faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

22-11-2017 18:00
mecz nr: 1 TV
PGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk3:0 25:23 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DIETRICH R
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
01-10-2017 20:00
mecz nr: 2 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 23:25 25:18 24:26 15:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: GADZINA M
S2: KOLENDOWSKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
25-10-2017 18:00
mecz nr: 3
Jastrzębski WęgielBBTS Bielsko - Biała3:0 25:16 25:21 25:18
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: KRÓL P
S2: LAGIERSKI M
ES: KRUK
VIS:
30-09-2017 17:00
mecz nr: 4
Asseco Resovia RzeszówDafi Społem Kielce3:0 25:20 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: JANIK T
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
30-09-2017 14:45
mecz nr: 5 TV
Indykpol AZS OlsztynStocznia Szczecin3:1 25:22 25:18 20:25 25:20
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: PUCHALSKA
VIS:
29-09-2017 18:00
mecz nr: 6 TV
Cuprum LubinMKS Będzin3:0 25:19 27:25 25:12
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: MISCHKE
VIS:
30-09-2017 17:00
mecz nr: 7
Cerrad Czarni RadomGKS Katowice1:3 15:25 16:25 25:19 23:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: LEMEK A
S1: MAKOWSKI J
S2: MICHLIC A
ES: ADAMIEC
VIS:
01-10-2017 15:00
mecz nr: 8
Łuczniczka BydgoszczONICO Warszawa0:3 22:25 18:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 2 [środa]wróć na początek

04-10-2017 18:30
mecz nr: 9
Trefl GdańskONICO Warszawa3:2 25:20 17:25 25:18 23:25 15:9
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
04-10-2017 20:30
mecz nr: 10 TV
GKS KatowiceŁuczniczka Bydgoszcz1:3 22:25 23:25 25:23 27:29
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: GOŁĄBEK S
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
04-10-2017 19:00
mecz nr: 11
MKS BędzinCerrad Czarni Radom1:3 20:25 21:25 26:24 18:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KAPA
VIS:
04-10-2017 18:00
mecz nr: 12
Stocznia SzczecinCuprum Lubin2:3 22:25 25:17 23:25 31:29 13:15
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
04-10-2017 18:00
mecz nr: 13 TV
Dafi Społem KielceIndykpol AZS Olsztyn0:3 10:25 19:25 18:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: ADAMIEC
VIS:
04-10-2017 18:30
mecz nr: 14
BBTS Bielsko - BiałaAsseco Resovia Rzeszów1:3 23:25 25:16 25:27 18:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
11-10-2017 20:30
mecz nr: 15 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleJastrzębski Węgiel3:0 25:17 25:18 33:31
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
15-11-2017 20:30
mecz nr: 16 TV
PGE Skra BełchatówAluron Virtu Warta Zawiercie3:0 25:23 29:27 25:21
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

08-10-2017 17:00
mecz nr: 17
Aluron Virtu Warta ZawiercieTrefl Gdańsk0:3 12:25 19:25 24:26
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: PINDRAL S
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
08-10-2017 12:30
mecz nr: 18 TV
Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:1 25:21 23:25 27:25 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: STRZYLAK S
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
07-10-2017 13:00
mecz nr: 19 TV
Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 35:33 18:25 23:25 24:26
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: JACYNA G
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
07-10-2017 17:00
mecz nr: 20
Indykpol AZS OlsztynBBTS Bielsko - Biała3:1 23:25 25:13 25:11 25:23
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: AWIŻEŃ
VIS:
07-10-2017 17:00
mecz nr: 21
Cuprum LubinDafi Społem Kielce3:0 25:23 25:12 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
08-10-2017 17:00
mecz nr: 22
Cerrad Czarni RadomStocznia Szczecin1:3 26:28 16:25 25:21 26:28
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: NIEMCZURA W
ES: KOZIEŁ
VIS:
07-10-2017 17:00
mecz nr: 23
Łuczniczka BydgoszczMKS Będzin0:3 21:25 22:25 19:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
09-10-2017 18:00
mecz nr: 24 TV
ONICO WarszawaGKS Katowice3:1 10:25 25:20 25:17 25:21
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: MATUSIAK C
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

14-10-2017 15:00
mecz nr: 25
Trefl GdańskGKS Katowice0:3 20:25 23:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
12-10-2017 19:00
mecz nr: 26
MKS BędzinONICO Warszawa3:2 21:25 29:27 23:25 25:17 15:11
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:
12-10-2017 18:00
mecz nr: 27
Stocznia SzczecinŁuczniczka Bydgoszcz3:2 14:25 25:19 20:25 25:20 15:11
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: JASIŃSKI D
S1: BROŃSKI J
S2: GOŁĄBEK S
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
13-10-2017 18:00
mecz nr: 28 TV
Dafi Społem KielceCerrad Czarni Radom3:2 25:21 18:25 25:23 27:29 15:11
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: SKOWROŃSKI P
ES: ADAMIEC
VIS:
11-10-2017 18:00
mecz nr: 29 TV
BBTS Bielsko - BiałaCuprum Lubin1:3 17:25 22:25 25:23 20:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: FLIS T
ES: KAPA
VIS:
14-11-2017 18:30
mecz nr: 30 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleIndykpol AZS Olsztyn3:2 21:25 25:19 20:25 25:17 15:9
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: MACIEJEWSKI M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
14-10-2017 14:45
mecz nr: 31 TV
PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:17 25:17 25:23
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
15-10-2017 14:45
mecz nr: 32 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel0:3 14:25 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: WEINER M
S2: NIEMCZURA W
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 5 [środa]wróć na początek

18-10-2017 18:00
mecz nr: 33
Jastrzębski WęgielTrefl Gdańsk2:3 20:25 25:23 22:25 29:27 10:15
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: LEMEK A
S1: PINDRAL S
S2: HERBIK M
ES: KRUK
VIS:
22-11-2017 20:30
mecz nr: 34 TV
Asseco Resovia RzeszówAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 21:25 25:16 25:23 20:25 11:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
18-10-2017 18:00
mecz nr: 35 TV
Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów3:2 18:25 25:21 25:23 28:30 15:12
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: PUCHALSKA
VIS:
18-10-2017 20:30
mecz nr: 36 TV
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 24:26 25:18 24:26 20:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
18-10-2017 18:00
mecz nr: 37
Cerrad Czarni RadomBBTS Bielsko - Biała3:0 25:16 25:23 25:17
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: ADAMIEC
VIS:
18-10-2017 18:00
mecz nr: 38
Łuczniczka BydgoszczDafi Społem Kielce3:0 26:24 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: JANIK T
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
17-10-2017 19:00
mecz nr: 39
ONICO WarszawaStocznia Szczecin0:3 24:26 17:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: WEINER M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
18-10-2017 17:00
mecz nr: 40
GKS KatowiceMKS Będzin3:0 25:21 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: KRÓL P
S2: LAGIERSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

23-10-2017 18:30
mecz nr: 41
Trefl GdańskMKS Będzin3:0 25:23 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: BROŻYNA
VIS:
22-10-2017 14:45
mecz nr: 42 TV
Stocznia SzczecinGKS Katowice2:3 20:25 21:25 25:23 25:17 12:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
21-10-2017 17:00
mecz nr: 43
Dafi Społem KielceONICO Warszawa0:3 21:25 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: NIEMCZURA W
ES: KOZIEŁ
VIS:
21-11-2017 18:30
mecz nr: 44
BBTS Bielsko - BiałaŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:18 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: DUDEK P
S1: SKOWROŃSKI P
S2: IGNATOWICZ P
ES: MALARZ
VIS:
21-10-2017 17:00
mecz nr: 45
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCerrad Czarni Radom3:0 25:17 25:20 30:28
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: KRUK
VIS:
20-10-2017 18:00
mecz nr: 46 TV
PGE Skra BełchatówCuprum Lubin3:0 25:22 25:22 26:24
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: OLSZYCKA
VIS:
21-10-2017 17:00
mecz nr: 47
Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn3:2 21:25 23:25 25:18 26:24 16:14
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: JANIK T
S2: PINDRAL S
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
21-10-2017 14:45
mecz nr: 48 TV
Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów2:3 23:25 18:25 25:21 25:19 8:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DAROCHA H
S1: TWARDOWSKI M
S2: KOLENDOWSKI M
ES: ŁEMPICKI
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

28-10-2017 17:00
mecz nr: 49
Asseco Resovia RzeszówTrefl Gdańsk0:3 20:25 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
29-10-2017 14:45
mecz nr: 50 TV
Indykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel3:0 25:18 25:23 31:29
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW: ŻELAZNY A
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
28-10-2017 17:00
mecz nr: 51
Cuprum LubinAluron Virtu Warta Zawiercie3:2 25:18 21:25 20:25 25:18 15:12
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MISCHKE
VIS:
27-10-2017 18:00
mecz nr: 52 TV
Cerrad Czarni RadomPGE Skra Bełchatów2:3 25:21 25:18 20:25 21:25 12:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:
28-10-2017 14:45
mecz nr: 53 TV
Łuczniczka BydgoszczZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 21:25 18:25 18:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: HEYDUCKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
28-10-2017 17:00
mecz nr: 54
ONICO WarszawaBBTS Bielsko - Biała3:0 25:17 25:17 25:23
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: KRUK
VIS:
28-10-2017 17:00
mecz nr: 55
GKS KatowiceDafi Społem Kielce3:0 25:21 25:12 25:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: DUDEK P
S1: MICHLIC A
S2: MACIEJEWSKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
28-10-2017 19:00
mecz nr: 56
MKS BędzinStocznia Szczecin3:2 15:25 28:26 22:25 25:23 15:12
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: MALARZ
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

03-11-2017 18:00
mecz nr: 57 TV
Trefl GdańskStocznia Szczecin1:3 21:25 25:22 18:25 25:27
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: JANIK T
ES: BROŻYNA
VIS:
04-11-2017 17:00
mecz nr: 58
Dafi Społem KielceMKS Będzin3:1 25:18 25:23 19:25 25:22
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: KOZIEŁ
VIS:
04-11-2017 17:00
mecz nr: 59
BBTS Bielsko - BiałaGKS Katowice1:3 24:26 28:30 25:22 23:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
04-11-2017 17:00
mecz nr: 60
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleONICO Warszawa3:1 25:17 25:22 25:27 26:24
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: ŁEMPICKI
VIS:
04-11-2017 15:00
mecz nr: 61
PGE Skra BełchatówŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:22 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
06-11-2017 18:00
mecz nr: 62 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieCerrad Czarni Radom2:3 21:25 21:25 25:19 25:19 14:16
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: MICHLIC A
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
03-11-2017 18:00
mecz nr: 63
Jastrzębski WęgielCuprum Lubin3:0 25:17 25:17 25:18
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KRUK
VIS:
04-11-2017 14:45
mecz nr: 64 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn3:0 25:23 25:20 26:24
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: LITWIN J
S2: BURKIEWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

10-11-2017 18:00
mecz nr: 65
Indykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk2:3 20:25 25:23 25:16 19:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: AWIŻEŃ
VIS:
10-11-2017 18:00
mecz nr: 66 TV
Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów2:3 25:12 25:20 23:25 15:25 10:15
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
29-11-2017 18:00
mecz nr: 67 TV
Cerrad Czarni RadomJastrzębski Węgiel0:3 21:25 22:25 14:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-11-2017 14:45
mecz nr: 68 TV
Łuczniczka BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie3:0 25:23 25:19 25:18
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: STRZYLAK S
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: BROŻYNA
VIS:
09-11-2017 18:00
mecz nr: 69
PGE Skra BełchatówONICO Warszawa3:0 26:24 25:22 28:26
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
21-11-2017 19:45
mecz nr: 70 TV
GKS KatowiceZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 14:25 16:25 13:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
11-11-2017 14:45
mecz nr: 71 TV
MKS BędzinBBTS Bielsko - Biała3:1 37:35 25:19 21:25 25:17
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: DUDEK P
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: MALARZ
VIS:
13-11-2017 19:00
mecz nr: 72
Stocznia SzczecinDafi Społem Kielce3:0 25:21 25:16 25:18
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: STANDO M
S1: MICHLIC A
S2: HEYDUCKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

19-11-2017 15:00
mecz nr: 73
Dafi Społem KielceTrefl Gdańsk0:3 23:25 33:35 11:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: KOZIEŁ
VIS:
18-11-2017 17:00
mecz nr: 74
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleMKS Będzin3:1 25:13 22:25 25:13 25:21
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: KRUK
VIS:
17-11-2017 18:00
mecz nr: 75 TV
BBTS Bielsko - BiałaStocznia Szczecin3:2 18:25 25:20 20:25 25:21 15:12
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MATUSIAK C
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KAPA
VIS:
18-11-2017 15:00
mecz nr: 76
PGE Skra BełchatówGKS Katowice3:0 25:22 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: ADAMIEC
VIS:
18-11-2017 17:00
mecz nr: 77
Aluron Virtu Warta ZawiercieONICO Warszawa2:3 25:23 18:25 23:25 25:16 12:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: JACYNA G
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
18-11-2017 15:00
mecz nr: 78
Jastrzębski WęgielŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:19 25:23 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: MALARZ
VIS:
18-11-2017 14:45
mecz nr: 79 TV
Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom3:1 25:21 25:16 19:25 25:23
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
19-11-2017 14:45
mecz nr: 80 TV
Indykpol AZS OlsztynCuprum Lubin3:0 27:25 25:22 25:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JACYNA G
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: JANIK T
ES: PUCHALSKA
VIS:

Kolejka nr 11wróć na początek

26-11-2017 20:00
mecz nr: 81 TV
Cuprum LubinTrefl Gdańsk2:3 40:38 25:19 18:25 18:25 14:16
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
25-11-2017 14:45
mecz nr: 82 TV
Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn3:0 25:17 25:20 27:25
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW: MATUSIAK C
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: KOZIEŁ
VIS:
25-11-2017 17:00
mecz nr: 83
Łuczniczka BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów1:3 23:25 21:25 25:22 17:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: BROŻYNA
VIS:
26-11-2017 14:45
mecz nr: 84 TV
ONICO WarszawaJastrzębski Węgiel3:0 25:16 27:25 28:26
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: KRUK
VIS:
25-11-2017 18:30
mecz nr: 85
GKS KatowiceAluron Virtu Warta Zawiercie0:3 10:25 23:25 21:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: LEMEK A
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
25-11-2017 18:00
mecz nr: 86
MKS BędzinPGE Skra Bełchatów0:3 17:25 14:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: PINDRAL S
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
24-11-2017 18:00
mecz nr: 87 TV
Stocznia SzczecinZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 21:25 27:25 25:21 14:25 9:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
24-11-2017 18:00
mecz nr: 88
Dafi Społem KielceBBTS Bielsko - Biała2:3 17:25 25:23 25:22 27:29 10:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: DUDEK P
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

02-12-2017 14:45
mecz nr: 89
Trefl GdańskBBTS Bielsko - Biała3:0 25:16 25:17 27:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: BROŻYNA
VIS:
02-12-2017 17:00
mecz nr: 90
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleDafi Społem Kielce3:0 25:14 25:14 25:18
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
02-12-2017 15:00
mecz nr: 91
PGE Skra BełchatówStocznia Szczecin3:1 25:16 25:22 23:25 25:21
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:
02-12-2017 17:00
mecz nr: 92
Aluron Virtu Warta ZawiercieMKS Będzin3:1 22:25 25:23 25:19 25:17
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: DUDEK P
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: MALARZ
VIS:
02-12-2017 14:45
mecz nr: 93 TV
Jastrzębski WęgielGKS Katowice3:1 19:25 25:20 25:19 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: LAGIERSKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
01-12-2017 18:00
mecz nr: 94 TV
Asseco Resovia RzeszówONICO Warszawa0:3 23:25 23:25 17:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: PINDRAL S
S2: BURKIEWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
04-12-2017 18:00
mecz nr: 95
Indykpol AZS OlsztynŁuczniczka Bydgoszcz3:2 25:15 23:25 24:26 25:19 15:12
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: AWIŻEŃ
VIS:
03-12-2017 20:00
mecz nr: 96 TV
Cuprum LubinCerrad Czarni Radom2:3 19:25 25:21 26:24 16:25 10:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: HOJKA J
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

10-12-2017 14:45
mecz nr: 97 TV
Cerrad Czarni RadomTrefl Gdańsk1:3 18:25 22:25 25:16 23:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: STRZYLAK S
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: ADAMIEC
VIS:
08-12-2017 18:00
mecz nr: 98 TV
Łuczniczka BydgoszczCuprum Lubin0:3 15:25 17:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: MISCHKE
VIS:
12-12-2017 19:00
mecz nr: 99
ONICO WarszawaIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:22 25:22 20:25 25:22
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: STANDO M
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: ADAMIEC
VIS:
13-12-2017 18:00
mecz nr: 100
GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszów0:3 20:25 25:27 16:25
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
10-12-2017 20:00
mecz nr: 101 TV
MKS BędzinJastrzębski Węgiel3:2 22:25 20:25 25:19 25:23 15:13
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
10-12-2017 17:00
mecz nr: 102
Stocznia SzczecinAluron Virtu Warta Zawiercie3:2 21:25 25:23 23:25 25:18 15:12
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
09-12-2017 18:00
mecz nr: 103
PGE Skra BełchatówDafi Społem Kielce3:0 25:15 27:25 25:19
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: ADAMIEC
VIS:
08-11-2017 18:30
mecz nr: 104
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleBBTS Bielsko - Biała3:0 25:10 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

23-12-2017 14:45
mecz nr: 105 TV
Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 20:25 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: JASIŃSKI D
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:
22-12-2017 18:00
mecz nr: 106 TV
PGE Skra BełchatówBBTS Bielsko - Biała3:0 25:20 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: KAPA
VIS:
23-12-2017 17:00
mecz nr: 107
Aluron Virtu Warta ZawiercieDafi Społem Kielce3:1 15:25 28:26 25:19 25:18
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: STRZYLAK S
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
23-12-2017 15:00
mecz nr: 108
Jastrzębski WęgielStocznia Szczecin2:3 18:25 25:20 25:22 21:25 11:15
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: KRUK
VIS:
23-12-2017 17:00
mecz nr: 109
Asseco Resovia RzeszówMKS Będzin3:0 25:16 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
22-12-2017 18:00
mecz nr: 110
Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice3:2 25:20 19:25 25:20 23:25 17:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: KISZCZAK A
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
20-12-2017 18:00
mecz nr: 111
Cuprum LubinONICO Warszawa0:3 19:25 23:25 28:30
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: LEMEK A
S1: LAGIERSKI M
S2: NIEMCZURA W
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
22-12-2017 18:00
mecz nr: 112
Cerrad Czarni RadomŁuczniczka Bydgoszcz3:1 23:25 25:15 25:16 25:14
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

13-12-2017 18:00
mecz nr: 113
Łuczniczka BydgoszczTrefl Gdańsk0:3 11:25 20:25 19:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: JASIŃSKI D
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: BROŻYNA
VIS:
30-12-2017 18:00
mecz nr: 114 TV
ONICO WarszawaCerrad Czarni Radom3:1 25:15 31:29 26:28 25:22
obsada sędziowska:KT: KOŚLA H
KW: MATUSIAK C
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: KOZIEŁ
VIS:
17-12-2017 15:00
mecz nr: 115
GKS KatowiceCuprum Lubin1:3 25:18 17:25 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: KRUK
VIS:
30-12-2017 18:00
mecz nr: 116
MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:20 21:25 25:22 26:24
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: GOŁĄBEK S
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
29-12-2017 18:00
mecz nr: 117 TV
Stocznia SzczecinAsseco Resovia Rzeszów0:3 28:30 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DIETRICH R
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
30-12-2017 17:00
mecz nr: 118
Dafi Społem KielceJastrzębski Węgiel0:3 17:25 22:25 19:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:
18-12-2017 18:00
mecz nr: 119
BBTS Bielsko - BiałaAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 26:24 27:29 22:25 25:21 12:15
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: KAPA
VIS:
30-12-2017 14:45
mecz nr: 120 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźlePGE Skra Bełchatów3:1 25:20 25:21 20:25 25:20
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: JACYNA G
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

05-01-2018 18:00
mecz nr: 121 TV
Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów1:3 28:26 25:27 21:25 24:26
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 122
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 22:25 25:17 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: ŁEMPICKI
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 123
BBTS Bielsko - BiałaJastrzębski Węgiel2:3 25:19 19:25 25:21 23:25 8:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: IGNATOWICZ P
ES: KRUK
VIS:
06-01-2018 14:45
mecz nr: 124 TV
Dafi Społem KielceAsseco Resovia Rzeszów3:1 30:28 29:27 20:25 25:21
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: KOZIEŁ
VIS:
07-01-2018 20:00
mecz nr: 125 TV
Stocznia SzczecinIndykpol AZS Olsztyn0:3 14:25 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
06-01-2018 18:00
mecz nr: 126
MKS BędzinCuprum Lubin1:3 25:20 23:25 11:25 19:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: LEMEK A
S1: BROŃSKI J
S2: MICHLIC A
ES: ADAMIEC
VIS:
06-01-2018 17:00
mecz nr: 127
GKS KatowiceCerrad Czarni Radom3:1 25:21 25:21 21:25 25:19
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: STRZYLAK S
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
06-01-2018 14:45
mecz nr: 128
ONICO WarszawaŁuczniczka Bydgoszcz3:2 25:17 23:25 25:15 21:25 15:12
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: PUCHALSKA
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

13-01-2018 20:00
mecz nr: 129 TV
ONICO WarszawaTrefl Gdańsk3:0 25:16 25:18 25:18
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: ADAMIEC
VIS:
13-01-2018 16:00
mecz nr: 130
Łuczniczka BydgoszczGKS Katowice3:1 25:23 20:25 25:13 25:22
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
12-01-2018 18:00
mecz nr: 131
Cerrad Czarni RadomMKS Będzin3:0 25:20 25:22 25:21
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-01-2018 18:00
mecz nr: 132 TV
Cuprum LubinStocznia Szczecin3:1 25:23 25:18 27:29 25:17
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MICHLIC A
S2: TWARDOWSKI M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
14-01-2018 15:00
mecz nr: 133
Indykpol AZS OlsztynDafi Społem Kielce3:0 25:22 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: BROŃSKI J
ES: PUCHALSKA
VIS:
13-01-2018 17:00
mecz nr: 134
Asseco Resovia RzeszówBBTS Bielsko - Biała3:0 25:22 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
13-01-2018 14:45
mecz nr: 135 TV
Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 27:25 17:25 20:25 21:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DUDEK P
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
14-01-2018 14:45
mecz nr: 136 TV
Aluron Virtu Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów3:0 26:24 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 18wróć na początek

22-01-2018 18:00
mecz nr: 137 TV
Trefl GdańskAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 20:25 25:20 25:22 25:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: JANIK T
S2: MICHLIC A
ES: BROŻYNA
VIS:
21-01-2018 14:45
mecz nr: 138 TV
PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel2:3 25:22 16:25 25:18 21:25 10:15
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: LEMEK A
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: ADAMIEC
VIS:
21-01-2018 20:00
mecz nr: 139 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAsseco Resovia Rzeszów1:3 25:21 22:25 25:27 22:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: JACYNA G
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: KRUK
VIS:
20-01-2018 17:00
mecz nr: 140
BBTS Bielsko - BiałaIndykpol AZS Olsztyn1:3 15:25 22:25 25:17 15:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: KAPA
VIS:
18-01-2018 18:00
mecz nr: 141
Dafi Społem KielceCuprum Lubin2:3 25:23 20:25 22:25 25:19 14:16
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: KOZIEŁ
VIS:
19-01-2018 18:00
mecz nr: 142
Stocznia SzczecinCerrad Czarni Radom2:3 17:25 15:25 25:20 27:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: IGNATOWICZ P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
20-01-2018 18:00
mecz nr: 143
MKS BędzinŁuczniczka Bydgoszcz3:1 25:23 16:25 25:19 25:23
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: MATUSIAK C
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
19-01-2018 18:00
mecz nr: 144 TV
GKS KatowiceONICO Warszawa1:3 25:17 21:25 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: DUDEK P
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 19wróć na początek

02-02-2018 18:00
mecz nr: 145 TV
GKS KatowiceTrefl Gdańsk0:3 29:31 19:25 21:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
03-02-2018 20:00
mecz nr: 146
ONICO WarszawaMKS Będzin3:1 20:25 25:17 25:12 25:22
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: ADAMIEC
VIS:
02-02-2018 18:00
mecz nr: 147
Łuczniczka BydgoszczStocznia Szczecin3:2 25:20 25:21 18:25 40:42 20:18
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: JASIŃSKI D
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MISCHKE
VIS:
04-02-2018 17:00
mecz nr: 148
Cerrad Czarni RadomDafi Społem Kielce3:0 25:18 25:20 28:26
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: ADAMIEC
VIS:
03-02-2018 17:00
mecz nr: 149
Cuprum LubinBBTS Bielsko - Biała3:0 25:22 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MICHLIC A
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
03-02-2018 14:45
mecz nr: 150 TV
Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 17:25 22:25 15:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: PUCHALSKA
VIS:
04-02-2018 14:45
mecz nr: 151 TV
Asseco Resovia RzeszówPGE Skra Bełchatów2:3 23:25 25:15 26:24 24:26 10:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DUDEK P
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
03-02-2018 15:00
mecz nr: 152
Jastrzębski WęgielAluron Virtu Warta Zawiercie3:0 25:15 30:28 25:22
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 20wróć na początek

07-02-2018 20:30
mecz nr: 153 TV
Trefl GdańskJastrzębski Węgiel3:2 20:25 18:25 28:26 25:19 15:13
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: GOŁĄBEK S
ES: BROŻYNA
VIS:
10-02-2018 14:45
mecz nr: 154 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieAsseco Resovia Rzeszów0:3 21:25 19:25 23:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: JANIK T
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
09-02-2018 18:00
mecz nr: 155 TV
PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn3:2 18:25 23:25 25:22 25:14 18:16
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: ADAMIEC
VIS:
10-02-2018 18:00
mecz nr: 156 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCuprum Lubin3:0 25:22 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: STRZYLAK S
S1: WOLSKI Z
S2: PINDRAL S
ES: ŁEMPICKI
VIS:
10-02-2018 17:00
mecz nr: 157
BBTS Bielsko - BiałaCerrad Czarni Radom1:3 22:25 22:25 26:24 26:28
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: MALARZ
VIS:
10-02-2018 17:00
mecz nr: 158
Dafi Społem KielceŁuczniczka Bydgoszcz3:1 22:25 25:23 25:20 25:22
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: MATUSIAK C
S1: LAGIERSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KOZIEŁ
VIS:
07-02-2018 19:00
mecz nr: 159
Stocznia SzczecinONICO Warszawa1:3 27:25 22:25 16:25 23:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
11-02-2018 14:45
mecz nr: 160 TV
MKS BędzinGKS Katowice2:3 23:25 25:14 21:25 25:21 12:15
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: HERBIK M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:

Kolejka nr 21wróć na początek

17-02-2018 18:00
mecz nr: 161
MKS BędzinTrefl Gdańsk0:3 19:25 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:
17-02-2018 17:00
mecz nr: 162
GKS KatowiceStocznia Szczecin3:1 22:25 25:14 25:23 25:18
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: IGNATOWICZ P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
16-02-2018 18:00
mecz nr: 163 TV
ONICO WarszawaDafi Społem Kielce3:2 25:15 23:25 25:21 15:25 15:10
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: TROCIŃSKI
VIS:
16-02-2018 18:00
mecz nr: 164
Łuczniczka BydgoszczBBTS Bielsko - Biała3:2 22:25 23:25 25:19 25:14 15:9
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: BROŻYNA
VIS:
17-02-2018 17:00
mecz nr: 165
Cerrad Czarni RadomZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 25:20 21:25 16:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: GADZINA M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
17-02-2018 14:45
mecz nr: 166 TV
Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów0:3 20:25 15:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
17-02-2018 17:00
mecz nr: 167
Indykpol AZS OlsztynAluron Virtu Warta Zawiercie3:2 29:27 25:16 19:25 24:26 29:27
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
18-02-2018 14:45
mecz nr: 168 TV
Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel3:0 25:21 25:20 25:21
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 22wróć na początek

23-02-2018 18:00
mecz nr: 169 TV
Trefl GdańskAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:20 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
24-02-2018 14:45
mecz nr: 170 TV
Jastrzębski WęgielIndykpol AZS Olsztyn3:0 36:34 25:20 26:24
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: JANIK T
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 171
Aluron Virtu Warta ZawiercieCuprum Lubin2:3 25:14 20:25 17:25 25:23 10:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: ADAMIEC
VIS:
25-02-2018 18:00
mecz nr: 172
PGE Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:2 25:23 18:25 18:25 25:22 15:12
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: ADAMIEC
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 173
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleŁuczniczka Bydgoszcz3:1 22:25 25:17 25:17 25:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: MAROSZEK W
ES: KRUK
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 174
BBTS Bielsko - BiałaONICO Warszawa3:1 25:23 25:20 22:25 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KAPA
VIS:
25-02-2018 14:45
mecz nr: 175 TV
Dafi Społem KielceGKS Katowice0:3 18:25 23:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: LITWIN J
ES: KOZIEŁ
VIS:
24-02-2018 17:00
mecz nr: 176
Stocznia SzczecinMKS Będzin1:3 25:22 22:25 17:25 19:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 23wróć na początek

01-03-2018 19:00
mecz nr: 177
Stocznia SzczecinTrefl Gdańsk0:3 20:25 14:25 21:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
04-03-2018 20:00
mecz nr: 178 TV
MKS BędzinDafi Społem Kielce3:0 25:22 25:19 28:26
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: HERBIK M
S2: TWARDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:
03-03-2018 17:00
mecz nr: 179
GKS KatowiceBBTS Bielsko - Biała3:2 19:25 22:25 25:22 25:23 15:12
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: KRUK
VIS:
20-02-2018 19:00
mecz nr: 180 TV
ONICO WarszawaZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:2 25:21 27:25 20:25 21:25 15:11
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: KISZCZAK A
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: TROCIŃSKI
VIS:
03-03-2018 15:00
mecz nr: 181
Łuczniczka BydgoszczPGE Skra Bełchatów0:3 20:25 21:25 17:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: HEYDUCKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
02-03-2018 18:00
mecz nr: 182 TV
Cerrad Czarni RadomAluron Virtu Warta Zawiercie3:0 25:19 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: GADZINA M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KOZIEŁ
VIS:
04-03-2018 14:45
mecz nr: 183 TV
Cuprum LubinJastrzębski Węgiel3:0 25:23 25:23 25:16
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: JACYNA G
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: JARZĘBICKA
VIS:
03-03-2018 14:45
mecz nr: 184 TV
Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów3:1 23:25 25:23 25:19 25:13
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: GOŁĄBEK S
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 24 [środa]wróć na początek

07-03-2018 20:30
mecz nr: 185 TV
Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:2 17:25 21:25 25:22 25:17 16:14
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JASIŃSKI D
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 186
Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin3:0 25:22 25:20 25:19
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: PINDRAL S
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 187
Jastrzębski WęgielCerrad Czarni Radom3:1 25:20 18:25 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KRUK
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 188
Aluron Virtu Warta ZawiercieŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:22 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: IGNATOWICZ P
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
28-03-2018 20:30
mecz nr: 189 TV
ONICO WarszawaPGE Skra Bełchatów1:3 19:25 21:25 25:21 16:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
07-03-2018 18:30
mecz nr: 190
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleGKS Katowice1:3 20:25 19:25 26:24 23:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: ŁEMPICKI
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 191
BBTS Bielsko - BiałaMKS Będzin1:3 18:25 20:25 25:20 21:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: KAPA
VIS:
07-03-2018 18:00
mecz nr: 192
Dafi Społem KielceStocznia Szczecin0:3 20:25 27:29 22:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: DUDEK P
S1: TWARDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:

Kolejka nr 25wróć na początek

11-03-2018 15:00
mecz nr: 193
Trefl GdańskDafi Społem Kielce3:0 25:18 25:19 25:21
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: KRÓL P
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
10-03-2018 18:00
mecz nr: 194
MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 23:25 26:24 17:25 24:26
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: MICHLIC A
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
11-03-2018 17:00
mecz nr: 195
Stocznia SzczecinBBTS Bielsko - Biała2:3 22:25 25:20 19:25 25:20 13:15
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: NAPIERAŁA
VIS:
09-03-2018 18:00
mecz nr: 196 TV
GKS KatowicePGE Skra Bełchatów0:3 20:25 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
12-03-2018 18:00
mecz nr: 197 TV
ONICO WarszawaAluron Virtu Warta Zawiercie3:2 25:14 23:25 28:30 25:23 15:8
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: GADZINA M
S2: PINDRAL S
ES: KOZIEŁ
VIS:
10-03-2018 15:00
mecz nr: 198
Łuczniczka BydgoszczJastrzębski Węgiel1:3 13:25 22:25 25:20 21:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: MISCHKE
VIS:
10-03-2018 17:00
mecz nr: 199
Cerrad Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:18 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: GOŁĄBEK S
ES: ADAMIEC
VIS:
11-03-2018 20:00
mecz nr: 200 TV
Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn1:3 25:23 21:25 20:25 18:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 26wróć na początek

16-03-2018 18:00
mecz nr: 201 TV
Trefl GdańskCuprum Lubin3:0 25:18 27:25 25:18
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
18-03-2018 14:45
mecz nr: 202 TV
Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom3:0 27:25 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MICHLIC A
ES: PUCHALSKA
VIS:
17-03-2018 14:45
mecz nr: 203
Asseco Resovia RzeszówŁuczniczka Bydgoszcz3:0 25:22 25:20 26:24
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: JANIK T
S2: HERBIK M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
17-03-2018 14:45
mecz nr: 204 TV
Jastrzębski WęgielONICO Warszawa3:1 25:18 25:21 19:25 25:23
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
19-03-2018 18:00
mecz nr: 205 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieGKS Katowice3:0 25:15 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: NIEMCZURA W
S2: MAROSZEK W
ES: KAPA
VIS:
17-03-2018 15:00
mecz nr: 206
PGE Skra BełchatówMKS Będzin3:0 25:20 25:12 25:20
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: ADAMIEC
VIS:
17-03-2018 17:00
mecz nr: 207
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleStocznia Szczecin3:0 25:15 25:10 25:18
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:
17-03-2018 17:00
mecz nr: 208
BBTS Bielsko - BiałaDafi Społem Kielce3:1 25:21 25:20 18:25 25:19
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 27wróć na początek

04-04-2018 18:00
mecz nr: 209
BBTS Bielsko - BiałaTrefl Gdańsk1:3 16:25 22:25 26:24 18:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: STRZYLAK S
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: KAPA
VIS:
25-03-2018 17:00
mecz nr: 210
Dafi Społem KielceZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 15:25 25:23 15:25 13:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: ADAMIEC
VIS:
26-03-2018 18:00
mecz nr: 211
Stocznia SzczecinPGE Skra Bełchatów0:3 21:25 19:25 25:27
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: JACYNA G
S1: PINDRAL S
S2: MICHLIC A
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
25-03-2018 18:00
mecz nr: 212
MKS BędzinAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 20:25 23:25 25:23 25:23 15:17
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: DUDEK P
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: KAPA
VIS:
25-03-2018 14:45
mecz nr: 213 TV
GKS KatowiceJastrzębski Węgiel2:3 20:25 19:25 25:22 25:20 7:15
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: TWARDOWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
25-03-2018 20:00
mecz nr: 214 TV
ONICO WarszawaAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:20 27:25 25:23
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: KOBIENIA W
ES: TROCIŃSKI
VIS:
24-03-2018 14:45
mecz nr: 215 TV
Łuczniczka BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn0:3 19:25 32:34 17:25
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
23-03-2018 18:00
mecz nr: 216 TV
Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin3:1 25:20 25:20 18:25 25:19
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: LEMEK A
S1: SKOWROŃSKI P
S2: HEYDUCKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:

Kolejka nr 28wróć na początek

29-03-2018 18:00
mecz nr: 217 TV
Trefl GdańskCerrad Czarni Radom3:0 25:21 25:16 25:16
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: STRZYLAK S
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: BROŻYNA
VIS:
29-03-2018 17:00
mecz nr: 218
Cuprum LubinŁuczniczka Bydgoszcz2:3 23:25 31:33 25:23 25:23 11:15
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: HERBIK M
S2: JANIK T
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
30-03-2018 18:00
mecz nr: 219 TV
Indykpol AZS OlsztynONICO Warszawa3:1 25:21 21:25 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
30-03-2018 18:00
mecz nr: 220
Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice3:0 25:23 25:15 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
30-03-2018 17:00
mecz nr: 221
Jastrzębski WęgielMKS Będzin3:0 25:16 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KRÓL P
S2: NIEMCZURA W
ES: KRUK
VIS:
30-03-2018 18:00
mecz nr: 222
Aluron Virtu Warta ZawiercieStocznia Szczecin1:3 31:33 26:24 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: KAPA
VIS:
30-03-2018 18:00
mecz nr: 223
Dafi Społem KielcePGE Skra Bełchatów2:3 20:25 25:23 19:25 25:18 13:15
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: ADAMIEC
VIS:
31-03-2018 14:45
mecz nr: 224 TV
BBTS Bielsko - BiałaZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 24:26 20:25 24:26
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 29wróć na początek

07-04-2018 14:45
mecz nr: 225 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleTrefl Gdańsk2:3 25:18 25:23 19:25 21:25 11:15
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
07-04-2018 17:00
mecz nr: 226
BBTS Bielsko - BiałaPGE Skra Bełchatów1:3 25:23 22:25 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
09-04-2018 18:00
mecz nr: 227 TV
Dafi Społem KielceAluron Virtu Warta Zawiercie1:3 23:25 19:25 25:22 20:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: ŻELAZNY A
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: ADAMIEC
VIS:
06-04-2018 19:00
mecz nr: 228
Stocznia SzczecinJastrzębski Węgiel3:2 18:25 25:23 25:17 19:25 15:11
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: BROŃSKI J
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
08-04-2018 INT
mecz nr: 229
MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów1:3 28:26 23:25 19:25 16:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
07-04-2018 INT
mecz nr: 230
GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn2:3 25:20 25:22 21:25 20:25 11:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: KOZŁOWSKA
VIS:
08-04-2018 20:00
mecz nr: 231 TV
ONICO WarszawaCuprum Lubin1:3 21:25 23:25 25:13 20:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KOZIEŁ
VIS:
04-04-2018 18:00
mecz nr: 232
Łuczniczka BydgoszczCerrad Czarni Radom0:3 20:25 29:31 20:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: KRÓL P
S2: WEINER M
ES: MISCHKE
VIS:

Kolejka nr 30wróć na początek

15-04-2018 14:45
mecz nr: 233
Trefl GdańskŁuczniczka Bydgoszcz3:0 30:28 25:15 27:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: BROŃSKI J
ES: PUCHALSKA
VIS:
13-04-2018 18:00
mecz nr: 234 TV
Cerrad Czarni RadomONICO Warszawa2:3 25:22 25:16 26:28 22:25 14:16
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KOZIEŁ
VIS:
15-04-2018 14:45
mecz nr: 235
Cuprum LubinGKS Katowice3:1 25:18 25:17 15:25 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: GOŁĄBEK S
ES: JARZĘBICKA
VIS:
15-04-2018 INT
mecz nr: 236
Indykpol AZS OlsztynMKS Będzin3:0 25:14 25:17 25:11
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: STRZYLAK S
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
15-04-2018 14:45
mecz nr: 237
Asseco Resovia RzeszówStocznia Szczecin3:0 25:18 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: TOBIASZ
VIS:
15-04-2018 14:45
mecz nr: 238
Jastrzębski WęgielDafi Społem Kielce3:0 25:23 25:16 25:21
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MICHLIC A
S2: HEYDUCKI M
ES: SZLAGOWSKI
VIS:
15-04-2018 14:45
mecz nr: 239 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieBBTS Bielsko - Biała3:1 32:30 16:25 25:21 25:21
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KOBIENIA W
S2: WEINER M
ES: KAPA
VIS:
14-04-2018 14:45
mecz nr: 240 TV
PGE Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:0 26:24 25:17 34:32
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: LEMEK A
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: OLSZYCKA
VIS: