faza zasadnicza - grupa B

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

07-10-2016 14:30
mecz nr: B-1
LOTOS Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów3:0 28:26 27:25 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAJKO A
S2: KILEŃSKI A
ES: BROŻYNA
VIS:
08-10-2016 13:00
mecz nr: B-2
Indykpol AZS OlsztynAZS IV LO Częstochowa3:0 25:16 25:21 25:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MIKOŁAJCZAK S
S2: SKORUPSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
08-10-2016 16:00
mecz nr: B-3
Łuczniczka BydgoszczONICO AZS Politechnika Warszawska3:2 25:18 21:25 22:25 25:20 29:27
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: POGODA-BŁAZIAK K
S2: SOŁTYSIAK G
ES: MISCHKE
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

15-10-2016 15:00
mecz nr: B-4
AZS IV LO CzęstochowaŁuczniczka Bydgoszcz0:3 18:25 15:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JABŁOŃSKI B
S2: OLSZYCKA A
ES: BEDNAREK
VIS:
15-10-2016 19:00
mecz nr: B-5
PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn3:1 23:25 25:23 25:22 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KWIDZIŃSKI K
S2: KAZNOWSKI A
ES: KISIEL
VIS:
15-10-2016 16:30
mecz nr: B-6
RCS Cerrad Czarni RadomLOTOS Trefl Gdańsk1:3 25:16 21:25 20:25 14:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CZURYŁOWSKI S
S2: JANCZAREK A
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

22-10-2016 13:00
mecz nr: B-7
Indykpol AZS OlsztynRCS Cerrad Czarni Radom3:2 14:25 22:25 28:26 25:22 15:9
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: DOMINIAK Ł
S2: BYTOF B
ES: AWIŻEŃ
VIS:
22-10-2016 16:00
mecz nr: B-8
Łuczniczka BydgoszczPGE Skra Bełchatów3:1 21:25 25:23 25:18 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYMAŃSKI R
S2: KIJOWSKA B
ES: MISCHKE
VIS:
22-10-2016 18:00
mecz nr: B-9
ONICO AZS Politechnika WarszawskaAZS IV LO Częstochowa3:2 22:25 19:25 25:16 25:23 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOWALSKI P
S2: MYŚLAK J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

29-10-2016 19:00
mecz nr: B-10
PGE Skra BełchatówONICO AZS Politechnika Warszawska0:3 27:29 17:25 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CZYWCZYŃSKA A
S2: MIESZKOWSKA K
ES: KISIEL
VIS:
29-10-2016 12:00
mecz nr: B-11
RCS Cerrad Czarni RadomŁuczniczka Bydgoszcz0:3 28:30 21:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CHAMERSKA-LEMIECH P
S2: LEW M
ES: ADAMIEC
VIS:
27-10-2016 20:00
mecz nr: B-12
LOTOS Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:0 25:23 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ULITA N
S2: KOLANO M
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

05-11-2016 12:00
mecz nr: B-13
Łuczniczka BydgoszczLOTOS Trefl Gdańsk3:0 25:22 25:21 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZWABA P
S2: TRAFANKOWSKI D
ES: MISCHKE
VIS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: B-14
ONICO AZS Politechnika WarszawskaRCS Cerrad Czarni Radom0:3 19:25 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ORLEF M
S2: ADAMCZYK B
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
05-11-2016 12:00
mecz nr: B-15
AZS IV LO CzęstochowaPGE Skra Bełchatów0:3 19:25 16:25 16:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: OLSZANECKI M
S2: KASPRZYK P
ES: KUCHARSKI
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

11-11-2016 15:00
mecz nr: B-16
RCS Cerrad Czarni RadomAZS IV LO Częstochowa3:0 25:12 25:17 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LEMIECH Ł
S2: LIC D
ES: ADAMIEC
VIS:
11-11-2016 19:00
mecz nr: B-17
LOTOS Trefl GdańskONICO AZS Politechnika Warszawska3:1 25:16 22:25 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FIBOR A
S2: MIESZKOWSKA K
ES: BROŻYNA
VIS:
11-11-2016 13:00
mecz nr: B-18
Indykpol AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz1:3 25:18 19:25 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MIZGAŁA M
S2: SPEINA J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

19-11-2016 17:00
mecz nr: B-19
ONICO AZS Politechnika WarszawskaIndykpol AZS Olsztyn3:1 23:25 26:24 25:22 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LISIECKI T
S2: GRZEGOREK T
ES: TROCIŃSKI
VIS:
25-11-2016 16:30
mecz nr: B-20
AZS IV LO CzęstochowaLOTOS Trefl Gdańsk0:3 24:26 20:25 16:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SURDEJ R
S2: MITUTA A
ES: BEDNAREK
VIS:
19-11-2016 12:00
mecz nr: B-21
PGE Skra BełchatówRCS Cerrad Czarni Radom1:3 25:21 26:28 23:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WANECKI D
S2: CHUDY P
ES: KISIEL
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

26-11-2016 11:00
mecz nr: B-22
PGE Skra BełchatówLOTOS Trefl Gdańsk2:3 25:23 24:26 27:29 25:22 7:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOSIACKI P
S2: SZYMAŃCZAK L
ES: KISIEL
VIS:
20-11-2016 15:00
mecz nr: B-23
AZS IV LO CzęstochowaIndykpol AZS Olsztyn1:3 25:14 19:25 20:25 15:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GRUSZCZYŃSKI M
S2: KOBIENIA A
ES: KUCHARSKI
VIS:
26-11-2016 17:00
mecz nr: B-24
ONICO AZS Politechnika WarszawskaŁuczniczka Bydgoszcz0:3 20:25 19:25 27:29
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WENCEL-BRUCZYŃSKA K
S2: MORAWSKI P
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

07-10-2016 18:00
mecz nr: B-25
Łuczniczka BydgoszczAZS IV LO Częstochowa3:2 25:18 25:23 19:25 22:25 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GAJDA T
S2: BIERNACZYK M
ES: MISCHKE
VIS:
03-12-2016 17:00
mecz nr: B-26
Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów3:1 25:22 25:18 21:25 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ŁUKASZEWICZ M
S2: SKALIMOWSKI K
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
03-12-2016 19:00
mecz nr: B-27
LOTOS Trefl GdańskRCS Cerrad Czarni Radom3:2 18:25 28:26 25:22 22:25 15:7
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BRYZEK Ł
S2: KALEŃSKI M
ES: BILIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

10-12-2016 11:30
mecz nr: B-28
RCS Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:23 23:25 25:20 29:27
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPICA P
S2: KACZMARZYK G
ES: KOZIEŁ
VIS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: B-29
PGE Skra BełchatówŁuczniczka Bydgoszcz1:3 20:25 19:25 25:22 29:31
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MYSZKOWSKA A
S2: KOMORNICKI R
ES: KISIEL
VIS:
10-12-2016 12:00
mecz nr: B-30
AZS IV LO CzęstochowaONICO AZS Politechnika Warszawska0:3 22:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOWALSKI P
S2: ADAMCZYK B
ES: KISIEL
VIS:

Kolejka nr 11wróć na początek

17-12-2016 11:00
mecz nr: B-31
ONICO AZS Politechnika WarszawskaPGE Skra Bełchatów2:3 25:18 16:25 25:14 21:25 10:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZTULC P
S2: LISIECKI T
ES: TROCIŃSKI
VIS:
17-12-2016 16:00
mecz nr: B-32
Łuczniczka BydgoszczRCS Cerrad Czarni Radom2:3 25:19 22:25 22:25 25:13 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIJOWSKA B
S2: KOLANO M
ES: MISCHKE
VIS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: B-33
Indykpol AZS OlsztynLOTOS Trefl Gdańsk2:3 25:23 25:15 24:26 24:26 4:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOMORNICKI R
S2: NADUK J
ES: PUCHALSKA
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

25-01-2017 17:75
mecz nr: B-34
LOTOS Trefl GdańskŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:19 25:16 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKALIMOWSKI K
S2: ŁUKASZEWICZ M
ES: BROŻYNA
VIS:
21-01-2017 14:00
mecz nr: B-35
RCS Cerrad Czarni RadomONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:13 25:12 28:26
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MALINOWSKI M
S2: ADAMCZYK B
ES: RANECKI
VIS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: B-36
PGE Skra BełchatówAZS IV LO Częstochowa3:0 25:12 25:21 25:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BROŃSKI M
S2: MORAWSKI P
ES: KISIEL
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

28-01-2017 13:00
mecz nr: B-37
AZS IV LO CzęstochowaRCS Cerrad Czarni Radom2:3 25:27 27:25 19:25 25:20 8:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BILIK W
S2: GĘBARZEWSKI R
ES: BEDNAREK
VIS:
29-01-2017 16:00
mecz nr: B-38
ONICO AZS Politechnika WarszawskaLOTOS Trefl Gdańsk1:3 18:25 25:21 13:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SĘDKOWSKI K
S2: MENCEL K
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
21-01-2017 13:00
mecz nr: B-39
Łuczniczka BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:22 25:18 21:25 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NOSAL P
S2: DĘBSKI P
ES: NAPIERAŁA
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

11-02-2017 13:00
mecz nr: B-40
Indykpol AZS OlsztynONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:22 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: REDLARSKI M
S2: SPEINA J
ES: PUCHALSKA
VIS:
09-10-2016 17:00
mecz nr: B-41
LOTOS Trefl GdańskAZS IV LO Częstochowa3:0 25:14 25:23 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIKUL B
S2: MINCZEWSKI J
ES: BILIŃSKA
VIS:
18-02-2017 14:00
mecz nr: B-42
RCS Cerrad Czarni RadomPGE Skra Bełchatów3:1 25:12 16:25 25:22 32:30
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MARCINIAK S
S2: CZURYŁOWSKI S
ES: RANECKI
VIS: