faza play off /FINAŁ 6/

Pobierz

o prawo gry w PF nr 1

18-04-2018 17:00
mecz nr: B-1 TV
Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów2:3 25:22 27:25 23:25 19:25 6:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
21-04-2018 14:45
mecz nr: B-2 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn1:3 28:30 25:21 15:25 23:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: KRÓL P
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
22-04-2018 14:45
mecz nr: B-3 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn1:3 22:25 25:18 26:28 26:28
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: NIEMCZURA W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

o prawo gry w PF nr 2

18-04-2018 20:30
mecz nr: A-1 TV
Jastrzębski WęgielTrefl Gdańsk1:3 25:14 21:25 23:25 14:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
21-04-2018 20:00
mecz nr: A-2 TV
Trefl GdańskJastrzębski Węgiel1:3 25:23 27:29 17:25 21:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: BROŻYNA
VIS:
22-04-2018 20:00
mecz nr: A-3 TV
Trefl GdańskJastrzębski Węgiel3:2 25:17 21:25 18:25 26:24 16:14
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:

/półfinał nr 1/

25-04-2018 20:30
mecz nr: C-1 TV
Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 25:27 25:20 23:25 27:25 17:19
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: KISZCZAK A
S1: GADZINA M
S2: BURKIEWICZ P
ES: AWIŻEŃ
VIS:
28-04-2018 20:30
mecz nr: C-2 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleIndykpol AZS Olsztyn3:2 19:25 22:25 25:17 25:20 15:11
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: DUDEK P
S1: MAROSZEK W
S2: KRÓL P
ES: KRUK
VIS:

/półfinał nr 2/

25-04-2018 17:30
mecz nr: D-1 TV
Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów2:3 25:22 20:25 28:26 16:25 12:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: STANDO M
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: ADAMIEC
VIS:
28-04-2018 17:30
mecz nr: D-2 TV
PGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk3:2 25:19 31:33 25:17 24:26 15:13
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: STRZYLAK S
S1: BURKIEWICZ P
S2: GADZINA M
ES: ADAMIEC
VIS: