MACIEJEWSKI II
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
22-10-2016 16:00
mecz nr: A-5
KS PAŁAC BydgoszczLegionovia Legionowo0:3 21:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BŁAŻEJEWSKI M
S2: ARENTOWICZ M
ES: NAPIERAŁA
VIS:
22-10-2016 16:00
mecz nr: A-6
Atom Trefl MalborkBudowlani Łódź0:3 18:25 17:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KALEŃSKI M
S2: WALERZAK M
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

05-11-2016 16:00
mecz nr: A-7
Budowlani ŁódźEnea PTPS Piła3:0 28:26 25:10 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKALIMOWSKI K
S2: ŁUKASZEWICZ M
ES: CHUDZICKA
VIS:
05-11-2016 14:30
mecz nr: A-8
Legionovia LegionowoAtom Trefl Malbork3:0 25:18 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZTULC P
S2: ANESZKO M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: A-9
Chemik PoliceKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:21 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MACIEJEWSKI II
S2: SZYMAŃSKI R
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

19-11-2016 12:00
mecz nr: A-10
Enea PTPS PiłaKS PAŁAC Bydgoszcz0:3 20:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NOSAL P
S2: PIEKAREC A
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
19-11-2016 16:00
mecz nr: A-11
Atom Trefl MalborkChemik Police0:3 18:25 16:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PUCHALSKA B
S2: KALEŃSKI M
ES: BILIŃSKA
VIS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: A-12
Budowlani ŁódźLegionovia Legionowo2:3 25:16 15:25 25:21 20:25 9:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MYŚLAK J
S2: REK M
ES: BORS
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

03-12-2016 14:30
mecz nr: A-13
Legionovia LegionowoEnea PTPS Piła3:0 25:13 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KRYDA P
S2: WOJTUNIK K
ES: TROCIŃSKI
VIS:
03-12-2016 18:00
mecz nr: A-14
Chemik PoliceBudowlani Łódź3:0 25:17 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SŁOWIK B
S2: SŁOWIK M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
03-12-2016 16:00
mecz nr: A-15
KS PAŁAC BydgoszczAtom Trefl Malbork3:1 25:17 25:22 29:31 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAZNOWSKI A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: KWIATKOWSKI
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

10-12-2016 12:00
mecz nr: A-16
Enea PTPS PiłaAtom Trefl Malbork3:0 25:21 25:13 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FIBOR A
S2: MIKOŁAJCZAK S
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
10-12-2016 16:00
mecz nr: A-17
KS PAŁAC BydgoszczBudowlani Łódź3:2 14:25 25:22 25:21 20:25 15:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ZIELIŃSKI K
S2: SPEINA J
ES: NAPIERAŁA
VIS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: A-18
Chemik PoliceLegionovia Legionowo3:1 25:19 25:23 25:27 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MACIEJEWSKI II
S2: SZYMAŃSKI R
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

17-12-2016 12:00
mecz nr: A-19
Chemik PoliceEnea PTPS Piła3:0 25:13 25:20 28:26
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FLIS P
S2: MARKOWSKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
15-01-2017 15:00
mecz nr: A-20
Legionovia LegionowoKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 25:22 25:11 15:25 22:25 15:7
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WŁOSEK K
S2: TAROŃ A
ES: TROCIŃSKI
VIS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: A-21
Budowlani ŁódźAtom Trefl Malbork3:1 23:25 25:12 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JEŻYNA P
S2: ZAJC P
ES: CHUDZICKA
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

21-01-2017 12:00
mecz nr: A-22
Enea PTPS PiłaBudowlani Łódź0:3 22:25 15:25 17:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GAJDA T
S2: KIJOWSKA B
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
07-01-2017 14:00
mecz nr: A-23
Atom Trefl MalborkLegionovia Legionowo0:3 11:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIKUL B
S2: KALEŃSKI M
ES: BILIŃSKA
VIS:
21-01-2017 16:00
mecz nr: A-24
KS PAŁAC BydgoszczChemik Police3:0 25:22 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: REDLARSKI M
S2: DOMINIAK Ł
ES: NAPIERAŁA
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

28-01-2017 16:00
mecz nr: A-25
KS PAŁAC BydgoszczEnea PTPS Piła3:1 25:21 25:20 23:25 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MIZGAŁA M
S2: SPEINA J
ES: NAPIERAŁA
VIS:
26-01-2017 18:15
mecz nr: A-26
Chemik PoliceAtom Trefl Malbork3:0 25:20 25:10 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYMAŃSKI R
S2: SŁOWIK B
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
29-01-2017 15:00
mecz nr: A-27
Legionovia LegionowoBudowlani Łódź3:1 28:26 25:22 18:25 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKORUPSKI J
S2: GLINKOWSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

18-02-2017 17:00
mecz nr: A-28
Enea PTPS PiłaLegionovia Legionowo0:3 18:25 21:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SAŁADZIAK M
S2: POGODA-BŁAZIAK K
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: A-29
Budowlani ŁódźChemik Police2:3 25:22 12:25 25:22 23:25 8:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MYSZKOWSKA A
S2: PIĘTA P
ES: BORS
VIS:
18-02-2017 18:00
mecz nr: A-30
Atom Trefl MalborkKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 25:23 25:21 17:25 28:26
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ULITA N
S2: BIERNACZYK M
ES: BILIŃSKA
VIS: