faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

15-10-2016 18:00
mecz nr: 1
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaAtom Trefl Sopot3:1 19:25 25:22 25:18 26:24
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: KILEŃSKI A
S2: WALERZAK M
ES: MALARZ
AS:
16-10-2016 20:00
mecz nr: 2 TV
Giacomini Budowlani ToruńŁKS Commercecon Łódź3:0 25:18 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: KWIATKOWSKI
AS:
16-10-2016 17:00
mecz nr: 3
Impel WrocławKSZO OSTROWIEC3:0 25:14 25:22 25:17
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: MITUTA A
ES: BARTŁOMIEJCZAK
AS:
17-10-2016 18:00
mecz nr: 4 TV
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 0:25 0:25 0:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: SŁOWIK M
ES: KOZŁOWSKA
AS:
18-10-2016 18:00
mecz nr: 5
Grot Budowlani ŁódźLegionovia Legionowo3:1 21:25 25:8 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: WŁODARCZYK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: OLSZYCKA
AS:
15-10-2016 17:00
mecz nr: 6
Polski Cukier MuszyniankaKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 26:24 25:21 23:25 31:29
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: WOLSKI D
ES: STOLARCZYK
AS:
15-10-2016 17:00
mecz nr: 7
Chemik PoliceEnea PTPS Piła3:0 25:12 25:19 25:21
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: STĘPIŃSKA
AS:

Kolejka nr 2wróć na początek

23-10-2016 17:00
mecz nr: 8
Atom Trefl SopotEnea PTPS Piła3:0 25:18 25:22 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: DIETRICH R
S1: FIUTEK M
S2: NOWAK B
ES: BILIŃSKA
AS:
22-10-2016 18:00
mecz nr: 9
KS PAŁAC BydgoszczChemik Police1:3 25:23 19:25 14:25 17:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: MITUTA A
S2: WEINER M
ES: KWIATKOWSKI
AS:
22-10-2016 17:00
mecz nr: 10
Polski Cukier MuszyniankaLegionovia Legionowo3:2 25:17 18:25 20:25 25:23 15:6
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: STOLARCZYK
AS:
23-10-2016 14:45
mecz nr: 11 TV
Developres SkyRes RzeszówGrot Budowlani Łódź1:3 17:25 26:24 21:25 22:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: LEMEK A
S1: KILEŃSKI A
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: DOLAK
AS:
22-10-2016 17:00
mecz nr: 12
KSZO OSTROWIECTAURON MKS Dąbrowa Górnicza2:3 23:25 19:25 25:23 27:25 8:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: STRZYLAK S
S1: BZODEK M
S2: BANIAK B
ES: SARNA
AS:
22-10-2016 15:00
mecz nr: 13
ŁKS Commercecon ŁódźImpel Wrocław3:2 25:16 25:23 15:25 23:25 15:8
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: CHUDZICKA
AS:
24-10-2016 18:00
mecz nr: 14 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaGiacomini Budowlani Toruń1:3 25:19 23:25 23:25 24:26
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: JACYNA G
S1: SZYDEŁKO A
S2: JANUSZ G
ES: TARGOSZ
AS:

Kolejka nr 3wróć na początek

29-10-2016 17:00
mecz nr: 15
Giacomini Budowlani ToruńAtom Trefl Sopot0:3 20:25 15:25 20:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: CZAJKOWSKI Z
S1: JANUSZ G
S2: BANAŚ A
ES: MISCHKE
AS:
31-10-2016 18:00
mecz nr: 16 TV
Impel WrocławBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 20:25 25:18 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: BEŃ M
S2: KILEŃSKI A
ES: JARZĘBICKA
AS:
29-10-2016 17:00
mecz nr: 17
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaŁKS Commercecon Łódź1:3 25:13 20:25 22:25 19:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: CIEŚLIK W
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: KUCHARSKI
AS:
31-10-2016 18:00
mecz nr: 18
Grot Budowlani ŁódźKSZO OSTROWIEC3:0 26:24 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: WEINER M
S2: SIKORA B
ES: OLSZYCKA
AS:
28-10-2016 20:15
mecz nr: 19 TV
Polski Cukier MuszyniankaDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 15:25 23:25 10:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BZODEK M
ES: TOBIASZ
AS:
29-10-2016 17:00
mecz nr: 20
Chemik PoliceLegionovia Legionowo3:0 25:15 25:23 25:19
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: NOWAK B
S2: CYRAN J
ES: STĘPIŃSKA
AS:
29-10-2016 18:00
mecz nr: 21
Enea PTPS PiłaKS PAŁAC Bydgoszcz1:3 22:25 13:25 25:19 19:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: NOWACZYŃSKI J
S1: MITUTA A
S2: FIUTEK M
ES: KWIATKOWSKI
AS:

Kolejka nr 4wróć na początek

06-11-2016 17:00
mecz nr: 22
Atom Trefl SopotKS PAŁAC Bydgoszcz1:3 25:13 16:25 23:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: BŁAŻEWICZ A
S1: BANAŚ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: BILIŃSKA
AS:
05-11-2016 18:00
mecz nr: 23
Legionovia LegionowoEnea PTPS Piła3:0 25:22 25:23 25:19
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MATUSIAK C
S1: BEŃ M
S2: POŚPIECH R
ES: NASIŁOWSKI
AS:
06-11-2016 14:45
mecz nr: 24 TV
Developres SkyRes RzeszówChemik Police2:3 24:26 16:25 25:23 25:21 12:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BZODEK M
S2: SZYDEŁKO A
ES: STARAKIEWICZ
AS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: 25
KSZO OSTROWIECPolski Cukier Muszynianka3:1 25:14 23:25 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: KILEŃSKI A
ES: SARNA
AS:
07-11-2016 18:00
mecz nr: 26
ŁKS Commercecon ŁódźGrot Budowlani Łódź0:3 17:25 19:25 16:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: LAGIERSKI M
ES: OLSZYCKA
AS:
08-11-2016 18:00
mecz nr: 27
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaTAURON MKS Dąbrowa Górnicza0:3 15:25 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: BANIAK J
S1: LITWIN J
S2: MITUTA A
ES: KRUPSKI
AS:
06-11-2016 16:00
mecz nr: 28
Giacomini Budowlani ToruńImpel Wrocław0:3 23:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: FIUTEK M
S2: NOWAK B
ES: NAPIERAŁA
AS:

Kolejka nr 5wróć na początek

13-11-2016 14:45
mecz nr: 29 TV
Atom Trefl SopotImpel Wrocław1:3 13:25 26:24 18:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: BROŻYNA
AS:
24-11-2016 18:00
mecz nr: 30
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaGiacomini Budowlani Toruń3:0 25:9 25:22 25:14
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: DAROCHA H
S1: MITUTA A
S2: BANAŚ A
ES: BOŚ
AS:
14-11-2016 18:00
mecz nr: 31 TV
Grot Budowlani ŁódźBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 25:20 25:17 18:25 23:25 15:10
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: BORS
AS:
12-11-2016 17:00
mecz nr: 32
Polski Cukier MuszyniankaŁKS Commercecon Łódź3:2 23:25 23:25 25:20 26:24 15:9
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: STOLARCZYK
AS:
13-11-2016 17:00
mecz nr: 33
Chemik PoliceKSZO OSTROWIEC3:1 25:13 25:15 21:25 25:14
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KILEŃSKI A
S2: BEŃ M
ES: STĘPIŃSKA
AS:
12-11-2016 18:00
mecz nr: 34
Enea PTPS PiłaDevelopres SkyRes Rzeszów3:2 25:21 27:25 21:25 17:25 15:8
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SOŁTYSIAK G
ES: KWIATKOWSKI
AS:
13-11-2016 17:00
mecz nr: 35
KS PAŁAC BydgoszczLegionovia Legionowo3:0 25:23 25:16 25:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: FIUTEK M
S2: NOWAK B
ES: NAPIERAŁA
AS:

Kolejka nr 6wróć na początek

20-11-2016 17:00
mecz nr: 36
Atom Trefl SopotLegionovia Legionowo3:2 21:25 25:19 25:15 17:25 15:13
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SŁOWIK M
ES: BROŻYNA
AS:
19-11-2016 18:00
mecz nr: 37
Developres SkyRes RzeszówKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 21:25 25:18 21:25 25:13 15:9
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: WALERZAK M
S2: BEŃ M
ES: DOLAK
AS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 38
KSZO OSTROWIECEnea PTPS Piła1:3 20:25 26:24 20:25 19:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: CZERWIŃSKI A
S1: WEINER M
S2: POŚPIECH R
ES: SARNA
AS:
17-11-2016 18:00
mecz nr: 39
ŁKS Commercecon ŁódźChemik Police1:3 18:25 25:16 24:26 19:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: OLSZYCKA
AS:
20-11-2016 14:45
mecz nr: 40 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaPolski Cukier Muszynianka3:0 25:13 25:19 25:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: WŁODARCZYK M
ES: MALARZ
AS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 41
Giacomini Budowlani ToruńGrot Budowlani Łódź0:3 16:25 18:25 17:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: KILEŃSKI A
ES: NAPIERAŁA
AS:
21-11-2016 18:00
mecz nr: 42 TV
Impel WrocławTAURON MKS Dąbrowa Górnicza2:3 23:25 25:21 24:26 25:18 12:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: LEMEK A
S1: BANAŚ A
S2: JANUSZ G
ES: JARZĘBICKA
AS:

Kolejka nr 7wróć na początek

27-11-2016 17:00
mecz nr: 43
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaAtom Trefl Sopot3:0 25:15 25:13 25:16
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JACYNA G
S1: BANIAK B
S2: BZODEK M
ES: SZLENDAK
AS:
26-11-2016 18:00
mecz nr: 44
Grot Budowlani ŁódźImpel Wrocław3:0 25:20 25:19 25:23
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: KILEŃSKI A
ES: OLSZYCKA
AS:
26-11-2016 17:00
mecz nr: 45
Polski Cukier MuszyniankaGiacomini Budowlani Toruń3:1 15:25 25:18 25:14 25:22
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: NOWAK B
S2: PINDRAL S
ES: TOBIASZ
AS:
27-11-2016 14:45
mecz nr: 46 TV
Chemik PoliceBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 25:19 26:28 25:15 25:23
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: ŁYGOŃSKI K
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: STĘPIŃSKA
AS:
26-11-2016 18:00
mecz nr: 47
Enea PTPS PiłaŁKS Commercecon Łódź3:1 22:25 25:23 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: SŁOWIK M
ES: KWIATKOWSKI
AS:
25-11-2016 18:00
mecz nr: 48
KS PAŁAC BydgoszczKSZO OSTROWIEC3:0 25:17 25:12 25:19
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: TADEJ Z
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: NAPIERAŁA
AS:
28-11-2016 18:00
mecz nr: 49 TV
Legionovia LegionowoDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 23:25 25:27 16:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: MITUTA A
S2: FIUTEK M
ES: TROCIŃSKI
AS:

Kolejka nr 8 [środa]wróć na początek

30-11-2016 17:00
mecz nr: 50
Atom Trefl SopotDevelopres SkyRes Rzeszów3:1 26:24 15:25 25:23 25:19
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BZODEK M
S2: SZYDEŁKO A
ES: BILIŃSKA
AS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 51
KSZO OSTROWIECLegionovia Legionowo3:2 25:23 19:25 17:25 25:22 15:6
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: NOWAK B
S2: MITUTA A
ES: GIEL
AS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 52
ŁKS Commercecon ŁódźKS PAŁAC Bydgoszcz1:3 15:25 25:20 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: KILEŃSKI A
S2: WALERZAK M
ES: BORS
AS:
30-11-2016 20:00
mecz nr: 53
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaEnea PTPS Piła1:3 25:16 12:25 9:25 13:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: KRUPSKI
AS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 54
Giacomini Budowlani ToruńChemik Police0:3 17:25 19:25 17:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: CYRAN J
S2: WEINER M
ES: MISCHKE
AS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 55
Impel WrocławPolski Cukier Muszynianka3:1 25:19 20:25 25:22 25:11
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: HOJKA J
S1: SOŁTYSIAK G
S2: WŁODARCZYK M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
AS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 56
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaGrot Budowlani Łódź3:2 25:20 25:22 19:25 23:25 15:7
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: JANUSZ G
S2: MYSZKOWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
AS:

Kolejka nr 9wróć na początek

03-12-2016 19:00
mecz nr: 57
Grot Budowlani ŁódźAtom Trefl Sopot3:0 25:14 25:14 25:17
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: BEŃ M
S2: WEINER M
ES: BORS
AS:
03-12-2016 17:00
mecz nr: 58
Polski Cukier MuszyniankaTAURON MKS Dąbrowa Górnicza3:2 25:23 25:21 22:25 15:25 15:12
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DWORAK R
S1: BANAŚ A
S2: NIEDBAŁ A
ES: STOLARCZYK
AS:
04-12-2016 17:00
mecz nr: 59
Chemik PoliceImpel Wrocław3:2 25:20 18:25 19:25 25:23 15:9
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: HOJKA J
S1: MYSZKOWSKI M
S2: WŁODARCZYK M
ES: STĘPIŃSKA
AS:
04-12-2016 14:45
mecz nr: 60 TV
Enea PTPS PiłaGiacomini Budowlani Toruń3:0 25:18 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: HAMULSKI Z
S1: BZODEK M
S2: BANIAK B
ES: MISCHKE
AS:
03-12-2016 18:00
mecz nr: 61
KS PAŁAC BydgoszczBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 25:19 19:25 25:22 25:11
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: WALERZAK M
S2: KILEŃSKI A
ES: NAPIERAŁA
AS:
03-12-2016 18:00
mecz nr: 62
Legionovia LegionowoŁKS Commercecon Łódź0:3 16:25 21:25 22:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SIKORA B
S2: NOWAK B
ES: AWIŻEŃ
AS:
04-12-2016 15:00
mecz nr: 63
Developres SkyRes RzeszówKSZO OSTROWIEC3:0 25:21 25:9 25:21
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: DWORAK R
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: DOLAK
AS:

Kolejka nr 10 [środa]wróć na początek

07-12-2016 20:00
mecz nr: 64
Atom Trefl SopotKSZO OSTROWIEC0:3 23:25 25:27 15:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: BROŃSKI J
ES: BILIŃSKA
AS:
15-12-2016 18:00
mecz nr: 65
ŁKS Commercecon ŁódźDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 21:25 19:25 18:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NOWAK B
S2: BUDZIK M
ES: BORS
AS:
07-12-2016 18:00
mecz nr: 66
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaLegionovia Legionowo3:2 20:25 24:26 26:24 25:18 15:12
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: GOŁĄBEK S
ES: TARGOSZ
AS:
07-12-2016 18:00
mecz nr: 67
Giacomini Budowlani ToruńKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 22:25 27:25 25:13 25:16
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: JASIŃSKI D
S1: MYSZKOWSKI M
S2: JANIK T
ES: MISCHKE
AS:
07-12-2016 18:00
mecz nr: 68
Impel WrocławEnea PTPS Piła3:0 25:22 25:20 25:18
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: KRÓL P
S2: KUCHNA A
ES: BARTŁOMIEJCZAK
AS:
07-12-2016 18:00
mecz nr: 69
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaChemik Police0:3 13:25 13:25 17:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: BEŃ M
S2: KILEŃSKI A
ES: BEDNAREK
AS:
07-12-2016 18:00
mecz nr: 70
Grot Budowlani ŁódźPolski Cukier Muszynianka3:0 25:20 25:14 25:22
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: JANUSZ G
S2: GADZINA M
ES: CHUDZICKA
AS:

Kolejka nr 11wróć na początek

10-12-2016 17:00
mecz nr: 71
Polski Cukier MuszyniankaAtom Trefl Sopot3:1 25:19 12:25 25:18 26:24
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: WEINER M
S2: JANUSZ G
ES: STOLARCZYK
AS:
11-12-2016 14:45
mecz nr: 72 TV
Chemik PoliceGrot Budowlani Łódź3:0 25:18 25:17 25:21
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: STĘPIŃSKA
AS:
10-12-2016 18:00
mecz nr: 73
Enea PTPS PiłaTAURON MKS Dąbrowa Górnicza2:3 19:25 25:22 25:20 19:25 11:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: KILEŃSKI A
S2: WALERZAK M
ES: KWIATKOWSKI
AS:
11-12-2016 17:00
mecz nr: 74
KS PAŁAC BydgoszczImpel Wrocław0:3 19:25 17:25 14:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: STANDO M
S1: SOŁTYSIAK G
S2: BEŃ M
ES: NAPIERAŁA
AS:
10-12-2016 18:00
mecz nr: 75
Legionovia LegionowoGiacomini Budowlani Toruń3:1 25:11 24:26 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: TROCIŃSKI
AS:
10-12-2016 18:00
mecz nr: 76
Developres SkyRes RzeszówBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:0 25:17 25:15 25:19
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: MYSZKOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
AS:
12-12-2016 18:00
mecz nr: 77 TV
KSZO OSTROWIECŁKS Commercecon Łódź1:3 21:25 26:24 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: ŻELAZNY A
S1: SŁOWIK M
S2: BZODEK M
ES: GIEL
AS:

Kolejka nr 12wróć na początek

18-12-2016 14:45
mecz nr: 78 TV
Atom Trefl SopotŁKS Commercecon Łódź3:2 25:19 25:14 27:29 23:25 15:13
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: KILEŃSKI A
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: BROŻYNA
AS:
17-12-2016 18:00
mecz nr: 79
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaKSZO OSTROWIEC3:2 11:25 20:25 25:18 25:14 15:10
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: BANAŚ A
S2: BANIAK B
ES: MALARZ
AS:
18-12-2016 15:00
mecz nr: 80
Developres SkyRes RzeszówGiacomini Budowlani Toruń3:1 25:17 25:16 23:25 25:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BZODEK M
ES: DOLAK
AS:
17-12-2016 20:00
mecz nr: 81 TV
Impel WrocławLegionovia Legionowo3:0 25:13 25:18 25:22
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: KISZCZAK A
S1: FIUTEK M
S2: WEINER M
ES: JARZĘBICKA
AS:
18-12-2016 17:00
mecz nr: 82
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:16 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: WOLSKI D
S2: WOLSKI Z
ES: MALARZ
AS:
19-12-2016 18:00
mecz nr: 83
Grot Budowlani ŁódźEnea PTPS Piła3:2 25:21 25:21 19:25 21:25 15:10
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: CYRAN J
S2: POŚPIECH R
ES: OLSZYCKA
AS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: 84
Polski Cukier MuszyniankaChemik Police0:3 9:25 16:25 20:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: JACYNA G
S1: MYSZKOWSKI M
S2: BEŃ M
ES: STOLARCZYK
AS:

Kolejka nr 13wróć na początek

22-12-2016 18:00
mecz nr: 85
Chemik PoliceAtom Trefl Sopot3:0 25:13 25:23 25:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DIETRICH R
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: STĘPIŃSKA
AS:
23-12-2016 19:00
mecz nr: 86
Enea PTPS PiłaPolski Cukier Muszynianka3:0 25:15 25:22 25:16
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: MICHLIC A
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KWIATKOWSKI
AS:
23-12-2016 17:00
mecz nr: 87
KS PAŁAC BydgoszczGrot Budowlani Łódź0:3 23:25 22:25 16:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: BROŻYNA
AS:
22-12-2016 19:00
mecz nr: 88
Legionovia LegionowoTAURON MKS Dąbrowa Górnicza3:1 25:21 15:25 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KILEŃSKI A
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: NASIŁOWSKI
AS:
23-12-2016 18:00
mecz nr: 89
Impel WrocławDevelopres SkyRes Rzeszów3:0 25:17 25:23 25:21
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: MITUTA A
ES: JARZĘBICKA
AS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 90
KSZO OSTROWIECGiacomini Budowlani Toruń3:0 25:18 25:15 25:21
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: JANUSZ G
S2: BANAŚ A
ES: GIEL
AS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 91
ŁKS Commercecon ŁódźBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 25:20 25:21 22:25 25:22
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: OLSZYCKA
AS:

Kolejka nr 14 [środa]wróć na początek

22-02-2017 18:30
mecz nr: 92
Atom Trefl SopotBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2:3 18:25 25:20 25:21 20:25 10:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: WALERZAK M
S2: WŁODARCZYK M
ES: BROŻYNA
AS:
04-01-2017 20:30
mecz nr: 93 TV
ŁKS Commercecon ŁódźGiacomini Budowlani Toruń3:2 21:25 21:25 25:20 25:18 19:17
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: WEINER M
S2: POŚPIECH R
ES: OLSZYCKA
AS:
04-01-2017 18:00
mecz nr: 94 TV
KSZO OSTROWIECImpel Wrocław1:3 23:25 29:27 15:25 16:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: SARNA
AS:
04-01-2017 20:30
mecz nr: 95
Developres SkyRes RzeszówTAURON MKS Dąbrowa Górnicza0:3 18:25 18:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: BOŚ
AS:
01-03-2017 19:00
mecz nr: 96
Legionovia LegionowoGrot Budowlani Łódź2:3 16:25 25:22 22:25 25:21 10:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: TROCIŃSKI
AS:
04-01-2017 18:00
mecz nr: 97
KS PAŁAC BydgoszczPolski Cukier Muszynianka2:3 9:25 25:19 25:11 20:25 11:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: DIETRICH R
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: SOŁTYSIAK G
ES: BROŻYNA
AS:
04-01-2017 18:00
mecz nr: 98
Enea PTPS PiłaChemik Police0:3 17:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: KWIATKOWSKI
AS:

Kolejka nr 15wróć na początek

22-03-2017 18:00
mecz nr: 99
Enea PTPS PiłaAtom Trefl Sopot3:0 30:28 27:25 25:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: NOWAK B
S2: POŚPIECH R
ES: KWIATKOWSKI
AS:
07-01-2017 20:00
mecz nr: 100 TV
Chemik PoliceKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 25:10 26:24 22:25 25:19
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: SIKORA B
S2: MITUTA A
ES: STĘPIŃSKA
AS:
07-02-2017 18:00
mecz nr: 101
Legionovia LegionowoPolski Cukier Muszynianka0:3 18:25 22:25 10:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: FIUTEK M
S2: WEINER M
ES: TROCIŃSKI
AS:
07-01-2017 18:00
mecz nr: 102
Grot Budowlani ŁódźDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 19:25 19:25 25:19 16:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SŁOWIK M
ES: BORS
AS:
07-01-2017 17:00
mecz nr: 103
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaKSZO OSTROWIEC3:1 20:25 29:27 25:22 25:19
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BZODEK M
S2: JANUSZ G
ES: KUCHARSKI
AS:
08-01-2017 17:00
mecz nr: 104
Impel WrocławŁKS Commercecon Łódź3:0 25:21 28:26 25:18
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: BANIAK B
S2: CYRAN J
ES: SAJDAK
AS:
09-01-2017 18:00
mecz nr: 105 TV
Giacomini Budowlani ToruńBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 20:25 25:21 25:17 21:25 15:12
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: WALERZAK M
ES: MISCHKE
AS:

Kolejka nr 16wróć na początek

15-01-2017 15:00
mecz nr: 106
Atom Trefl SopotGiacomini Budowlani Toruń0:3 21:25 20:25 18:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MITUTA A
S2: JANUSZ G
ES: BILIŃSKA
AS:
13-01-2017 20:15
mecz nr: 107 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaImpel Wrocław1:3 25:21 20:25 16:25 13:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: KAPA
AS:
14-01-2017 18:00
mecz nr: 108
ŁKS Commercecon ŁódźTAURON MKS Dąbrowa Górnicza3:1 25:22 16:25 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: CHUDZICKA
AS:
14-01-2017 17:00
mecz nr: 109
KSZO OSTROWIECGrot Budowlani Łódź2:3 25:19 17:25 25:22 23:25 12:15
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: GIEL
AS:
13-01-2017 18:00
mecz nr: 110
Developres SkyRes RzeszówPolski Cukier Muszynianka3:2 23:25 25:22 25:20 25:27 15:9
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: SIKORA B
S2: NOWAK B
ES: DOLAK
AS:
23-02-2017 19:00
mecz nr: 111
Legionovia LegionowoChemik Police0:3 20:25 19:25 22:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: CYRAN J
S2: BZODEK M
ES: TROCIŃSKI
AS:
16-01-2017 18:00
mecz nr: 112 TV
KS PAŁAC BydgoszczEnea PTPS Piła3:0 25:17 25:19 25:18
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: MISCHKE
AS:

Kolejka nr 17wróć na początek

22-01-2017 16:00
mecz nr: 113
KS PAŁAC BydgoszczAtom Trefl Sopot1:3 16:25 25:23 26:28 21:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: BANAŚ A
ES: NAPIERAŁA
AS:
21-01-2017 18:00
mecz nr: 114
Enea PTPS PiłaLegionovia Legionowo3:0 25:20 25:21 25:18
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WEINER M
S2: SIKORA B
ES: KWIATKOWSKI
AS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: 115
Chemik PoliceDevelopres SkyRes Rzeszów3:0 25:19 25:16 25:16
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SŁOWIK M
ES: STĘPIŃSKA
AS:
21-01-2017 20:00
mecz nr: 116 TV
Polski Cukier MuszyniankaKSZO OSTROWIEC3:2 25:20 18:25 23:25 25:20 15:7
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: TOBIASZ
AS:
22-01-2017 17:00
mecz nr: 117
Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon Łódź3:0 25:18 25:15 25:17
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: BORS
AS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: 118
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:0 25:15 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: BEŃ M
ES: KUCHARSKI
AS:
22-01-2017 17:00
mecz nr: 119
Impel WrocławGiacomini Budowlani Toruń3:0 25:11 25:13 25:14
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: FIUTEK M
S2: GOŁĄBEK S
ES: SAJDAK
AS:

Kolejka nr 18wróć na początek

29-01-2017 14:45
mecz nr: 120 TV
Impel WrocławAtom Trefl Sopot3:1 26:24 22:25 25:16 25:19
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: SIKORA B
S2: NIEMCZURA W
ES: SAJDAK
AS:
29-01-2017 17:00
mecz nr: 121
Giacomini Budowlani ToruńTAURON MKS Dąbrowa Górnicza1:3 19:25 25:20 23:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: BEŃ M
S2: MYSZKOWSKI M
ES: NAPIERAŁA
AS:
28-01-2017 18:00
mecz nr: 122
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaGrot Budowlani Łódź0:3 22:25 23:25 13:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: BZODEK M
S2: SŁOWIK M
ES: MALARZ
AS:
28-01-2017 18:00
mecz nr: 123
ŁKS Commercecon ŁódźPolski Cukier Muszynianka3:1 25:23 25:15 18:25 25:14
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: OLSZYCKA
AS:
28-01-2017 17:00
mecz nr: 124
KSZO OSTROWIECChemik Police0:3 22:25 20:25 18:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: FIUTEK M
S2: WŁODARCZYK M
ES: GIEL
AS:
29-01-2017 15:00
mecz nr: 125
Developres SkyRes RzeszówEnea PTPS Piła3:0 25:21 25:17 25:10
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: LEMEK A
S1: POŚPIECH R
S2: WEINER M
ES: DOLAK
AS:
28-01-2017 18:00
mecz nr: 126
Legionovia LegionowoKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 28:26 25:21 14:25 26:28 15:8
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: JANUSZ G
S2: MITUTA A
ES: TROCIŃSKI
AS:

Kolejka nr 19wróć na początek

11-02-2017 20:00
mecz nr: 127 TV
Legionovia LegionowoAtom Trefl Sopot2:3 25:23 20:25 25:22 20:25 8:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: BEŃ M
ES: TROCIŃSKI
AS:
11-02-2017 16:00
mecz nr: 128
KS PAŁAC BydgoszczDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 17:25 18:25 25:21 18:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: BUDZIK M
S2: MAROSZEK W
ES: NAPIERAŁA
AS:
11-02-2017 18:00
mecz nr: 129
Enea PTPS PiłaKSZO OSTROWIEC2:3 25:20 21:25 25:19 11:25 13:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: HOJKA J
S1: JANUSZ G
S2: MYSZKOWSKI M
ES: KWIATKOWSKI
AS:
12-02-2017 19:00
mecz nr: 130
Chemik PoliceŁKS Commercecon Łódź3:2 22:25 25:21 20:25 25:19 15:7
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: BZODEK M
S2: JANUSZ G
ES: STĘPIŃSKA
AS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: 131
Polski Cukier MuszyniankaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 25:16 16:25 23:25 25:21 22:20
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: DUDEK PR
S1: SOKÓŁ K
S2: SZYDEŁKO A
ES: STOLARCZYK
AS:
10-02-2017 18:00
mecz nr: 132
Grot Budowlani ŁódźGiacomini Budowlani Toruń3:1 19:25 25:21 25:12 25:20
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: BORS
AS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: 133
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaImpel Wrocław2:3 25:17 11:25 25:23 18:25 12:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: STANDO M
S1: KOLENDOWSKI M
S2: MITUTA A
ES: KUCHARSKI
AS:

Kolejka nr 20 [środa]wróć na początek

15-02-2017 18:30
mecz nr: 134
Atom Trefl SopotTAURON MKS Dąbrowa Górnicza1:3 22:25 16:25 25:16 17:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: BEŃ M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: BROŻYNA
AS:
15-02-2017 20:30
mecz nr: 135 TV
Impel WrocławGrot Budowlani Łódź3:1 25:19 25:23 23:25 25:21
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JACYNA G
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: BARTŁOMIEJCZAK
AS:
15-02-2017
mecz nr: 136
Giacomini Budowlani ToruńPolski Cukier Muszynianka3:0 25:20 25:19 25:21
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: MISCHKE
AS:
15-02-2017 18:00
mecz nr: 137
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaChemik Police1:3 18:25 23:25 25:23 17:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: BANAŚ A
ES: KOZŁOWSKA
AS:
05-02-2017 18:00
mecz nr: 138
ŁKS Commercecon ŁódźEnea PTPS Piła3:1 25:17 25:18 21:25 25:17
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: FIUTEK M
S2: WEINER M
ES: OLSZYCKA
AS:
15-02-2017 18:00
mecz nr: 139 TV
KSZO OSTROWIECKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 12:25 25:19 25:13 18:25 15:9
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: CYRAN J
ES: SARNA
AS:
15-02-2017 18:00
mecz nr: 140
Developres SkyRes RzeszówLegionovia Legionowo3:0 25:20 25:19 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NOWAK B
S2: SIKORA B
ES: STARAKIEWICZ
AS:

Kolejka nr 21wróć na początek

19-02-2017 15:00
mecz nr: 141
Developres SkyRes RzeszówAtom Trefl Sopot3:0 25:12 25:17 25:17
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: BANAŚ A
S2: MITUTA A
ES: DOLAK
AS:
19-02-2017 17:00
mecz nr: 142
Legionovia LegionowoKSZO OSTROWIEC3:2 25:21 25:20 21:25 17:25 15:9
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MATUSIAK C
S1: POŚPIECH R
S2: WŁODARCZYK M
ES: TROCIŃSKI
AS:
20-02-2017 18:00
mecz nr: 143 TV
KS PAŁAC BydgoszczŁKS Commercecon Łódź0:3 17:25 13:25 17:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: ŻELAZNY A
S1: SZYDEŁKO A
S2: SOŁTYSIAK G
ES: MISCHKE
AS:
20-02-2017 18:00
mecz nr: 144
Enea PTPS PiłaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała1:3 15:25 25:19 18:25 16:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: KWIATKOWSKI
AS:
18-02-2017 17:00
mecz nr: 145
Chemik PoliceGiacomini Budowlani Toruń3:1 23:25 26:24 25:23 25:17
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SŁOWIK M
ES: STĘPIŃSKA
AS:
19-02-2017 14:45
mecz nr: 146 TV
Polski Cukier MuszyniankaImpel Wrocław0:3 21:25 23:25 22:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: FIUTEK M
S2: WEINER M
ES: SKROBOT
AS:
19-02-2017 20:30
mecz nr: 147 TV
Grot Budowlani ŁódźTAURON MKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:15 25:23 25:8
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: BZODEK M
S2: BEŃ M
ES: OLSZYCKA
AS:

Kolejka nr 22wróć na początek

26-02-2017 18:30
mecz nr: 148
Atom Trefl SopotGrot Budowlani Łódź2:3 7:25 18:25 25:23 25:17 8:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: BROŻYNA
AS:
25-02-2017 17:00
mecz nr: 149
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaPolski Cukier Muszynianka3:0 25:15 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WŁODARCZYK M
ES: KUCHARSKI
AS:
21-03-2017 18:00
mecz nr: 150
Impel WrocławChemik Police3:1 25:21 22:25 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: SAJDAK
AS:
26-02-2017 17:00
mecz nr: 151
Giacomini Budowlani ToruńEnea PTPS Piła3:1 19:25 25:17 25:22 25:8
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: BANIAK B
S2: BZODEK M
ES: NAPIERAŁA
AS:
26-02-2017 18:00
mecz nr: 152
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 25:17 17:25 25:21 28:26
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: KAPA
AS:
27-02-2017 18:00
mecz nr: 153 TV
ŁKS Commercecon ŁódźLegionovia Legionowo3:0 25:15 27:25 25:23
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: MATUSIAK C
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SZYDEŁKO A
ES: BORS
AS:
25-02-2017 17:00
mecz nr: 154
KSZO OSTROWIECDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 25:22 18:25 20:25 14:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SIKORA B
S2: FIUTEK M
ES: SARNA
AS:

Kolejka nr 23wróć na początek

05-03-2017 17:00
mecz nr: 155
KSZO OSTROWIECAtom Trefl Sopot3:2 17:25 25:12 22:25 26:24 15:10
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: DUDEK PR
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: MYSZKOWSKI M
ES: KOZIEŁ
AS:
05-03-2017 18:00
mecz nr: 156
Developres SkyRes RzeszówŁKS Commercecon Łódź3:0 25:18 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: STRZYLAK S
S1: POŚPIECH R
S2: CYRAN J
ES: BOŚ
AS:
05-03-2017 17:00
mecz nr: 157
Legionovia LegionowoBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2:3 25:11 23:25 23:25 25:22 13:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BZODEK M
S2: BANIAK B
ES: TROCIŃSKI
AS:
04-03-2017 18:00
mecz nr: 158
KS PAŁAC BydgoszczGiacomini Budowlani Toruń1:3 19:25 25:16 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: BANAŚ A
S2: BEŃ M
ES: BROŻYNA
AS:
04-03-2017 18:00
mecz nr: 159
Enea PTPS PiłaImpel Wrocław0:3 7:25 27:29 16:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: KWIATKOWSKI
AS:
05-03-2017 14:45
mecz nr: 160 TV
Chemik PoliceTAURON MKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:18 25:18 26:24
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JACYNA G
S1: BEŃ M
S2: BANAŚ A
ES: STĘPIŃSKA
AS:
06-03-2017 18:00
mecz nr: 161 TV
Polski Cukier MuszyniankaGrot Budowlani Łódź1:3 25:27 24:26 25:21 18:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: JANUSZ G
S2: FIUTEK M
ES: TOBIASZ
AS:

Kolejka nr 24wróć na początek

13-03-2017 18:00
mecz nr: 162
Atom Trefl SopotPolski Cukier Muszynianka3:2 25:19 26:24 25:27 25:27 15:9
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: WEINER M
S2: POŚPIECH R
ES: BROŻYNA
AS:
12-03-2017 14:45
mecz nr: 163 TV
Grot Budowlani ŁódźChemik Police3:1 25:23 25:18 19:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: MATUSIAK C
S1: MITUTA A
S2: SIKORA B
ES: OLSZYCKA
AS:
10-03-2017 18:00
mecz nr: 164 TV
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaEnea PTPS Piła3:0 25:17 25:11 25:23
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: KUCHARSKI
AS:
12-03-2017 17:00
mecz nr: 165
Impel WrocławKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 23:25 25:20 17:25 25:11 15:8
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: JANUSZ G
S2: MYSZKOWSKI M
ES: JARZĘBICKA
AS:
11-03-2017 17:00
mecz nr: 166
Giacomini Budowlani ToruńLegionovia Legionowo3:1 25:15 28:26 17:25 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: NAPIERAŁA
AS:
12-03-2017 18:00
mecz nr: 167
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaDevelopres SkyRes Rzeszów3:2 25:17 13:25 25:16 21:25 17:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: BEŃ M
ES: MALARZ
AS:
11-03-2017 18:00
mecz nr: 168
ŁKS Commercecon ŁódźKSZO OSTROWIEC3:0 25:23 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: CYRAN J
S2: NOWAK B
ES: BORS
AS:

Kolejka nr 25wróć na początek

18-03-2017 18:00
mecz nr: 169
ŁKS Commercecon ŁódźAtom Trefl Sopot3:2 20:25 29:27 25:20 24:26 15:13
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: BANAŚ A
S2: WŁODARCZYK M
ES: CHUDZICKA
AS:
18-03-2017 17:00
mecz nr: 170
KSZO OSTROWIECBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała0:3 21:25 16:25 17:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: JANUSZ G
ES: SARNA
AS:
17-03-2017 18:00
mecz nr: 171
Giacomini Budowlani ToruńDevelopres SkyRes Rzeszów3:2 18:25 14:25 25:15 25:18 15:9
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: SIKORA B
S2: POŚPIECH R
ES: MISCHKE
AS:
16-03-2017 19:00
mecz nr: 172
Legionovia LegionowoImpel Wrocław1:3 25:20 9:25 12:25 17:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: NOWAK B
S2: WEINER M
ES: TROCIŃSKI
AS:
19-03-2017 14:45
mecz nr: 173 TV
KS PAŁAC BydgoszczTAURON MKS Dąbrowa Górnicza0:3 18:25 13:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: WOLSKI D
S2: SŁOWIK M
ES: MISCHKE
AS:
20-03-2017 18:00
mecz nr: 174 TV
Enea PTPS PiłaGrot Budowlani Łódź0:3 21:25 18:25 17:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: KISZCZAK A
S1: CYRAN J
S2: MITUTA A
ES: KWIATKOWSKI
AS:
15-03-2017 18:00
mecz nr: 175
Chemik PolicePolski Cukier Muszynianka3:0 29:27 25:17 25:20
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: STĘPIŃSKA
AS:

Kolejka nr 26wróć na początek

26-03-2017 15:00
mecz nr: 176
Atom Trefl SopotChemik Police3:2 25:23 25:22 21:25 17:25 15:13
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: BANAŚ A
ES: BROŻYNA
AS:
26-03-2017 14:45
mecz nr: 177 TV
Polski Cukier MuszyniankaEnea PTPS Piła3:1 25:12 25:17 21:25 25:16
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: DUDEK PR
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: TOBIASZ
AS:
27-03-2017 18:00
mecz nr: 178
Grot Budowlani ŁódźKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:12 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: POŚPIECH R
ES: BORS
AS:
27-03-2017 20:30
mecz nr: 179 TV
TAURON MKS Dąbrowa GórniczaLegionovia Legionowo3:1 19:25 25:21 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: MITUTA A
S2: SZYDEŁKO A
ES: KOZŁOWSKA
AS:
28-03-2017 18:00
mecz nr: 180
Developres SkyRes RzeszówImpel Wrocław3:0 25:22 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: FIUTEK M
ES: STARAKIEWICZ
AS:
26-03-2017 17:00
mecz nr: 181
Giacomini Budowlani ToruńKSZO OSTROWIEC3:2 20:25 21:25 25:19 25:16 15:8
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: STANDO M
S1: WEINER M
S2: MIKOŁAJCZAK S
ES: NASIŁOWSKI
AS:
25-03-2017 18:00
mecz nr: 182
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaŁKS Commercecon Łódź3:0 25:16 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: LEMEK A
S1: JANUSZ G
S2: BZODEK M
ES: KOZŁOWSKA
AS: