faza zasadnicza - grupa A

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

08-10-2016 13:00
mecz nr: A-1
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCuprum Lubin3:0 26:24 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CISZEWSKI Ł
S2: KRYDA P
ES: ŁEMPICKI
AS:
05-02-2017 19:00
mecz nr: A-2
BBTS Bielsko - BiałaEffector Kielce3:0 25:21 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPŁON L
S2: DOMARADZKI M
ES: KAPA
AS:
08-10-2016 15:00
mecz nr: A-3
Asseco Resovia RzeszówMKS Będzin3:0 25:21 25:23 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SURDEJ R
S2: LEŚNIAK K
ES: DOLAK
AS:

Kolejka nr 2wróć na początek

16-10-2016 15:00
mecz nr: A-4
Effector KielceAsseco Resovia Rzeszów3:0 26:24 25:17 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PĘDRYS J
S2: KRUPSKI M
ES: GIEL
AS:
15-10-2016 14:00
mecz nr: A-5
Cuprum LubinBBTS Bielsko - Biała3:0 25:23 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZWABA P
S2: BROŃSKI M
ES: JARZĘBICKA
AS:
16-10-2016 16:00
mecz nr: A-6
Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:0 25:23 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MAGIERA R
S2: BZODEK M
ES: SAJDAK
AS:

Kolejka nr 3wróć na początek

22-10-2016 10:00
mecz nr: A-7
BBTS Bielsko - BiałaJastrzębski Węgiel3:0 25:16 26:24 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KRUK D
S2: KAŁA W
ES: KAPA
AS:
22-10-2016 14:00
mecz nr: A-8
Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin3:1 27:29 26:24 25:10 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPICA P
S2: WOLSZTYNIAK I
ES: STARAKIEWICZ
AS:
22-10-2016 17:00
mecz nr: A-9
MKS BędzinEffector Kielce3:1 27:25 25:20 21:25 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ŻERDZIŃSKA A
S2: ŻERDZIŃSKI S
ES: SZLENDAK
AS:

Kolejka nr 4wróć na początek

29-10-2016 14:00
mecz nr: A-10
Cuprum LubinMKS Będzin2:3 20:25 25:16 25:18 21:25 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SŁOWIK B
S2: SŁOWIK M
ES: JARZĘBICKA
AS:
29-10-2016 12:00
mecz nr: A-11
Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:23 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DRAB B
S2: FERENCZAK G
ES: SZLAGOWSKI
AS:
28-10-2016 19:00
mecz nr: A-12
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleBBTS Bielsko - Biała1:3 22:25 25:17 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DRZAZGA M
S2: KACZOR R
ES: ŁEMPICKI
AS:

Kolejka nr 5wróć na początek

04-11-2016 16:00
mecz nr: A-13
Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 25:22 25:21 22:25 21:25 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NOWICKI R
S2: SIKORA B
ES: DOLAK
AS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: A-14
MKS BędzinJastrzębski Węgiel2:3 25:16 20:25 25:21 23:25 8:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LENART P
S2: TARGOSZ W
ES: KASPRZYK
AS:
03-11-2016 16:30
mecz nr: A-15
Cuprum LubinEffector Kielce0:3 16:25 16:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MACIEJEWSKI II
S2: WOLSKI Z
ES: JARZĘBICKA
AS:

Kolejka nr 6wróć na początek

12-11-2016 17:30
mecz nr: A-16
Jastrzębski WęgielEffector Kielce3:1 25:14 25:23 20:25 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CHUDY P
S2: GRUSZCZYŃSKI M
ES: SZLAGOWSKI
AS:
12-11-2016 12:30
mecz nr: A-17
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleMKS Będzin3:0 25:13 25:12 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAWLUK K
S2: KAŁA W
ES: ŁEMPICKI
AS:
12-11-2016 12:00
mecz nr: A-18
BBTS Bielsko - BiałaAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:13 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOT A
S2: KASPRZYK P
ES: KAPA
AS:

Kolejka nr 7wróć na początek

19-11-2016 17:00
mecz nr: A-19
MKS BędzinBBTS Bielsko - Biała2:3 25:23 25:19 30:32 24:26 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KADŁUBOWSKI P
S2: PAKUŁA B
ES: SZLENDAK
AS:
19-11-2016 15:00
mecz nr: A-20
Effector KielceZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 17:25 20:25 29:27 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LIC D
S2: ZARZYCKI T
ES: GIEL
AS:
19-11-2016 13:15
mecz nr: A-21
Cuprum LubinJastrzębski Węgiel0:3 17:25 15:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FLIS P
S2: MARKOWSKI M
ES: JARZĘBICKA
AS:

Kolejka nr 8wróć na początek

26-11-2016 13:00
mecz nr: A-22
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 17:25 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYNCZEWSKA M
S2: BOBER B
ES: JARZĘBICKA
AS:
26-11-2016 15:00
mecz nr: A-23
Effector KielceBBTS Bielsko - Biała0:3 22:25 20:25 16:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: RYBICKI Z
S2: KWIECIEŃ T
ES: GIEL
AS:
26-11-2016 17:00
mecz nr: A-24
MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów1:3 25:19 17:25 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ŻERDZIŃSKA A
S2: ŻERDZIŃSKI S
ES: BEDNAREK
AS:

Kolejka nr 9wróć na początek

03-12-2016 12:00
mecz nr: A-25
Asseco Resovia RzeszówEffector Kielce3:2 13:25 25:21 25:23 15:25 15:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SURDEJ R
S2: HABEL P
ES: STARAKIEWICZ
AS:
03-12-2016 12:00
mecz nr: A-26
BBTS Bielsko - BiałaCuprum Lubin3:0 25:19 25:17 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JANUSZ G
S2: DOMARADZKI M
ES: DOLAK
AS:
04-12-2016 16:00
mecz nr: A-27
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleJastrzębski Węgiel3:1 25:22 25:19 23:25 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WIERUSZEWSKI J
S2: KACZOR R
ES: KRUK
AS:

Kolejka nr 10wróć na początek

10-12-2016 17:45
mecz nr: A-28
Jastrzębski WęgielBBTS Bielsko - Biała3:1 25:21 22:25 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PUCHALSKI M
S2: JÓZEFOWICZ A
ES: SAJDAK
AS:
10-12-2016 14:00
mecz nr: A-29
Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów0:3 22:25 17:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: JARZĘBICKA
AS:
10-12-2016 10:30
mecz nr: A-30
Effector KielceMKS Będzin3:0 25:23 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WIECZOREK P
S2: PIĘTA P
ES: GIEL
AS:

Kolejka nr 11wróć na początek

17-12-2016 17:00
mecz nr: A-31
MKS BędzinCuprum Lubin3:1 24:26 25:14 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WANECKI D
S2: KOBIENIA A
ES: SKROBOT
AS:
11-12-2016 17:00
mecz nr: A-32
Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel3:2 25:15 25:23 21:25 21:25 20:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYPUŁA K
S2: SURDEJ R
ES: DOLAK
AS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: A-33
BBTS Bielsko - BiałaZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:0 25:22 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: OLSZYCKA A
S2: MENCEL K
ES: BEDNAREK
AS:

Kolejka nr 12wróć na początek

26-01-2017 13:30
mecz nr: A-34
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAsseco Resovia Rzeszów3:1 25:13 25:16 21:25 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KACZOR R
S2: BZODEK M
ES: ŁEMPICKI
AS:
21-01-2017 20:00
mecz nr: A-35
Jastrzębski WęgielMKS Będzin3:1 25:15 25:17 31:33 25:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: TARGOSZ W
S2: NOWICKI R
ES: SZLAGOWSKI
AS:
21-01-2017 14:30
mecz nr: A-36
Effector KielceCuprum Lubin3:2 25:15 25:22 22:25 22:25 15:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WIERZBOWICZ P
S2: PAŁKA M
ES: GIEL
AS:

Kolejka nr 13wróć na początek

28-01-2017 11:30
mecz nr: A-37
Effector KielceJastrzębski Węgiel1:3 25:23 24:26 16:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOZIOŁ P
S2: LEŚNIAK K
ES: ADAMIEC
AS:
04-02-2017 17:00
mecz nr: A-38
MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:0 25:16 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DOMARADZKI M
S2: ZARZYCKI T
ES: KAPA
AS:
28-01-2017 12:00
mecz nr: A-39
Asseco Resovia RzeszówBBTS Bielsko - Biała1:3 20:25 25:21 18:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ORLEF M
S2: ADAMCZYK B
ES: DOLAK
AS:

Kolejka nr 14wróć na początek

12-02-2017 18:00
mecz nr: A-40
BBTS Bielsko - BiałaMKS Będzin3:0 25:16 25:9 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DOBRZAŃSKI M
S2: KAPICA P
ES: KAPA
AS:
08-02-2017 13:00
mecz nr: A-41
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleEffector Kielce3:1 25:22 22:25 25:18 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAWLUK K
S2: KACZOR R
ES: KRUK
AS:
18-02-2017 11:00
mecz nr: A-42
Jastrzębski WęgielCuprum Lubin2:3 25:27 26:24 22:25 25:16 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WANECKI D
S2: WITOS R
ES: SZLAGOWSKI
AS: