faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

01-10-2016 15:00
mecz nr: 1
ONICO AZS Politechnika WarszawskaAsseco Resovia Rzeszów0:3 15:25 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: MISCHKE
VIS:
30-09-2016 20:15
mecz nr: 2 TV
Espadon SzczecinZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 15:25 11:25 22:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: WOLSKI Z
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
05-10-2016 18:00
mecz nr: 3
PGE Skra BełchatówMKS Będzin3:0 25:18 25:18 26:24
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
03-10-2016 18:00
mecz nr: 4 TV
LOTOS Trefl GdańskEffector Kielce3:1 20:25 25:22 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: KUCHNA A
S2: BUDZIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
19-10-2016 18:00
mecz nr: 5
BBTS Bielsko - BiałaCuprum Lubin0:3 17:25 16:25 20:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: STRZYLAK S
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: TARGOSZ
VIS:
04-10-2016 18:00
mecz nr: 6
Cerrad Czarni RadomAZS Częstochowa3:0 27:25 25:21 25:17
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:
01-10-2016 18:00
mecz nr: 7
Jastrzębski WęgielIndykpol AZS Olsztyn3:2 25:19 23:25 22:25 29:27 15:7
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: DAROCHA H
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
02-10-2016 18:00
mecz nr: 8
GKS KatowiceŁuczniczka Bydgoszcz3:1 25:19 14:25 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: DUDEK P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

08-10-2016 14:45
mecz nr: 9 TV
ONICO AZS Politechnika WarszawskaŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:18 25:20 25:20
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: STANDO M
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: AWIŻEŃ
VIS:
08-10-2016 17:00
mecz nr: 10
Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice3:0 25:18 25:21 25:12
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: PUCHALSKA
VIS:
07-10-2016 17:30
mecz nr: 11 TV
AZS CzęstochowaJastrzębski Węgiel0:3 16:25 22:25 16:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: KUCHNA A
ES: KUCHARSKI
VIS:
10-10-2016 17:30
mecz nr: 12 TV
Cerrad Czarni RadomBBTS Bielsko - Biała1:3 20:25 23:25 27:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: STRZYLAK S
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: ADAMIEC
VIS:
02-11-2016 18:00
mecz nr: 13
Effector KielceCuprum Lubin2:3 18:25 23:25 25:22 25:18 9:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: SARNA
VIS:
09-10-2016 18:00
mecz nr: 14
MKS BędzinLOTOS Trefl Gdańsk2:3 22:25 25:17 20:25 25:20 13:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: SOKÓŁ K
ES: BOŚ
VIS:
09-10-2016 14:45
mecz nr: 15 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźlePGE Skra Bełchatów1:3 25:22 26:28 24:26 23:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: JACYNA G
S1: DUDEK P
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:
06-10-2016 18:00
mecz nr: 16
Espadon SzczecinAsseco Resovia Rzeszów0:3 21:25 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: MACIEJEWSKI
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

14-10-2016 18:00
mecz nr: 17
Espadon SzczecinONICO AZS Politechnika Warszawska0:3 21:25 23:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MACIEJEWSKI Z
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
15-10-2016 14:45
mecz nr: 18 TV
PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów1:3 23:25 18:25 25:19 20:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: KUCHARSKI
VIS:
16-10-2016 14:45
mecz nr: 19 TV
LOTOS Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 18:25 25:21 24:26 23:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: ŁYGOŃSKI K
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: PUCHALSKA
VIS:
15-10-2016 20:00
mecz nr: 20 TV
Cuprum LubinMKS Będzin3:0 25:16 25:13 25:19
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
14-10-2016 18:00
mecz nr: 21
Cerrad Czarni RadomEffector Kielce2:3 23:25 25:20 25:17 21:25 13:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: KOZIEŁ
VIS:
15-10-2016 17:30
mecz nr: 22
Jastrzębski WęgielBBTS Bielsko - Biała3:0 25:13 25:14 25:16
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: BUDZIK M
S2: NIEMCZURA W
ES: KRUK
VIS:
15-10-2016 17:00
mecz nr: 23
GKS KatowiceAZS Częstochowa3:0 25:16 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KUCHNA A
ES: KAPA
VIS:
14-10-2016 20:15
mecz nr: 24 TV
Łuczniczka BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn1:3 18:25 16:25 25:19 14:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: JASIŃSKI D
S1: PINDRAL S
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MISCHKE
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

22-10-2016 15:00
mecz nr: 25
ONICO AZS Politechnika WarszawskaIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:23 25:20 18:25 28:26
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
23-10-2016 17:00
mecz nr: 26
AZS CzęstochowaŁuczniczka Bydgoszcz3:2 20:25 27:25 21:25 25:17 15:11
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: KUCHARSKI
VIS:
22-10-2016 14:00
mecz nr: 27
BBTS Bielsko - BiałaGKS Katowice0:3 24:26 22:25 15:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: LITWIN J
S2: GOŁĄBEK S
ES: KAPA
VIS:
21-10-2016 18:00
mecz nr: 28
Effector KielceJastrzębski Węgiel2:3 25:22 25:22 14:25 15:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: MICHLIC A
S2: MACIEJEWSKI M
ES: SARNA
VIS:
22-12-2016 19:00
mecz nr: 29
MKS BędzinCerrad Czarni Radom0:3 18:25 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: CIEŚLIK W
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
22-10-2016 14:45
mecz nr: 30 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCuprum Lubin3:0 25:21 25:19 25:16
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: NIEDBAŁ A
ES: ŁEMPICKI
VIS:
21-10-2016 20:15
mecz nr: 31 TV
Asseco Resovia RzeszówLOTOS Trefl Gdańsk3:1 25:18 25:17 17:25 25:17
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: LEMEK A
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
20-10-2016 19:00
mecz nr: 32 TV
Espadon SzczecinPGE Skra Bełchatów3:0 25:0 25:0 25:0
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: KUCHNA A
S2: BUDZIK M
ES: MACIEJEWSKI
VIS:

Kolejka nr 5 [środa]wróć na początek

26-10-2016 18:00
mecz nr: 33
PGE Skra BełchatówONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:20 30:28 25:22
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: SOKÓŁ K
ES: OLSZYCKA
VIS:
26-10-2016 19:00
mecz nr: 34
LOTOS Trefl GdańskEspadon Szczecin3:1 25:15 26:28 27:25 25:19
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: MICHLIC A
S2: JANIK T
ES: BROŻYNA
VIS:
26-10-2016 18:00
mecz nr: 35 TV
Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:20 25:20 25:22
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: HOJKA J
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
26-10-2016 20:30
mecz nr: 36 TV
Cerrad Czarni RadomZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 22:25 20:25 25:23 19:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: GADZINA M
S2: DUDEK P
ES: KOZIEŁ
VIS:
26-10-2016 18:00
mecz nr: 37
Jastrzębski WęgielMKS Będzin1:3 21:25 31:29 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KRÓL P
S2: KUCHNA A
ES: KRUK
VIS:
26-10-2016 18:00
mecz nr: 38
GKS KatowiceEffector Kielce0:3 23:25 28:30 19:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
26-10-2016 18:00
mecz nr: 39
Łuczniczka BydgoszczBBTS Bielsko - Biała3:0 25:23 25:19 25:17
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: MISCHKE
VIS:
26-10-2016 18:00
mecz nr: 40
Indykpol AZS OlsztynAZS Częstochowa3:1 25:22 27:25 18:25 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: PUCHALSKA
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

31-10-2016 18:00
mecz nr: 41
ONICO AZS Politechnika WarszawskaAZS Częstochowa1:3 25:22 29:31 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: AWIŻEŃ
VIS:
29-10-2016 17:00
mecz nr: 42
BBTS Bielsko - BiałaIndykpol AZS Olsztyn0:3 22:25 23:25 16:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: DUDEK P
S2: BURKIEWICZ P
ES: KAPA
VIS:
29-10-2016 17:00
mecz nr: 43
Effector KielceŁuczniczka Bydgoszcz3:2 15:25 25:23 22:25 25:18 15:11
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: KUCHNA A
ES: SARNA
VIS:
29-10-2016 18:00
mecz nr: 44
MKS BędzinGKS Katowice3:1 25:22 22:25 25:21 25:17
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: MALARZ
VIS:
29-10-2016 20:00
mecz nr: 45 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleJastrzębski Węgiel3:2 25:21 20:25 25:16 25:27 22:20
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: LEMEK A
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: ŁEMPICKI
VIS:
30-10-2016 14:45
mecz nr: 46 TV
Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom3:0 25:18 25:16 25:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DWORAK R
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: DOLAK
VIS:
29-10-2016 17:00
mecz nr: 47
Cuprum LubinEspadon Szczecin3:0 25:14 25:23 25:14
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: TWARDOWSKI M
ES: SAJDAK
VIS:
29-10-2016 14:45
mecz nr: 48 TV
PGE Skra BełchatówLOTOS Trefl Gdańsk3:0 25:18 30:28 25:16
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: NIEMCZURA W
S2: LAGIERSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

05-11-2016 17:00
mecz nr: 49
LOTOS Trefl GdańskONICO AZS Politechnika Warszawska3:1 25:20 23:25 25:16 25:20
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: BROŻYNA
VIS:
05-11-2016 14:45
mecz nr: 50 TV
Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów0:3 23:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: JACYNA G
S1: LAGIERSKI M
S2: DUDEK P
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: 51
Cerrad Czarni RadomEspadon Szczecin3:1 25:20 25:20 27:29 25:19
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: GOŁĄBEK S
ES: ADAMIEC
VIS:
04-11-2016 20:15
mecz nr: 52 TV
Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów3:1 25:17 25:21 23:25 25:20
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: DIETRICH R
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: KRUK
VIS:
05-11-2016 20:00
mecz nr: 53 TV
GKS KatowiceZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 26:28 16:25 20:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: LEMEK A
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MALARZ
VIS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: 54
Łuczniczka BydgoszczMKS Będzin3:0 25:23 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: STRZYLAK S
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: MISCHKE
VIS:
07-11-2016 18:00
mecz nr: 55 TV
Indykpol AZS OlsztynEffector Kielce3:0 25:20 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: JANIK T
S2: BUDZIK M
ES: PUCHALSKA
VIS:
05-11-2016 17:00
mecz nr: 56
AZS CzęstochowaBBTS Bielsko - Biała3:2 16:25 25:22 25:23 22:25 15:4
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: KUCHNA A
ES: KUCHARSKI
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

21-12-2016 19:30
mecz nr: 57
ONICO AZS Politechnika WarszawskaBBTS Bielsko - Biała1:3 23:25 25:20 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: GADZINA M
S2: DUDEK P
ES: AWIŻEŃ
VIS:
12-11-2016 17:00
mecz nr: 58
Effector KielceAZS Częstochowa3:1 25:22 25:21 19:25 25:21
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: CZERWIŃSKI A
S1: MAKOWSKI J
S2: BROŃSKI J
ES: SARNA
VIS:
12-11-2016 20:00
mecz nr: 59
MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn2:3 25:20 22:25 13:25 25:22 6:15
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: MICHLIC A
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KAPA
VIS:
12-11-2016 17:00
mecz nr: 60
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleŁuczniczka Bydgoszcz3:1 26:24 25:18 19:25 25:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: BANIAK J
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: ŁEMPICKI
VIS:
12-11-2016 17:00
mecz nr: 61
Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice2:3 25:17 23:25 23:25 25:22 11:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
14-11-2016 19:00
mecz nr: 62
Espadon SzczecinJastrzębski Węgiel1:3 23:25 25:23 17:25 15:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: LITWIN J
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
12-11-2016 14:45
mecz nr: 63 TV
PGE Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:0 25:12 25:23 25:18
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: KISZCZAK A
S1: SOKÓŁ K
S2: PINDRAL S
ES: BEDNAREK
VIS:
11-11-2016 14:45
mecz nr: 64 TV
LOTOS Trefl GdańskCuprum Lubin3:2 25:16 18:25 17:25 25:22 15:13
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

19-11-2016 18:00
mecz nr: 65
Cuprum LubinONICO AZS Politechnika Warszawska3:1 21:25 25:19 25:19 25:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: MICHLIC A
ES: JARZĘBICKA
VIS:
19-11-2016 14:45
mecz nr: 66 TV
Cerrad Czarni RadomLOTOS Trefl Gdańsk3:1 21:25 25:22 30:28 32:30
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: PINDRAL S
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:
09-11-2016 18:00
mecz nr: 67 TV
Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:2 22:25 25:22 25:21 23:25 15:11
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: KRUK
VIS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 68
GKS KatowiceEspadon Szczecin3:1 25:19 21:25 35:33 25:16
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: NIEDBAŁ A
S2: TWARDOWSKI M
ES: MALARZ
VIS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 69
Łuczniczka BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów0:3 21:25 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KUCHNA A
ES: MISCHKE
VIS:
18-11-2016 20:15
mecz nr: 70 TV
Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 19:25 16:25 21:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: BAJOREK L
S1: BUDZIK M
S2: KRÓL P
ES: AWIŻEŃ
VIS:
19-11-2016 17:00
mecz nr: 71
AZS CzęstochowaMKS Będzin2:3 25:19 18:25 32:34 25:18 10:15
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: DUDEK P
S2: GADZINA M
ES: KUCHARSKI
VIS:
17-11-2016 18:00
mecz nr: 72
BBTS Bielsko - BiałaEffector Kielce2:3 21:25 25:23 25:21 22:25 12:15
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

25-11-2016 18:00
mecz nr: 73
Effector KielceONICO AZS Politechnika Warszawska1:3 17:25 28:30 25:22 23:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: IGNATOWICZ P
ES: SARNA
VIS:
26-11-2016 17:00
mecz nr: 74
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAZS Częstochowa3:0 25:11 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANIK T
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
26-11-2016 18:00
mecz nr: 75
MKS BędzinBBTS Bielsko - Biała3:0 25:12 25:19 25:13
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: TWARDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:
26-11-2016 20:00
mecz nr: 76 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:19 22:25 25:22 25:21
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
27-11-2016 20:00
mecz nr: 77
Espadon SzczecinŁuczniczka Bydgoszcz3:2 20:25 25:21 16:25 25:14 15:12
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: GOŁĄBEK S
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
25-11-2016 20:15
mecz nr: 78 TV
PGE Skra BełchatówGKS Katowice3:0 25:19 25:17 25:22
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: BOŚ
VIS:
26-11-2016 14:45
mecz nr: 79 TV
Jastrzębski WęgielLOTOS Trefl Gdańsk3:2 25:21 25:20 23:25 22:25 15:13
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: LEMEK A
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: KRUK
VIS:
24-11-2016 18:00
mecz nr: 80
Cuprum LubinCerrad Czarni Radom1:3 26:28 25:23 29:31 23:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KUCHNA A
S2: KRÓL P
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 11 [środa]wróć na początek

29-11-2016 18:00
mecz nr: 81
Cerrad Czarni RadomONICO AZS Politechnika Warszawska3:1 25:23 22:25 25:17 25:22
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: LITWIN J
S2: NIEMCZURA W
ES: KOZIEŁ
VIS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 82 TV
Jastrzębski WęgielCuprum Lubin2:3 24:26 26:24 25:12 16:25 11:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: DUDEK P
S2: BURKIEWICZ P
ES: KRUK
VIS:
30-11-2016 20:00
mecz nr: 83
LOTOS Trefl GdańskGKS Katowice0:3 18:25 22:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: BROŻYNA
VIS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 84
Łuczniczka BydgoszczPGE Skra Bełchatów0:3 23:25 19:25 23:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 85
Indykpol AZS OlsztynEspadon Szczecin3:1 23:25 28:26 28:26 25:13
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KUCHNA A
S2: MAROSZEK W
ES: PUCHALSKA
VIS:
30-11-2016 20:30
mecz nr: 86 TV
AZS CzęstochowaAsseco Resovia Rzeszów0:3 23:25 18:25 21:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: KASPRZYK W
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: BEDNAREK
VIS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 87
BBTS Bielsko - BiałaZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 15:25 17:25 15:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: TARGOSZ
VIS:
30-11-2016 18:00
mecz nr: 88
Effector KielceMKS Będzin2:3 17:25 17:25 27:25 25:21 10:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: STRZYLAK S
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: SARNA
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

03-12-2016 20:00
mecz nr: 89 TV
ONICO AZS Politechnika WarszawskaMKS Będzin3:2 36:38 23:25 25:18 25:18 15:6
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MICHLIC A
S2: MACIEJEWSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
03-12-2016 16:30
mecz nr: 90
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleEffector Kielce3:0 28:26 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KUCHNA A
S2: LAGIERSKI M
ES: KRUK
VIS:
03-12-2016 17:00
mecz nr: 91
Asseco Resovia RzeszówBBTS Bielsko - Biała3:2 28:30 25:16 21:25 25:18 15:7
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: SOKÓŁ K
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
05-12-2016 18:00
mecz nr: 92 TV
Espadon SzczecinAZS Częstochowa3:2 21:25 25:20 25:23 19:25 15:10
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: HOJKA J
S1: PINDRAL S
S2: JANIK T
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
03-12-2016 14:45
mecz nr: 93 TV
PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:27 25:22 25:13 25:21
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEMCZURA W
ES: BEDNAREK
VIS:
04-12-2016 16:00
mecz nr: 94
LOTOS Trefl GdańskŁuczniczka Bydgoszcz3:1 36:38 25:18 25:14 25:18
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: BROŻYNA
VIS:
06-12-2016 18:00
mecz nr: 95
Cuprum LubinGKS Katowice3:2 33:35 25:18 25:20 21:25 15:10
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
02-12-2016 20:15
mecz nr: 96 TV
Cerrad Czarni RadomJastrzębski Węgiel1:3 23:25 28:26 16:25 23:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: ŻELAZNY A
S1: BURKIEWICZ P
S2: DUDEK P
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

10-12-2016 14:45
mecz nr: 97 TV
Jastrzębski WęgielONICO AZS Politechnika Warszawska3:2 28:30 20:25 25:18 25:20 15:12
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: MICHLIC A
S2: PINDRAL S
ES: ŁEMPICKI
VIS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: 98
GKS KatowiceCerrad Czarni Radom0:3 23:25 19:25 27:29
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
09-12-2016 18:00
mecz nr: 99
Łuczniczka BydgoszczCuprum Lubin1:3 27:25 23:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: WOLSKI Z
ES: MISCHKE
VIS:
09-12-2016 20:15
mecz nr: 100 TV
Indykpol AZS OlsztynLOTOS Trefl Gdańsk3:2 25:21 25:14 21:25 13:25 16:14
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: LAGIERSKI M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
10-12-2016 20:00
mecz nr: 101 TV
AZS CzęstochowaPGE Skra Bełchatów1:3 30:28 15:25 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: SOKÓŁ K
ES: KUCHARSKI
VIS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: 102
BBTS Bielsko - BiałaEspadon Szczecin3:1 25:21 25:21 19:25 26:24
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: DIETRICH R
S1: NIEDBAŁ A
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MALARZ
VIS:
10-12-2016 17:00
mecz nr: 103
Effector KielceAsseco Resovia Rzeszów0:3 21:25 29:31 12:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: KRÓL P
S2: KUCHNA A
ES: SARNA
VIS:
09-12-2016 18:00
mecz nr: 104
MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 16:25 16:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: KISZCZAK A
S1: TWARDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 14 [środa]wróć na początek

14-12-2016 20:30
mecz nr: 105 TV
ONICO AZS Politechnika WarszawskaZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 13:25 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: JASIŃSKI D
S1: BUDZIK M
S2: MAROSZEK W
ES: TROCIŃSKI
VIS:
14-12-2016 18:00
mecz nr: 106
Asseco Resovia RzeszówMKS Będzin3:0 25:20 25:17 25:18
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
13-12-2016 18:00
mecz nr: 107
Espadon SzczecinEffector Kielce3:0 25:23 31:29 25:21
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
14-12-2016 18:00
mecz nr: 108
PGE Skra BełchatówBBTS Bielsko - Biała3:0 25:17 25:14 25:21
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: DUDEK P
S2: BURKIEWICZ P
ES: BEDNAREK
VIS:
14-12-2016 18:30
mecz nr: 109
LOTOS Trefl GdańskAZS Częstochowa3:1 22:25 25:15 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
14-12-2016 18:00
mecz nr: 110 TV
Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn1:3 19:25 22:25 25:21 23:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: JACYNA G
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
14-12-2016 18:00
mecz nr: 111
Łuczniczka BydgoszczCerrad Czarni Radom2:3 25:18 30:32 25:14 17:25 11:15
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: GOŁĄBEK S
ES: MISCHKE
VIS:
14-12-2016 18:00
mecz nr: 112
Jastrzębski WęgielGKS Katowice3:1 25:15 24:26 25:19 25:16
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: KUCHNA A
S2: LAGIERSKI M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

17-12-2016 17:00
mecz nr: 113
GKS KatowiceONICO AZS Politechnika Warszawska2:3 28:30 25:16 25:18 21:25 12:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
16-12-2016 20:15
mecz nr: 114 TV
Łuczniczka BydgoszczJastrzębski Węgiel0:3 18:25 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: MISCHKE
VIS:
18-12-2016 15:00
mecz nr: 115
Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom3:1 22:25 25:16 25:20 25:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: LEMEK A
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: PUCHALSKA
VIS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: 116
AZS CzęstochowaCuprum Lubin1:3 22:25 22:25 28:26 22:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: NIEDBAŁ A
ES: BOŚ
VIS:
17-12-2016 17:00
mecz nr: 117
LOTOS Trefl GdańskBBTS Bielsko - Biała3:1 22:25 25:21 25:19 25:14
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:
17-12-2016 18:00
mecz nr: 118
Effector KielcePGE Skra Bełchatów0:3 20:25 20:25 17:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: GADZINA M
S2: DUDEK P
ES: SARNA
VIS:
19-12-2016 18:00
mecz nr: 119 TV
MKS BędzinEspadon Szczecin3:0 25:19 25:16 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
17-12-2016 14:45
mecz nr: 120 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAsseco Resovia Rzeszów2:3 23:25 25:18 25:18 18:25 13:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KRÓL P
S2: BURKIEWICZ P
ES: ŁEMPICKI
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

30-12-2016 20:15
mecz nr: 121 TV
Asseco Resovia RzeszówONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:19 25:18 25:17
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 122
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleEspadon Szczecin3:0 25:18 25:12 25:22
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: DUDEK P
S2: BURKIEWICZ P
ES: ŁEMPICKI
VIS:
30-12-2016 19:00
mecz nr: 123
MKS BędzinPGE Skra Bełchatów2:3 18:25 28:26 25:22 23:25 10:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
21-12-2016 18:00
mecz nr: 124 TV
Effector KielceLOTOS Trefl Gdańsk0:3 15:25 22:25 22:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: STANDO M
S1: KUCHNA A
S2: MAROSZEK W
ES: SARNA
VIS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 125
Cuprum LubinBBTS Bielsko - Biała3:0 25:22 25:18 25:17
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: JARZĘBICKA
VIS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 126
AZS CzęstochowaCerrad Czarni Radom0:3 13:25 21:25 15:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: ŻELAZNY A
S1: IGNATOWICZ P
S2: WOLSKI Z
ES: BEDNAREK
VIS:
22-12-2016 20:30
mecz nr: 127 TV
Indykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel3:1 24:26 25:18 25:23 27:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: PUCHALSKA
VIS:
30-12-2016 18:00
mecz nr: 128
Łuczniczka BydgoszczGKS Katowice2:3 25:22 17:25 25:21 23:25 15:17
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

06-01-2017 20:15
mecz nr: 129 TV
Łuczniczka BydgoszczONICO AZS Politechnika Warszawska0:3 17:25 20:25 26:28
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: MISCHKE
VIS:
08-01-2017 14:45
mecz nr: 130 TV
GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn0:3 14:25 20:25 15:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
07-01-2017 15:00
mecz nr: 131
Jastrzębski WęgielAZS Częstochowa3:0 25:18 25:16 25:16
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: KRÓL P
ES: JARZĘBICKA
VIS:
07-01-2017 15:00
mecz nr: 132
BBTS Bielsko - BiałaCerrad Czarni Radom3:1 25:20 20:25 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: IGNATOWICZ P
ES: MALARZ
VIS:
07-01-2017 17:00
mecz nr: 133
Cuprum LubinEffector Kielce3:0 25:20 25:16 25:17
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: BUDZIK M
S2: NIEMCZURA W
ES: MISCHKE
VIS:
08-01-2017 16:00
mecz nr: 134
LOTOS Trefl GdańskMKS Będzin3:0 25:21 25:19 27:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: MICHLIC A
ES: BROŻYNA
VIS:
07-01-2017 14:45
mecz nr: 135 TV
PGE Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:2 23:25 19:25 25:18 25:20 15:9
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: BEDNAREK
VIS:
07-01-2017 17:00
mecz nr: 136
Asseco Resovia RzeszówEspadon Szczecin3:0 25:23 25:18 25:17
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 18wróć na początek

28-01-2017 18:00
mecz nr: 137
ONICO AZS Politechnika WarszawskaEspadon Szczecin3:0 25:19 25:17 25:20
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: SOKÓŁ K
ES: AWIŻEŃ
VIS:
28-01-2017 14:45
mecz nr: 138 TV
Asseco Resovia RzeszówPGE Skra Bełchatów3:1 20:25 25:22 30:28 25:17
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: DUDEK PR
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
28-01-2017 20:00
mecz nr: 139 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleLOTOS Trefl Gdańsk3:0 25:22 25:15 25:16
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: JACYNA G
S1: PINDRAL S
S2: LITWIN J
ES: ŁEMPICKI
VIS:
27-01-2017 18:00
mecz nr: 140 TV
MKS BędzinCuprum Lubin3:2 25:23 20:25 25:23 23:25 15:11
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: MALARZ
VIS:
28-01-2017 17:00
mecz nr: 141
Effector KielceCerrad Czarni Radom0:3 22:25 17:25 19:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: KISZCZAK A
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: ADAMIEC
VIS:
30-01-2017 18:00
mecz nr: 142 TV
BBTS Bielsko - BiałaJastrzębski Węgiel1:3 25:22 17:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KRÓL P
S2: LAGIERSKI M
ES: KAPA
VIS:
28-01-2017 17:00
mecz nr: 143
AZS CzęstochowaGKS Katowice2:3 14:25 25:21 22:25 25:22 10:15
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BUDZIK M
S2: MAROSZEK W
ES: BEDNAREK
VIS:
27-01-2017 18:00
mecz nr: 144
Indykpol AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz3:1 25:22 25:21 20:25 25:20
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: ŻELAZNY A
S1: HEYDUCKI M
S2: BROŃSKI J
ES: PUCHALSKA
VIS:

Kolejka nr 19wróć na początek

21-01-2017 17:00
mecz nr: 145
Indykpol AZS OlsztynONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:18 30:28 25:20
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: GADZINA M
S2: MAROSZEK W
ES: PUCHALSKA
VIS:
21-01-2017 17:00
mecz nr: 146
Łuczniczka BydgoszczAZS Częstochowa3:0 25:18 25:23 27:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: JACYNA G
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: MISCHKE
VIS:
23-01-2017 18:00
mecz nr: 147 TV
GKS KatowiceBBTS Bielsko - Biała3:0 25:22 25:21 25:13
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BUDZIK M
S2: NIEMCZURA W
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
21-01-2017 14:45
mecz nr: 148 TV
Jastrzębski WęgielEffector Kielce3:0 25:21 25:17 25:23
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: GOŁĄBEK S
ES: ŁEMPICKI
VIS:
20-01-2017 18:00
mecz nr: 149 TV
Cerrad Czarni RadomMKS Będzin3:1 25:22 25:18 22:25 25:23
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: KOZIEŁ
VIS:
24-01-2017 18:00
mecz nr: 150 TV
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 17:25 25:19 23:25 19:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
22-01-2017 14:45
mecz nr: 151 TV
LOTOS Trefl GdańskAsseco Resovia Rzeszów3:2 23:25 26:24 17:25 25:20 15:10
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: STANDO M
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
22-01-2017 18:00
mecz nr: 152
PGE Skra BełchatówEspadon Szczecin3:0 25:23 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: NIEDBAŁ A
ES: BEDNAREK
VIS:

Kolejka nr 20wróć na początek

04-02-2017 14:45
mecz nr: 153
ONICO AZS Politechnika WarszawskaPGE Skra Bełchatów3:1 25:22 22:25 25:23 25:18
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: GOŁĄBEK S
ES: TROCIŃSKI
VIS:
06-02-2017 18:00
mecz nr: 154 TV
Espadon SzczecinLOTOS Trefl Gdańsk3:1 22:25 25:22 31:29 25:23
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
05-02-2017 18:00
mecz nr: 155 TV
Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin3:2 26:24 25:16 15:25 21:25 17:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
04-02-2017 17:00
mecz nr: 156
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCerrad Czarni Radom3:2 21:25 26:24 17:25 25:19 19:17
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: ŁEMPICKI
VIS:
03-02-2017 19:00
mecz nr: 157
MKS BędzinJastrzębski Węgiel1:3 25:21 22:25 26:28 20:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEMCZURA W
S2: BUDZIK M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
04-02-2017 17:00
mecz nr: 158
Effector KielceGKS Katowice1:3 25:22 13:25 19:25 23:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: SARNA
VIS:
03-02-2017 18:00
mecz nr: 159 TV
BBTS Bielsko - BiałaŁuczniczka Bydgoszcz2:3 29:31 25:16 25:22 17:25 11:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: DUDEK PR
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: MALARZ
VIS:
04-02-2017 17:00
mecz nr: 160
AZS CzęstochowaIndykpol AZS Olsztyn0:3 18:25 23:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: PINDRAL S
ES: KUCHARSKI
VIS:

Kolejka nr 21wróć na początek

13-02-2017 18:00
mecz nr: 161 TV
AZS CzęstochowaONICO AZS Politechnika Warszawska1:3 25:16 18:25 28:30 22:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: BEDNAREK
VIS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: 162
Indykpol AZS OlsztynBBTS Bielsko - Biała3:0 25:17 25:18 25:22
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: SKOWROŃSKI P
ES: PUCHALSKA
VIS:
10-02-2017 18:00
mecz nr: 163
Łuczniczka BydgoszczEffector Kielce2:3 23:25 25:17 25:22 20:25 15:17
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: MISCHKE
VIS:
11-02-2017 17:00
mecz nr: 164
GKS KatowiceMKS Będzin0:3 20:25 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
10-02-2017 18:00
mecz nr: 165 TV
Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 25:23 25:23 19:25 18:25 11:15
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: JACYNA G
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
10-02-2017 18:00
mecz nr: 166
Cerrad Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów1:3 25:19 18:25 21:25 14:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: STRZYLAK S
S1: MACIEJEWSKI M
S2: WOLSKI Z
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-02-2017 14:45
mecz nr: 167 TV
Espadon SzczecinCuprum Lubin0:3 19:25 16:25 15:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
11-02-2017 14:45
mecz nr: 168 TV
LOTOS Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów2:3 25:21 20:25 25:16 18:25 10:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: PINDRAL S
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 22wróć na początek

19-02-2017 14:45
mecz nr: 169
ONICO AZS Politechnika WarszawskaLOTOS Trefl Gdańsk1:3 25:27 23:25 25:21 18:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: PINDRAL S
S2: MACIEJEWSKI M
ES: PUCHALSKA
VIS:
18-02-2017 14:45
mecz nr: 170 TV
PGE Skra BełchatówCuprum Lubin3:0 25:20 25:16 25:23
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: BEDNAREK
VIS:
17-02-2017 18:00
mecz nr: 171
Espadon SzczecinCerrad Czarni Radom2:3 12:25 20:25 25:22 25:23 9:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: IGNATOWICZ P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
18-02-2017 20:00
mecz nr: 172 TV
Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel1:3 21:25 25:15 24:26 20:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANIK T
S2: MICHLIC A
ES: DOLAK
VIS:
18-02-2017 17:00
mecz nr: 173
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleGKS Katowice3:0 30:28 32:30 31:29
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: NIEDBAŁ A
ES: KRUK
VIS:
17-02-2017 18:00
mecz nr: 174 TV
MKS BędzinŁuczniczka Bydgoszcz2:3 25:17 19:25 22:25 25:14 13:15
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: BROŃSKI J
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
18-02-2017 18:00
mecz nr: 175
Effector KielceIndykpol AZS Olsztyn0:3 23:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: LAGIERSKI M
ES: SARNA
VIS:
17-02-2017 18:00
mecz nr: 176
BBTS Bielsko - BiałaAZS Częstochowa1:3 23:25 25:19 18:25 22:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: NIEMCZURA W
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 23 [środa]wróć na początek

22-02-2017 18:00
mecz nr: 177
BBTS Bielsko - BiałaONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:21 31:29 25:22
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: HOJKA J
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: TARGOSZ
VIS:
22-02-2017 18:30
mecz nr: 178
AZS CzęstochowaEffector Kielce1:3 20:25 20:25 25:17 25:27
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: JANIK T
S2: SOKÓŁ K
ES: BEDNAREK
VIS:
22-02-2017 18:00
mecz nr: 179
Indykpol AZS OlsztynMKS Będzin3:2 24:26 19:25 25:13 25:13 15:9
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
22-02-2017 18:00
mecz nr: 180
Łuczniczka BydgoszczZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 23:25 16:25 22:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: MISCHKE
VIS:
22-02-2017 20:30
mecz nr: 181 TV
GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszów2:3 26:28 25:20 25:22 23:25 12:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
22-02-2017 18:00
mecz nr: 182
Jastrzębski WęgielEspadon Szczecin3:0 25:15 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: KRUK
VIS:
21-02-2017 20:30
mecz nr: 183 TV
Cerrad Czarni RadomPGE Skra Bełchatów2:3 25:16 19:25 25:22 17:25 10:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: KISZCZAK A
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: KOZIEŁ
VIS:
22-02-2017 18:00
mecz nr: 184
Cuprum LubinLOTOS Trefl Gdańsk3:1 25:16 24:26 25:15 25:16
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: IGNATOWICZ P
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:

Kolejka nr 24wróć na początek

18-01-2017 19:30
mecz nr: 185
ONICO AZS Politechnika WarszawskaCuprum Lubin0:3 15:25 21:25 19:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: TROCIŃSKI
VIS:
26-02-2017 14:30
mecz nr: 186
LOTOS Trefl GdańskCerrad Czarni Radom3:1 22:25 25:18 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: WOLSKI Z
ES: BROŻYNA
VIS:
26-02-2017 14:45
mecz nr: 187 TV
PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel3:2 25:27 25:17 23:25 25:15 15:10
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: STRZYLAK S
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: OLSZYCKA
VIS:
26-02-2017 17:00
mecz nr: 188
Espadon SzczecinGKS Katowice2:3 16:25 28:26 25:22 20:25 11:15
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: DIETRICH R
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
25-02-2017 20:00
mecz nr: 189 TV
Asseco Resovia RzeszówŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:17 25:21 25:13
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LITWIN J
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
25-02-2017 14:45
mecz nr: 190 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleIndykpol AZS Olsztyn3:1 21:25 25:21 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: KRUK
VIS:
24-02-2017 18:00
mecz nr: 191 TV
MKS BędzinAZS Częstochowa3:1 27:29 25:19 25:14 25:10
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
25-02-2017 17:00
mecz nr: 192
Effector KielceBBTS Bielsko - Biała3:0 25:21 25:13 25:13
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: JANIK T
ES: BOŚ
VIS:

Kolejka nr 25wróć na początek

02-03-2017 19:00
mecz nr: 193
ONICO AZS Politechnika WarszawskaEffector Kielce1:3 23:25 25:18 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
06-03-2017 18:00
mecz nr: 194
AZS CzęstochowaZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 15:25 16:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BEDNAREK
VIS:
04-03-2017 17:00
mecz nr: 195
BBTS Bielsko - BiałaMKS Będzin1:3 25:20 17:25 14:25 26:28
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: KRÓL P
S2: LAGIERSKI M
ES: MALARZ
VIS:
04-03-2017 14:45
mecz nr: 196 TV
Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów2:3 25:19 25:23 17:25 21:25 10:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: STANDO M
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: PUCHALSKA
VIS:
03-03-2017 18:00
mecz nr: 197 TV
Łuczniczka BydgoszczEspadon Szczecin1:3 21:25 25:20 23:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: BROŃSKI J
S2: SOKÓŁ K
ES: BROŻYNA
VIS:
04-03-2017 20:00
mecz nr: 198 TV
GKS KatowicePGE Skra Bełchatów2:3 22:25 25:21 20:25 25:22 13:15
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: BEDNAREK
VIS:
05-03-2017 15:00
mecz nr: 199
LOTOS Trefl GdańskJastrzębski Węgiel1:3 20:25 25:14 18:25 26:28
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: BROŻYNA
VIS:
04-03-2017 17:00
mecz nr: 200
Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin3:0 27:25 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 26 [środa]wróć na początek

07-03-2017 19:00
mecz nr: 201
ONICO AZS Politechnika WarszawskaCerrad Czarni Radom3:1 25:20 25:20 21:25 25:18
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: ŻELAZNY A
S1: LAGIERSKI M
S2: NIEMCZURA W
ES: TROCIŃSKI
VIS:
08-03-2017 18:00
mecz nr: 202 TV
Cuprum LubinJastrzębski Węgiel2:3 25:17 25:22 22:25 21:25 11:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
17-01-2017 18:00
mecz nr: 203 TV
GKS KatowiceLOTOS Trefl Gdańsk3:2 25:22 25:13 20:25 16:25 15:13
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: SOKÓŁ K
ES: MALARZ
VIS:
08-03-2017 17:00
mecz nr: 204
PGE Skra BełchatówŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:14 25:14 25:9
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: OLSZYCKA
VIS:
08-03-2017 18:00
mecz nr: 205
Espadon SzczecinIndykpol AZS Olsztyn2:3 25:20 25:27 25:17 16:25 11:15
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
08-03-2017 18:00
mecz nr: 206
Asseco Resovia RzeszówAZS Częstochowa3:0 25:21 25:20 25:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
08-03-2017 18:00
mecz nr: 207
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleBBTS Bielsko - Biała3:0 25:22 25:9 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: GADZINA M
S2: TWARDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
08-03-2017 20:30
mecz nr: 208 TV
MKS BędzinEffector Kielce3:1 25:22 25:13 19:25 25:20
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: BEDNAREK
VIS:

Kolejka nr 27wróć na początek

11-03-2017 18:00
mecz nr: 209
MKS BędzinONICO AZS Politechnika Warszawska1:3 23:25 21:25 25:18 21:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: BOŚ
VIS:
12-03-2017 17:00
mecz nr: 210
Effector KielceZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 19:25 19:25 15:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: LITWIN J
S2: BURKIEWICZ P
ES: SARNA
VIS:
11-03-2017 15:00
mecz nr: 211
BBTS Bielsko - BiałaAsseco Resovia Rzeszów0:3 16:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: MALARZ
VIS:
11-03-2017 17:00
mecz nr: 212
AZS CzęstochowaEspadon Szczecin1:3 15:25 25:21 14:25 21:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: DUDEK PR
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: KUCHARSKI
VIS:
11-03-2017 14:45
mecz nr: 213 TV
Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów2:3 27:29 15:25 25:22 25:19 9:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: PUCHALSKA
VIS:
11-03-2017 17:00
mecz nr: 214
Łuczniczka BydgoszczLOTOS Trefl Gdańsk2:3 25:23 22:25 25:19 18:25 13:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: NIEDBAŁ A
ES: KWIATKOWSKI
VIS:
11-03-2017 17:00
mecz nr: 215
GKS KatowiceCuprum Lubin2:3 25:23 13:25 18:25 29:27 12:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: JACYNA G
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
13-03-2017 18:00
mecz nr: 216 TV
Jastrzębski WęgielCerrad Czarni Radom3:0 25:23 25:20 25:19
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: ŁEMPICKI
VIS:

Kolejka nr 28wróć na początek

18-03-2017 14:45
mecz nr: 217 TV
ONICO AZS Politechnika WarszawskaJastrzębski Węgiel3:2 25:23 20:25 19:25 25:21 15:12
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: TROCIŃSKI
VIS:
17-03-2017 18:00
mecz nr: 218 TV
Cerrad Czarni RadomGKS Katowice2:3 24:26 14:25 25:18 25:23 22:24
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: BROŃSKI J
ES: ADAMIEC
VIS:
18-03-2017 17:00
mecz nr: 219
Cuprum LubinŁuczniczka Bydgoszcz3:1 26:24 17:25 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: DIETRICH R
S1: NIEDBAŁ A
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
18-03-2017 20:00
mecz nr: 220 TV
LOTOS Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn0:3 26:28 25:27 18:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: STRZYLAK S
S1: GADZINA M
S2: KOLENDOWSKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
18-03-2017 17:00
mecz nr: 221
PGE Skra BełchatówAZS Częstochowa3:0 25:19 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: MICHLIC A
S2: HERBIK M
ES: BORS
VIS:
17-03-2017 18:00
mecz nr: 222
Espadon SzczecinBBTS Bielsko - Biała2:3 23:25 23:25 25:16 25:23 18:20
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: JACYNA G
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
18-03-2017 17:00
mecz nr: 223
Asseco Resovia RzeszówEffector Kielce3:1 25:17 25:14 20:25 25:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
19-03-2017 17:00
mecz nr: 224
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleMKS Będzin3:1 28:30 25:18 25:23 27:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: SOKÓŁ K
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 29wróć na początek

26-03-2017 18:00
mecz nr: 225
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleONICO AZS Politechnika Warszawska3:0 25:22 25:16 25:12
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: NIEMCZURA W
ES: ŁEMPICKI
VIS:
26-03-2017 17:00
mecz nr: 226
MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów0:3 17:25 16:25 18:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GOŁĄBEK S
ES: BEDNAREK
VIS:
25-03-2017 20:00
mecz nr: 227 TV
Effector KielceEspadon Szczecin2:3 25:20 25:27 22:25 25:23 11:15
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: SARNA
VIS:
25-03-2017 15:00
mecz nr: 228
BBTS Bielsko - BiałaPGE Skra Bełchatów0:3 19:25 24:26 14:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: NIEDBAŁ A
ES: BEDNAREK
VIS:
24-03-2017 20:30
mecz nr: 229 TV
AZS CzęstochowaLOTOS Trefl Gdańsk0:3 17:25 24:26 15:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: BEDNAREK
VIS:
25-03-2017 14:45
mecz nr: 230 TV
Indykpol AZS OlsztynCuprum Lubin3:1 17:25 25:17 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: PUCHALSKA
VIS:
25-03-2017 17:00
mecz nr: 231
Cerrad Czarni RadomŁuczniczka Bydgoszcz3:1 25:11 25:18 23:25 25:22
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:
28-03-2017 18:00
mecz nr: 232 TV
GKS KatowiceJastrzębski Węgiel2:3 20:25 23:25 25:22 25:21 9:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 30wróć na początek

01-04-2017 14:45
mecz nr: 233
ONICO AZS Politechnika WarszawskaGKS Katowice3:0 25:19 25:20 28:26
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: GADZINA M
S2: MICHLIC A
ES: TROCIŃSKI
VIS:
01-04-2017 14:45
mecz nr: 234 TV
Jastrzębski WęgielŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:17 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
31-03-2017 18:00
mecz nr: 235 TV
Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn1:3 25:23 15:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: KOZIEŁ
VIS:
01-04-2017 17:00
mecz nr: 236
Cuprum LubinAZS Częstochowa3:0 25:23 25:8 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: BROŃSKI J
ES: JARZĘBICKA
VIS:
01-04-2017 15:00
mecz nr: 237
BBTS Bielsko - BiałaLOTOS Trefl Gdańsk2:3 21:25 23:25 25:20 25:16 17:19
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: PINDRAL S
ES: KAPA
VIS:
02-04-2017 17:30
mecz nr: 238 TV
PGE Skra BełchatówEffector Kielce3:0 25:14 25:19 25:17
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: NIEDBAŁ A
ES: BEDNAREK
VIS:
02-04-2017 16:30
mecz nr: 239
Espadon SzczecinMKS Będzin3:2 25:23 19:25 21:25 25:21 15:11
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
01-04-2017 20:00
mecz nr: 240 TV
Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:0 25:21 25:22 25:19
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: LEMEK A
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS: