faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

16-10-2017 18:00
mecz nr: 1 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaGrot Budowlani Łódź1:3 25:15 17:25 19:25 17:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: BANIAK B
ES: KAPA
VIS:
14-10-2017 17:00
mecz nr: 2
KSZO OSTROWIECLegionovia Legionowo3:1 17:25 25:17 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: DOLAK
VIS:
14-10-2017 18:00
mecz nr: 3
Developres SkyRes RzeszówKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 18:25 25:16 25:23 27:29 15:9
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: TOBIASZ
VIS:
16-10-2017 18:00
mecz nr: 4
Impel WrocławEnea PTPS Piła3:1 20:25 25:23 28:26 25:23
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: MITUTA A
S2: BUDZIK M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
15-10-2017 20:00
mecz nr: 5 TV
MKS Dąbrowa GórniczaPolski Cukier Muszynianka2:3 25:21 25:23 15:25 12:25 14:16
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: JANUSZ G
S2: ADAMCZYK B
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
16-10-2017 18:00
mecz nr: 6
ŁKS Commercecon ŁódźTrefl Proxima Kraków3:1 25:21 25:27 25:16 25:18
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: WALERZAK M
S2: BEŃ M
ES: OLSZYCKA
VIS:
15-10-2017 17:00
mecz nr: 7
Chemik PolicePOLI Budowlani Toruń3:0 25:21 25:23 25:11
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: WOLSKI D
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

21-10-2017 18:00
mecz nr: 8
Grot Budowlani ŁódźPOLI Budowlani Toruń3:0 25:18 25:11 25:13
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: SAJDAK
VIS:
23-10-2017 18:00
mecz nr: 9 TV
Trefl Proxima KrakówChemik Police0:3 16:25 16:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: TOBIASZ
VIS:
22-10-2017 20:00
mecz nr: 10 TV
Polski Cukier MuszyniankaŁKS Commercecon Łódź2:3 26:24 11:25 18:25 25:23 8:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: BUDZIK M
S2: SIKORA B
ES: TOBIASZ
VIS:
21-10-2017 18:00
mecz nr: 11
Enea PTPS PiłaMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:18 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
21-10-2017 18:00
mecz nr: 12
KS PAŁAC BydgoszczImpel Wrocław3:1 25:16 26:24 21:25 25:16
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: MATUSIAK C
S1: BEŃ M
S2: BANAŚ A
ES: PUCHALSKA
VIS:
25-10-2017 19:00
mecz nr: 13
Legionovia LegionowoDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 16:25 13:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
20-10-2017 18:00
mecz nr: 14
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaKSZO OSTROWIEC3:2 24:26 25:13 22:25 25:20 15:8
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

30-10-2017 18:00
mecz nr: 15 TV
KSZO OSTROWIECGrot Budowlani Łódź1:3 25:20 23:25 14:25 19:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: CYRAN J
S2: BUDZIK M
ES: DOLAK
VIS:
29-10-2017 20:00
mecz nr: 16 TV
Developres SkyRes RzeszówBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 25:17 22:25 20:25 25:15 15:9
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: MITUTA A
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
28-10-2017 17:00
mecz nr: 17
Impel WrocławLegionovia Legionowo1:3 18:25 14:25 25:22 22:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: HOJKA J
S1: WOLSKI D
S2: SOŁTYSIAK G
ES: JARZĘBICKA
VIS:
28-10-2017 17:00
mecz nr: 18
MKS Dąbrowa GórniczaKS PAŁAC Bydgoszcz1:3 23:25 17:25 25:19 17:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: ŁEMPICKI
VIS:
28-10-2017 18:00
mecz nr: 19
ŁKS Commercecon ŁódźEnea PTPS Piła3:0 25:23 25:20 25:19
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: SOKÓŁ K
ES: SAJDAK
VIS:
29-10-2017 17:00
mecz nr: 20
Chemik PolicePolski Cukier Muszynianka3:1 24:26 28:26 25:19 25:21
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: JASIŃSKI D
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
29-10-2017 17:00
mecz nr: 21
POLI Budowlani ToruńTrefl Proxima Kraków3:2 18:25 25:20 17:25 25:21 15:13
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: JACYNA G
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: NAPIERAŁA
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

04-11-2017 18:00
mecz nr: 22
Grot Budowlani ŁódźTrefl Proxima Kraków0:3 26:28 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: OLSZYCKA
VIS:
05-11-2017 14:45
mecz nr: 23 TV
Polski Cukier MuszyniankaPOLI Budowlani Toruń3:0 25:16 25:16 25:13
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: SKROBOT
VIS:
05-11-2017 18:00
mecz nr: 24
Enea PTPS PiłaChemik Police1:3 25:17 16:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: NAPIERAŁA
VIS:
04-11-2017 17:00
mecz nr: 25
KS PAŁAC BydgoszczŁKS Commercecon Łódź0:3 18:25 18:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: SOKÓŁ K
ES: MISCHKE
VIS:
04-11-2017 18:00
mecz nr: 26
Legionovia LegionowoMKS Dąbrowa Górnicza0:3 20:25 20:25 19:25
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: JANUSZ G
S2: ADAMCZYK B
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
05-11-2017 20:00
mecz nr: 27 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaImpel Wrocław2:3 28:30 25:16 25:13 24:26 12:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: STRZYLAK S
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: BEŃ M
ES: KAPA
VIS:
03-11-2017 18:00
mecz nr: 28
KSZO OSTROWIECDevelopres SkyRes Rzeszów3:1 25:21 25:19 20:25 25:21
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BANAŚ A
S2: MITUTA A
ES: DOLAK
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

15-11-2017 18:00
mecz nr: 29 TV
Developres SkyRes RzeszówGrot Budowlani Łódź3:0 25:13 25:22 28:26
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: DUDEK P
S1: BUDZIK M
S2: SOKÓŁ K
ES: DOLAK
VIS:
12-11-2017 20:00
mecz nr: 30 TV
Impel WrocławKSZO OSTROWIEC3:2 25:22 29:27 20:25 21:25 15:13
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: JACYNA G
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
11-11-2017 17:00
mecz nr: 31
MKS Dąbrowa GórniczaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała0:3 23:25 17:25 20:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: KAPA
VIS:
14-11-2017 18:00
mecz nr: 32
ŁKS Commercecon ŁódźLegionovia Legionowo3:0 25:22 25:7 25:15
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
11-11-2017 18:00
mecz nr: 33
Chemik PoliceKS PAŁAC Bydgoszcz3:2 25:11 15:25 23:25 25:14 15:7
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
12-11-2017 17:00
mecz nr: 34
POLI Budowlani ToruńEnea PTPS Piła2:3 22:25 25:18 25:23 20:25 11:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: KISZCZAK A
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: NAPIERAŁA
VIS:
13-11-2017 18:00
mecz nr: 35 TV
Polski Cukier MuszyniankaTrefl Proxima Kraków3:1 18:25 25:19 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: LEMEK A
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: SKROBOT
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

18-11-2017 18:00
mecz nr: 36
Grot Budowlani ŁódźPolski Cukier Muszynianka3:0 26:24 25:23 25:11
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: BANAŚ A
ES: MISCHKE
VIS:
20-11-2017 18:00
mecz nr: 37 TV
Enea PTPS PiłaTrefl Proxima Kraków3:1 25:21 22:25 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: MISCHKE
VIS:
18-11-2017 17:00
mecz nr: 38
KS PAŁAC BydgoszczPOLI Budowlani Toruń3:0 25:22 25:10 25:13
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: JASIŃSKI D
S1: SOKÓŁ K
S2: BANIAK B
ES: NAPIERAŁA
VIS:
18-11-2017 18:00
mecz nr: 39
Legionovia LegionowoChemik Police1:3 25:20 17:25 16:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
19-11-2017 20:00
mecz nr: 40 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaŁKS Commercecon Łódź2:3 25:17 16:25 25:17 16:25 12:15
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: LEMEK A
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
21-11-2017 18:00
mecz nr: 41
KSZO OSTROWIECMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:16 25:23 30:28
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: DOLAK
VIS:
19-11-2017 15:00
mecz nr: 42
Developres SkyRes RzeszówImpel Wrocław3:0 25:17 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

28-11-2017 18:00
mecz nr: 43
Impel WrocławGrot Budowlani Łódź0:3 23:25 15:25 16:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: BEŃ M
ES: SAJDAK
VIS:
27-11-2017 18:00
mecz nr: 44 TV
MKS Dąbrowa GórniczaDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 18:25 25:22 14:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: STRZYLAK S
S1: MITUTA A
S2: SOKÓŁ K
ES: KAPA
VIS:
29-11-2017 18:00
mecz nr: 45
ŁKS Commercecon ŁódźKSZO OSTROWIEC3:1 25:18 25:27 25:14 27:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: SIKORA B
S2: BUDZIK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
25-11-2017 18:00
mecz nr: 46
Chemik PoliceBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 21:25 25:8 25:20 25:21
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: NIEDBAŁ A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
25-11-2017 17:00
mecz nr: 47
POLI Budowlani ToruńLegionovia Legionowo3:0 25:22 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: JASIŃSKI D
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: NAPIERAŁA
VIS:
27-11-2017 18:00
mecz nr: 48
KS PAŁAC BydgoszczTrefl Proxima Kraków0:3 24:26 17:25 21:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: CYRAN J
S2: FIUTEK M
ES: MISCHKE
VIS:
25-11-2017 17:00
mecz nr: 49
Polski Cukier MuszyniankaEnea PTPS Piła1:3 16:25 11:25 25:23 23:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: LIC D
ES: TOBIASZ
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

03-12-2017 14:45
mecz nr: 50 TV
Grot Budowlani ŁódźEnea PTPS Piła3:0 25:16 25:21 25:11
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: MATUSIAK C
S1: NIEDBAŁ A
S2: SOKÓŁ K
ES: MISCHKE
VIS:
02-12-2017 18:00
mecz nr: 51
KS PAŁAC BydgoszczPolski Cukier Muszynianka0:3 22:25 21:25 14:25
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: NAPIERAŁA
VIS:
04-12-2017 18:00
mecz nr: 52 TV
Legionovia LegionowoTrefl Proxima Kraków3:0 27:25 25:18 25:16
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: ŻELAZNY A
S1: BUDZIK M
S2: CYRAN J
ES: TROCIŃSKI
VIS:
02-12-2017 18:00
mecz nr: 53
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaPOLI Budowlani Toruń3:0 25:21 25:11 25:17
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: BANAŚ A
S2: ADAMCZYK B
ES: KAPA
VIS:
03-12-2017 17:00
mecz nr: 54
KSZO OSTROWIECChemik Police1:3 25:22 18:25 25:27 21:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: BEŃ M
ES: DOLAK
VIS:
03-12-2017 16:00
mecz nr: 55
Developres SkyRes RzeszówŁKS Commercecon Łódź2:3 24:26 25:18 26:24 17:25 9:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: STRZYLAK S
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
03-12-2017 17:00
mecz nr: 56
Impel WrocławMKS Dąbrowa Górnicza3:1 25:21 22:25 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

10-12-2017 18:00
mecz nr: 57
MKS Dąbrowa GórniczaGrot Budowlani Łódź0:3 8:25 12:25 19:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: KRUK
VIS:
10-12-2017 18:00
mecz nr: 58
ŁKS Commercecon ŁódźImpel Wrocław3:0 25:20 25:22 25:23
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: SAJDAK
VIS:
09-12-2017 14:45
mecz nr: 59 TV
Chemik PoliceDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 20:25 19:25 16:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JACYNA G
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
11-12-2017 18:00
mecz nr: 60 TV
POLI Budowlani ToruńKSZO OSTROWIEC0:3 16:25 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: FIUTEK M
S2: MITUTA A
ES: AWIŻEŃ
VIS:
10-12-2017 18:00
mecz nr: 61
Trefl Proxima KrakówBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2:3 20:25 24:26 25:19 25:20 11:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: LEMEK A
S1: SOKÓŁ K
S2: IGNATOWICZ P
ES: TOBIASZ
VIS:
09-12-2017 17:00
mecz nr: 62
Polski Cukier MuszyniankaLegionovia Legionowo3:1 25:19 25:20 14:25 25:17
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: SIKORA B
S2: BUDZIK M
ES: SKROBOT
VIS:
10-12-2017 18:00
mecz nr: 63
Enea PTPS PiłaKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 27:25 23:25 25:21 25:11
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: JASIŃSKI D
S1: SŁOWIK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

15-12-2017 18:00
mecz nr: 64
Grot Budowlani ŁódźKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:22 25:16 25:19
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: AWIŻEŃ
VIS:
16-12-2017 14:45
mecz nr: 65 TV
Legionovia LegionowoEnea PTPS Piła2:3 14:25 14:25 25:23 25:23 7:15
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MATUSIAK C
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: ADAMIEC
VIS:
15-12-2017 18:00
mecz nr: 66
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaPolski Cukier Muszynianka3:1 19:25 25:23 25:19 25:18
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: SZYDEŁKO A
S2: SOKÓŁ K
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
16-12-2017 17:00
mecz nr: 67
KSZO OSTROWIECTrefl Proxima Kraków1:3 25:19 24:26 18:25 17:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: LEMEK A
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: DOLAK
VIS:
16-12-2017 17:00
mecz nr: 68
Developres SkyRes RzeszówPOLI Budowlani Toruń3:1 17:25 25:20 25:15 25:19
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BANAŚ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: SKROBOT
VIS:
17-12-2017 14:45
mecz nr: 69 TV
Impel WrocławChemik Police2:3 26:24 22:25 22:25 25:21 13:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
16-12-2017 18:00
mecz nr: 70
MKS Dąbrowa GórniczaŁKS Commercecon Łódź1:3 18:25 25:23 18:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: MITUTA A
S2: ADAMCZYK B
ES: MALARZ
VIS:

Kolejka nr 11 [środa]wróć na początek

07-12-2017 18:00
mecz nr: 71
ŁKS Commercecon ŁódźGrot Budowlani Łódź3:0 25:12 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JACYNA G
S1: BUDZIK M
S2: MAROSZEK W
ES: ADAMIEC
VIS:
21-12-2017 18:00
mecz nr: 72
Chemik PoliceMKS Dąbrowa Górnicza3:1 23:25 25:23 25:20 25:18
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: BEŃ M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
20-12-2017 18:00
mecz nr: 73
POLI Budowlani ToruńImpel Wrocław3:1 25:19 20:25 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: POŚPIECH R
ES: TROCIŃSKI
VIS:
20-12-2017 18:00
mecz nr: 74
Trefl Proxima KrakówDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 25:20 19:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: DUDEK P
S1: MYSZKOWSKI M
S2: HERBIK M
ES: KAPA
VIS:
20-12-2017 17:00
mecz nr: 75
Polski Cukier MuszyniankaKSZO OSTROWIEC2:3 22:25 25:16 25:20 16:25 10:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: DAROCHA H
S1: LIC D
S2: BANAŚ A
ES: TOBIASZ
VIS:
20-12-2017 18:00
mecz nr: 76
Enea PTPS PiłaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:0 25:14 25:19 25:6
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: MITUTA A
S2: ADAMCZYK B
ES: MISCHKE
VIS:
20-12-2017 18:00
mecz nr: 77
KS PAŁAC BydgoszczLegionovia Legionowo3:2 25:18 16:25 17:25 25:16 16:14
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

05-01-2018 18:00
mecz nr: 78
Grot Budowlani ŁódźLegionovia Legionowo2:3 23:25 25:8 30:32 25:19 17:19
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: MITUTA A
ES: OLSZYCKA
VIS:
08-01-2018 18:00
mecz nr: 79 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:20 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: HOJKA J
S1: BANAŚ A
S2: LIC D
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
07-01-2018 17:00
mecz nr: 80
KSZO OSTROWIECEnea PTPS Piła0:3 15:25 16:25 21:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: DOLAK
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 81
Developres SkyRes RzeszówPolski Cukier Muszynianka3:0 26:24 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 82
Impel WrocławTrefl Proxima Kraków2:3 20:25 25:23 24:26 26:24 13:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: JACYNA G
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 83
MKS Dąbrowa GórniczaPOLI Budowlani Toruń1:3 19:25 14:25 25:22 20:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DUDEK P
S1: BEŃ M
S2: MYSZKOWSKI M
ES: SKROBOT
VIS:
07-01-2018 14:45
mecz nr: 84 TV
ŁKS Commercecon ŁódźChemik Police2:3 25:20 25:18 23:25 21:25 11:15
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: SOKÓŁ K
S2: BANIAK B
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

14-01-2018 20:00
mecz nr: 85 TV
Chemik PoliceGrot Budowlani Łódź3:0 25:14 25:22 25:19
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: BUDZIK M
S2: POŚPIECH R
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
13-01-2018 17:00
mecz nr: 86
POLI Budowlani ToruńŁKS Commercecon Łódź0:3 12:25 18:25 18:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
13-01-2018 18:00
mecz nr: 87
Trefl Proxima KrakówMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:20 25:10 25:20
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: LEMEK A
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: TOBIASZ
VIS:
13-01-2018 17:00
mecz nr: 88
Polski Cukier MuszyniankaImpel Wrocław3:1 25:21 25:18 19:25 28:26
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: SKROBOT
VIS:
15-01-2018 18:00
mecz nr: 89 TV
Enea PTPS PiłaDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 25:23 19:25 21:25 16:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SZYDEŁKO A
ES: MISCHKE
VIS:
14-01-2018 17:00
mecz nr: 90
KS PAŁAC BydgoszczKSZO OSTROWIEC1:3 25:22 25:27 20:25 11:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MITUTA A
S2: FIUTEK M
ES: MISCHKE
VIS:
12-01-2018 18:00
mecz nr: 91
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaLegionovia Legionowo2:3 25:21 25:22 16:25 24:26 9:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: BEŃ M
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

20-01-2018 18:00
mecz nr: 92
Grot Budowlani ŁódźBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała0:3 19:25 24:26 22:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: OLSZYCKA
VIS:
20-01-2018 17:00
mecz nr: 93
Legionovia LegionowoKSZO OSTROWIEC3:0 25:18 25:19 25:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MITUTA A
S2: BUDZIK M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
11-03-2018 18:00
mecz nr: 94
KS PAŁAC BydgoszczDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 15:25 18:25 24:26
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: ADAMCZYK B
ES: BROŻYNA
VIS:
21-01-2018 18:00
mecz nr: 95
Enea PTPS PiłaImpel Wrocław3:0 25:11 25:21 25:18
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: LIC D
ES: NAPIERAŁA
VIS:
20-01-2018 17:00
mecz nr: 96
Polski Cukier MuszyniankaMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:13 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: JANUSZ G
S2: BANAŚ A
ES: TOBIASZ
VIS:
20-01-2018 14:45
mecz nr: 97 TV
Trefl Proxima KrakówŁKS Commercecon Łódź1:3 19:25 27:25 22:25 15:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: SKROBOT
VIS:
21-01-2018 17:00
mecz nr: 98
POLI Budowlani ToruńChemik Police0:3 16:25 22:25 21:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: SOKÓŁ K
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

28-01-2018 17:00
mecz nr: 99
POLI Budowlani ToruńGrot Budowlani Łódź0:3 12:25 17:25 18:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: SIKORA B
S2: BUDZIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
27-01-2018 18:00
mecz nr: 100
Chemik PoliceTrefl Proxima Kraków3:1 25:19 25:14 26:28 25:21
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: SZYDEŁKO A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
27-01-2018 18:00
mecz nr: 101
ŁKS Commercecon ŁódźPolski Cukier Muszynianka3:2 25:19 22:25 20:25 27:25 15:13
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
29-01-2018 18:00
mecz nr: 102 TV
MKS Dąbrowa GórniczaEnea PTPS Piła3:2 20:25 21:25 25:23 25:21 15:11
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
27-01-2018 17:00
mecz nr: 103
Impel WrocławKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:15 25:19 25:22
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: WALERZAK M
S2: BEŃ M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
28-01-2018 20:00
mecz nr: 104 TV
Developres SkyRes RzeszówLegionovia Legionowo3:0 25:20 25:16 25:21
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: KAPA
VIS:
26-01-2018 18:00
mecz nr: 105 TV
KSZO OSTROWIECBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 29:31 16:25 25:21 26:24 15:10
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: STRZYLAK S
S1: LIC D
S2: MITUTA A
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

04-02-2018 18:00
mecz nr: 106
Grot Budowlani ŁódźKSZO OSTROWIEC3:0 25:23 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: FIUTEK M
S2: WALERZAK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
03-02-2018 18:00
mecz nr: 107
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 25:22 15:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: SŁOWIK M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
04-02-2018 20:00
mecz nr: 108 TV
Legionovia LegionowoImpel Wrocław3:1 25:27 25:20 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: MATUSIAK C
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: TROCIŃSKI
VIS:
04-02-2018 17:00
mecz nr: 109
KS PAŁAC BydgoszczMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:16 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: DIETRICH R
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: SOŁTYSIAK G
ES: NAPIERAŁA
VIS:
05-02-2018 18:00
mecz nr: 110 TV
Enea PTPS PiłaŁKS Commercecon Łódź3:1 25:22 25:19 17:25 25:17
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: SIKORA B
S2: MITUTA A
ES: MISCHKE
VIS:
03-02-2018 17:00
mecz nr: 111
Polski Cukier MuszyniankaChemik Police1:3 25:21 14:25 13:25 16:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: DWORAK R
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: SKROBOT
VIS:
03-02-2018 18:00
mecz nr: 112
Trefl Proxima KrakówPOLI Budowlani Toruń3:1 25:23 25:17 20:25 25:18
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: BANAŚ A
S2: ADAMCZYK B
ES: TOBIASZ
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

11-02-2018 20:00
mecz nr: 113 TV
Trefl Proxima KrakówGrot Budowlani Łódź2:3 23:25 22:25 25:22 25:23 6:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: CYRAN J
S2: BUDZIK M
ES: KRUK
VIS:
10-02-2018 17:00
mecz nr: 114
POLI Budowlani ToruńPolski Cukier Muszynianka0:3 18:25 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: SIKORA B
ES: NAPIERAŁA
VIS:
10-02-2018 18:00
mecz nr: 115
Chemik PoliceEnea PTPS Piła3:1 25:19 25:20 23:25 25:17
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: BROŻYNA
VIS:
11-02-2018 15:00
mecz nr: 116
ŁKS Commercecon ŁódźKS PAŁAC Bydgoszcz3:0 25:11 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: OLSZYCKA
VIS:
10-02-2018 17:00
mecz nr: 117
MKS Dąbrowa GórniczaLegionovia Legionowo3:2 26:28 12:25 25:22 25:22 15:13
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: STANDO M
S1: SOKÓŁ K
S2: MITUTA A
ES: SAJDAK
VIS:
11-02-2018 17:00
mecz nr: 118
Impel WrocławBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:0 25:20 25:15 25:17
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
10-02-2018 17:00
mecz nr: 119
Developres SkyRes RzeszówKSZO OSTROWIEC3:0 25:22 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: DUDEK P
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 18wróć na początek

18-02-2018 20:30
mecz nr: 120 TV
Grot Budowlani ŁódźDevelopres SkyRes Rzeszów3:0 25:17 25:20 25:20
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: BANAŚ A
S2: BEŃ M
ES: OLSZYCKA
VIS:
17-02-2018 17:00
mecz nr: 121
KSZO OSTROWIECImpel Wrocław1:3 25:16 18:25 20:25 24:26
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: KASPRZYK W
S1: WALERZAK M
S2: MYSZKOWSKI M
ES: DOLAK
VIS:
16-02-2018 18:00
mecz nr: 122
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:22 25:13 25:17
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: BUDZIK M
S2: POŚPIECH R
ES: MALARZ
VIS:
19-02-2018 18:00
mecz nr: 123 TV
Legionovia LegionowoŁKS Commercecon Łódź2:3 21:25 29:27 25:16 22:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: SŁOWIK M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
17-02-2018 18:00
mecz nr: 124
KS PAŁAC BydgoszczChemik Police1:3 14:25 23:25 25:21 19:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: NIEDBAŁ A
ES: BROŻYNA
VIS:
17-02-2018 18:00
mecz nr: 125
Enea PTPS PiłaPOLI Budowlani Toruń3:1 25:15 25:20 21:25 25:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: MISCHKE
VIS:
17-02-2018 18:00
mecz nr: 126
Trefl Proxima KrakówPolski Cukier Muszynianka3:2 25:27 18:25 25:22 25:14 15:8
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW: ŻELAZNY A
S1: MITUTA A
S2: FIUTEK M
ES: TOBIASZ
VIS:

Kolejka nr 19wróć na początek

24-02-2018 17:00
mecz nr: 127
Polski Cukier MuszyniankaGrot Budowlani Łódź3:2 25:20 20:25 25:21 24:26 15:10
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: SZYDEŁKO A
S2: ADAMCZYK B
ES: TOBIASZ
VIS:
25-02-2018 20:00
mecz nr: 128 TV
Trefl Proxima KrakówEnea PTPS Piła3:1 25:17 16:25 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: BUDZIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
25-02-2018 17:00
mecz nr: 129
POLI Budowlani ToruńKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 26:28 25:22 25:20 25:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: BROŻYNA
VIS:
24-02-2018 18:00
mecz nr: 130
Chemik PoliceLegionovia Legionowo3:0 25:12 25:20 25:16
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
26-02-2018 18:00
mecz nr: 131 TV
ŁKS Commercecon ŁódźBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 25:23 26:28 27:25 25:14
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: STRZYLAK S
S1: BANIAK B
S2: SOKÓŁ K
ES: OLSZYCKA
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 132
MKS Dąbrowa GórniczaKSZO OSTROWIEC2:3 25:20 25:22 10:25 8:25 11:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: JANUSZ G
S2: BANAŚ A
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 133
Impel WrocławDevelopres SkyRes Rzeszów1:3 25:23 15:25 18:25 26:28
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: SAJDAK
VIS:

Kolejka nr 20wróć na początek

05-03-2018 18:00
mecz nr: 134
Grot Budowlani ŁódźImpel Wrocław3:0 25:22 25:10 25:14
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: MYSZKOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
03-03-2018 17:00
mecz nr: 135
Developres SkyRes RzeszówMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:13 25:16 25:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: MITUTA A
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
03-03-2018 17:00
mecz nr: 136
KSZO OSTROWIECŁKS Commercecon Łódź0:3 20:25 19:25 15:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: BUDZIK M
S2: POŚPIECH R
ES: DOLAK
VIS:
05-03-2018 18:00
mecz nr: 137 TV
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaChemik Police0:3 19:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: KAPA
VIS:
03-03-2018 17:00
mecz nr: 138
Legionovia LegionowoPOLI Budowlani Toruń2:3 25:20 25:13 16:25 13:25 7:15
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: BEŃ M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
03-03-2018 18:00
mecz nr: 139
Trefl Proxima KrakówKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 29:27 25:17 12:25 25:18
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: SŁOWIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
03-03-2018 18:00
mecz nr: 140
Enea PTPS PiłaPolski Cukier Muszynianka3:0 25:22 25:23 25:10
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW: JACYNA G
S1: SOŁTYSIAK G
S2: MAKOWSKI J
ES: NAPIERAŁA
VIS:

Kolejka nr 21 [środawróć na początek

21-03-2018 18:00
mecz nr: 141
Enea PTPS PiłaGrot Budowlani Łódź3:2 18:25 25:20 22:25 25:20 15:8
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: MISCHKE
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 142
Polski Cukier MuszyniankaKS PAŁAC Bydgoszcz3:1 21:25 25:19 25:13 25:17
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: SKROBOT
VIS:
09-03-2018 18:00
mecz nr: 143
Trefl Proxima KrakówLegionovia Legionowo1:3 25:16 20:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: TOBIASZ
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 144
POLI Budowlani ToruńBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała0:3 20:25 18:25 17:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MITUTA A
S2: ADAMCZYK B
ES: AWIŻEŃ
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 145
Chemik PoliceKSZO OSTROWIEC3:0 25:21 25:14 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 146 TV
ŁKS Commercecon ŁódźDevelopres SkyRes Rzeszów3:2 25:20 25:27 22:25 25:22 15:13
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: MATUSIAK C
S1: BUDZIK M
S2: FIUTEK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
09-03-2018 17:00
mecz nr: 147
MKS Dąbrowa GórniczaImpel Wrocław0:3 19:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: SŁOWIK M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 22wróć na początek

17-03-2018 18:00
mecz nr: 148
Grot Budowlani ŁódźMKS Dąbrowa Górnicza3:2 24:26 18:25 25:17 25:17 15:11
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: WALERZAK M
S2: BANAŚ A
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
18-03-2018 17:00
mecz nr: 149
Impel WrocławŁKS Commercecon Łódź0:3 17:25 20:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: MITUTA A
ES: SAJDAK
VIS:
18-03-2018 20:00
mecz nr: 150 TV
Developres SkyRes RzeszówChemik Police3:2 10:25 26:24 20:25 25:18 15:11
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: NIEDBAŁ A
S2: SOKÓŁ K
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
16-03-2018 18:00
mecz nr: 151
KSZO OSTROWIECPOLI Budowlani Toruń3:2 19:25 18:25 25:22 25:19 17:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: DOLAK
VIS:
18-03-2018 18:00
mecz nr: 152
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaTrefl Proxima Kraków0:3 17:25 21:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: KOBIENIA W
ES: TOBIASZ
VIS:
15-03-2018 18:00
mecz nr: 153
Legionovia LegionowoPolski Cukier Muszynianka0:3 15:25 25:27 14:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: CYRAN J
ES: ADAMIEC
VIS:
16-03-2018 18:00
mecz nr: 154
KS PAŁAC BydgoszczEnea PTPS Piła1:3 25:19 21:25 16:25 31:33
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: JASIŃSKI D
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: NAPIERAŁA
VIS:

Kolejka nr 23wróć na początek

25-03-2018 18:00
mecz nr: 155
KS PAŁAC BydgoszczGrot Budowlani Łódź0:3 23:25 13:25 19:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: BUDZIK M
ES: NAPIERAŁA
VIS:
24-03-2018 18:00
mecz nr: 156
Enea PTPS PiłaLegionovia Legionowo3:0 25:19 25:11 26:24
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: SZYDEŁKO A
ES: MISCHKE
VIS:
26-03-2018 18:00
mecz nr: 157 TV
Polski Cukier MuszyniankaBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała2:3 22:25 25:21 20:25 25:15 10:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: JANIK T
S2: MYSZKOWSKI M
ES: TOBIASZ
VIS:
24-03-2018 18:00
mecz nr: 158
Trefl Proxima KrakówKSZO OSTROWIEC3:0 25:22 25:21 25:14
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: SKROBOT
VIS:
24-03-2018 17:00
mecz nr: 159
POLI Budowlani ToruńDevelopres SkyRes Rzeszów2:3 25:23 25:20 16:25 18:25 15:17
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: SŁOWIK M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
25-03-2018 16:00
mecz nr: 160
Chemik PoliceImpel Wrocław3:0 25:19 25:19 25:11
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
31-03-2018 16:00
mecz nr: 161
ŁKS Commercecon ŁódźMKS Dąbrowa Górnicza3:0 26:24 25:23 25:11
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MITUTA A
S2: ADAMCZYK B
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 24 [środawróć na początek

28-03-2018 18:00
mecz nr: 162 TV
Grot Budowlani ŁódźŁKS Commercecon Łódź3:0 25:18 25:18 25:19
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: STRZYLAK S
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
28-03-2018 18:00
mecz nr: 163
MKS Dąbrowa GórniczaChemik Police0:3 24:26 19:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: SKROBOT
VIS:
28-03-2018 18:00
mecz nr: 164
Impel WrocławPOLI Budowlani Toruń2:3 25:15 23:25 25:13 25:27 13:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: DIETRICH R
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: JARZĘBICKA
VIS:
28-03-2018 18:00
mecz nr: 165
Developres SkyRes RzeszówTrefl Proxima Kraków3:0 25:12 25:9 25:19
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: BUDZIK M
S2: CYRAN J
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
29-03-2018 18:00
mecz nr: 166
KSZO OSTROWIECPolski Cukier Muszynianka3:1 17:25 25:23 25:18 25:18
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: BEŃ M
S2: WALERZAK M
ES: DOLAK
VIS:
29-03-2018 18:00
mecz nr: 167
BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaEnea PTPS Piła3:0 26:24 25:19 25:20
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: JANUSZ G
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
28-03-2018 18:00
mecz nr: 168
Legionovia LegionowoKS PAŁAC Bydgoszcz1:3 25:21 18:25 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 25wróć na początek

05-04-2018 18:00
mecz nr: 169
Legionovia LegionowoGrot Budowlani Łódź1:3 23:25 25:15 19:25 22:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: HEYDUCKI M
ES: ADAMIEC
VIS:
05-04-2018 18:00
mecz nr: 170
KS PAŁAC BydgoszczBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:1 26:24 21:25 25:23 25:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: WALERZAK M
ES: MISCHKE
VIS:
07-04-2018 18:00
mecz nr: 171
Enea PTPS PiłaKSZO OSTROWIEC3:1 21:25 25:16 25:16 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: JASIŃSKI D
S1: FIUTEK M
S2: POŚPIECH R
ES: MISCHKE
VIS:
07-04-2018 17:00
mecz nr: 172
Polski Cukier MuszyniankaDevelopres SkyRes Rzeszów0:3 17:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: KAPA
VIS:
07-04-2018 18:00
mecz nr: 173
Trefl Proxima KrakówImpel Wrocław3:1 23:25 25:15 25:21 25:17
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: BANAŚ A
ES: SKROBOT
VIS:
06-04-2018 18:00
mecz nr: 174
POLI Budowlani ToruńMKS Dąbrowa Górnicza3:0 25:16 25:14 25:19
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: HOJKA J
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: ADAMIEC
VIS:
08-04-2018 14:45
mecz nr: 175 TV
Chemik PoliceŁKS Commercecon Łódź3:0 25:23 25:17 25:16
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: JACYNA G
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 26 [środawróć na początek

11-04-2018 20:30
mecz nr: 176 TV
Grot Budowlani ŁódźChemik Police1:3 20:25 19:25 25:20 21:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: DUDEK P
S1: SOKÓŁ K
S2: GOŁĄBEK S
ES: OLSZYCKA
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 177 TV
ŁKS Commercecon ŁódźPOLI Budowlani Toruń3:0 26:24 28:26 25:17
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: BUDZIK M
S2: FIUTEK M
ES: OLSZYCKA
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 178
MKS Dąbrowa GórniczaTrefl Proxima Kraków2:3 27:25 10:25 17:25 25:22 7:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 179
Impel WrocławPolski Cukier Muszynianka2:3 21:25 18:25 25:19 25:23 11:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: BEŃ M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 180
Developres SkyRes RzeszówEnea PTPS Piła3:0 25:18 26:24 25:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: MITUTA A
ES: TOBIASZ
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 181
KSZO OSTROWIECKS PAŁAC Bydgoszcz0:3 25:27 16:25 21:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: JANUSZ G
S2: LIC D
ES: DOLAK
VIS:
11-04-2018 18:00
mecz nr: 182
Legionovia LegionowoBKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała3:2 23:25 25:15 25:21 22:25 15:11
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: BANIAK B
ES: ADAMIEC
VIS: