faza zasadnicza - grupa B

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

08-10-2016 17:00
mecz nr: B-1
ŁKS Szkoła Gortata ŁódźMuszyna Proxima Kraków3:1 23:25 27:25 25:20 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPUSTA K
S2: ZAJC P
ES: SZLENDAK
VIS:
08-10-2016 14:00
mecz nr: B-2
Impel WrocławKSZO OSTROWIEC3:0 25:15 25:14 25:5
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKOWROŃSKI G
S2: SZCZEPANKIEWICZ Ł
ES: SAJDAK
VIS:
08-10-2016 16:00
mecz nr: B-3
MKS Dąbrowa GórniczaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2:3 27:25 25:18 17:25 23:25 6:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PUCHALSKI M
S2: GĘBARZEWSKI R
ES: KUCHARSKI
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

22-10-2016 13:00
mecz nr: B-4
Muszyna Proxima KrakówBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 19:25 25:22 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SERWATKO B
S2: KAPŁON L
ES: SKROBOT
VIS:
22-10-2016 13:00
mecz nr: B-5
KSZO OSTROWIECMKS Dąbrowa Górnicza1:3 25:23 17:25 15:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WIERZBOWICZ P
S2: STACHNIK J
ES: GIEL
VIS:
22-10-2016 11:30
mecz nr: B-6
ŁKS Szkoła Gortata ŁódźImpel Wrocław1:3 25:19 22:25 18:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KARBOWIAK P
S2: GŁODEK M
ES: CHUDZICKA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

07-11-2016 17:00
mecz nr: B-7
Impel WrocławMuszyna Proxima Kraków3:0 25:16 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOCIEŁ P
S2: WOLSKI D
ES: JARZĘBICKA
VIS:
05-11-2016 16:00
mecz nr: B-8
MKS Dąbrowa GórniczaŁKS Szkoła Gortata Łódź3:2 21:25 25:23 21:25 25:10 15:11
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WIERUSZEWSKI J
S2: MIKOŁAJCZYK J
ES: BORS
VIS:
05-11-2016 14:00
mecz nr: B-9
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaKSZO OSTROWIEC3:0 25:22 25:11 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DRAB B
S2: PIERUCKI B
ES: MALARZ
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

19-11-2016 13:30
mecz nr: B-10
Muszyna Proxima KrakówKSZO OSTROWIEC3:1 25:12 25:16 21:25 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIELAR T
S2: JÓZEFOWSKI P
ES: KAPA
VIS:
19-11-2016 14:00
mecz nr: B-11
ŁKS Szkoła Gortata ŁódźBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała1:3 17:25 22:25 25:23 13:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAPUDA D
S2: PAPUDA P
ES: CHUDZICKA
VIS:
19-11-2016 14:30
mecz nr: B-12
Impel WrocławMKS Dąbrowa Górnicza3:2 19:25 25:20 25:12 20:25 15:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BILKOWSKI P
S2: MENCEL K
ES: SAJDAK
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

03-12-2016 17:00
mecz nr: B-13
MKS Dąbrowa GórniczaMuszyna Proxima Kraków3:0 25:19 25:17 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAŁA W
S2: SZYDEŁKO A
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
03-12-2016 15:00
mecz nr: B-14
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaImpel Wrocław3:2 17:25 25:20 25:19 12:25 15:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LIC D
S2: ZARZYCKI T
ES: STACHNIK
VIS:
03-12-2016 14:00
mecz nr: B-15
KSZO OSTROWIECŁKS Szkoła Gortata Łódź1:3 22:25 25:22 19:25 12:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKORUPSKI J
S2: CZYWCZYŃSKA A
ES: SARNA
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

14-01-2017 15:00
mecz nr: B-16
Muszyna Proxima KrakówŁKS Szkoła Gortata Łódź2:3 21:25 25:19 25:15 21:25 11:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BOBER B
S2: CIEŚLIK B
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
10-12-2016 13:30
mecz nr: B-17
KSZO OSTROWIECImpel Wrocław0:3 10:25 22:25 14:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GŁÓD W
S2: TWARDOWSKI M
ES: RANECKI
VIS:
10-12-2016 12:00
mecz nr: B-18
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaMKS Dąbrowa Górnicza0:3 24:26 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: OLSZANECKI M
S2: KASPRZYK P
ES: SKROBOT
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

18-12-2016 12:00
mecz nr: B-19
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaMuszyna Proxima Kraków3:0 25:14 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NOGA N
S2: KUCHNA A
ES: TARGOSZ
VIS:
17-12-2016 18:00
mecz nr: B-20
MKS Dąbrowa GórniczaKSZO OSTROWIEC3:1 23:25 25:18 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KADŁUBOWSKI P
S2: GRUSZCZYŃSKI M
ES: KASPRZYK
VIS:
17-12-2016 14:00
mecz nr: B-21
Impel WrocławŁKS Szkoła Gortata Łódź3:0 25:18 25:13 27:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MORAWSKI P
S2: BROŃSKI M
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

21-01-2017 15:00
mecz nr: B-22
Muszyna Proxima KrakówImpel Wrocław1:3 16:25 29:27 28:30 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: STACHNIK J
S2: SERWATKO B
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
21-01-2017 15:30
mecz nr: B-23
ŁKS Szkoła Gortata ŁódźMKS Dąbrowa Górnicza2:3 25:16 8:25 19:25 25:22 18:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ORZECHOWSKI K
S2: MIKOŁAJCZAK S
ES: CHUDZICKA
VIS:
21-01-2017 13:00
mecz nr: B-24
KSZO OSTROWIECBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała0:3 16:25 13:25 14:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAZNOWSKI A
S2: SZYMAŃCZAK L
ES: SARNA
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

28-01-2017 13:00
mecz nr: B-25
KSZO OSTROWIECMuszyna Proxima Kraków2:3 25:17 15:25 19:25 30:28 10:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOMORNICKI R
S2: MYSZKOWSKA A
ES: GIEL
VIS:
28-01-2017 13:30
mecz nr: B-26
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaŁKS Szkoła Gortata Łódź3:0 25:19 25:11 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SERWATKO B
S2: KAPŁON L
ES: MALARZ
VIS:
26-01-2017 16:00
mecz nr: B-27
MKS Dąbrowa GórniczaImpel Wrocław3:1 28:26 24:26 25:22 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOCIEŁ P
S2: MROCZKOWSKI P
ES: KASPRZYK
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

18-02-2017 12:00
mecz nr: B-28
Muszyna Proxima KrakówMKS Dąbrowa Górnicza2:3 15:25 20:25 25:17 25:23 6:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYDŁO K
S2: LIC D
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
18-02-2017 14:00
mecz nr: B-29
Impel WrocławBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:0 25:19 25:21 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DZIKUĆ J
S2: MARKOWSKI M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
18-02-2017 17:30
mecz nr: B-30
ŁKS Szkoła Gortata ŁódźKSZO OSTROWIEC3:1 25:21 25:12 20:25 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAPUDA D
S2: PAPUDA P
ES: CHUDZICKA
VIS: