faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

29-09-2018 17:00
mecz nr: 1
Buskowianka KielceKS Gwardia Wrocław2:3 25:23 25:19 19:25 22:25 8:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: CZYWCZYŃSKA A
ES: ADAMCZYK
VIS:
29-09-2018 15:00
mecz nr: 2
BBTS Bielsko - BiałaMCKiS Jaworzno3:1 15:25 25:15 25:16 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MITUTA A
S2: FERENCZAK G
ES: POLAK
VIS:
29-09-2018 17:00
mecz nr: 3
TAURON AZS CzęstochowaUKS Mickiewicz Kluczbork3:2 25:22 23:25 20:25 25:23 15:9
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ZAJC P
S2: GŁÓD W
ES: PAŁKA
VIS:
29-09-2018 17:00
mecz nr: 4
KS Lechia Tomaszów MazowieckiSTS OLIMPIA SULĘCIN3:1 27:29 35:33 25:20 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW: ŻELAZNY A
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: KALEŃSKI M
ES: KISIEL
VIS:
29-09-2018 17:00
mecz nr: 5
APP Krispol WrześniaKPS Siedlce3:0 25:13 25:16 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW: STANDO M
S1: KOLANO M
S2: KIJOWSKA B
ES: WACHOWSKA
VIS:
31-10-2018 18:00
mecz nr: 6
Exact Systems Norwid CzęstochowaAZS AGH Kraków3:1 17:25 25:18 26:24 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GOŁĄBEK S
S2: GRUSZCZYŃSKI M
ES: WOLSZCZYNIAK
VIS:
27-09-2018 18:30
mecz nr: 7 TV
Stal NysaMKS Ślepsk Suwałki3:0 25:21 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: DIETRICH R
S1: KACZMARZYK G
S2: KAPICA P
ES: DUDEK
VIS:

Kolejka nr 2wróć na początek

06-10-2018 18:00
mecz nr: 8
KS Gwardia WrocławMKS Ślepsk Suwałki1:3 20:25 24:26 25:17 23:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPŁON L
S2: PAŁKA M
ES: SZMYDYŃSKI
VIS:
06-10-2018 17:00
mecz nr: 9
Exact Systems Norwid CzęstochowaStal Nysa3:2 19:25 20:25 25:20 25:21 15:8
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GRZEGOREK T
S2: LISIECKI T
ES: PAŁKA
VIS:
06-10-2018 18:00
mecz nr: 10
KPS SiedlceAZS AGH Kraków3:0 25:19 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WALEŻAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: SZEUGA
VIS:
06-10-2018 17:00
mecz nr: 11
STS OLIMPIA SULĘCINAPP Krispol Września1:3 23:25 18:25 25:22 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BANIAK B
S2: SZYDEŁKO A
ES: FRĄCKIEWICZ
VIS:
06-10-2018 18:00
mecz nr: 12
UKS Mickiewicz KluczborkKS Lechia Tomaszów Mazowiecki2:3 20:25 18:25 25:23 25:18 11:15
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: KUCHNA A
S1: CZYWCZYŃSKA A
S2: WŁODARCZYK M
ES: MORKA
VIS:
06-10-2018 17:00
mecz nr: 13
MCKiS JaworznoTAURON AZS Częstochowa3:1 22:25 25:23 25:12 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ORLEF M
S2: REK M
ES: FIUTEK
VIS:
04-10-2018 18:30
mecz nr: 14 TV
Buskowianka KielceBBTS Bielsko - Biała1:3 23:25 11:25 25:22 26:28
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: NIEDBAŁ A
S2: BANAŚ A
ES: MALINOWSKI
VIS:

Kolejka nr 3 [środa]wróć na początek

09-10-2018 18:30
mecz nr: 15 TV
BBTS Bielsko - BiałaKS Gwardia Wrocław1:3 21:25 25:23 22:25 19:25
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: KUCHNA A
S1: FERENCZAK G
S2: KASPRZYK P
ES: KRUPSKI
VIS:
10-10-2018 18:00
mecz nr: 16
TAURON AZS CzęstochowaBuskowianka Kielce2:3 18:25 25:19 22:25 29:27 10:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SOKÓŁ K
S2: KACZOR R
ES: KASPRZYK
VIS:
10-10-2018 18:00
mecz nr: 17
KS Lechia Tomaszów MazowieckiMCKiS Jaworzno3:0 25:19 25:20 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOMORNICKI R
S2: NADUK J
ES: BARAN
VIS:
10-10-2018 18:00
mecz nr: 18
APP Krispol WrześniaUKS Mickiewicz Kluczbork3:1 16:25 25:22 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SŁOWIK M
S2: SŁOWIK B
ES: KOŁODZIEJCZAK
VIS:
10-10-2018 18:30
mecz nr: 19
AZS AGH KrakówSTS OLIMPIA SULĘCIN0:3 20:25 21:25 20:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAŁKA M
S2: JANCZAREK A
ES: NOWAKOWSKA
VIS:
10-10-2018 18:00
mecz nr: 20
Stal NysaKPS Siedlce3:0 25:17 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: POŚPIECH R
S2: FIUTEK M
ES: DUDEK
VIS:
10-10-2018 17:00
mecz nr: 21
MKS Ślepsk SuwałkiExact Systems Norwid Częstochowa3:1 25:22 25:27 25:22 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JANIK T
S2: MYSZKOWSKI M
ES: ANESZKO
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

13-10-2018 18:00
mecz nr: 22
KS Gwardia WrocławExact Systems Norwid Częstochowa3:1 20:25 27:25 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOLANO M
S2: RADECKA J
ES: DIETRICH
VIS:
14-10-2018 17:00
mecz nr: 23
KPS SiedlceMKS Ślepsk Suwałki3:1 25:18 28:26 19:25 26:24
obsada sędziowska:KT:
KW: KASPRZYK W
S1: KASPRZYK P
S2: FERENCZAK G
ES: FILIMONIUK
VIS:
13-10-2018 17:00
mecz nr: 24
STS OLIMPIA SULĘCINStal Nysa2:3 25:19 25:20 12:25 18:25 11:15
obsada sędziowska:KT:
KW: CZAJKOWSKI Z
S1: BZODEK M
S2: KOWALSKI II P
ES: LAJKOWSKI
VIS:
13-10-2018 18:00
mecz nr: 25
UKS Mickiewicz KluczborkAZS AGH Kraków1:3 25:21 23:25 18:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CHADYNIAK D
S2: BROŃSKI M
ES: KULINICZ
VIS:
13-10-2018 17:00
mecz nr: 26
MCKiS JaworznoAPP Krispol Września3:0 25:12 25:23 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BANAŚ A
S2: JANIK T
ES: ZAJĄC
VIS:
13-10-2018 17:00
mecz nr: 27
Buskowianka KielceKS Lechia Tomaszów Mazowiecki0:3 23:25 23:25 17:25
obsada sędziowska:KT:
KW: KUCHNA A
S1: ZAJC P
S2: GŁÓD W
ES: ORLEF
VIS:
13-10-2018 18:00
mecz nr: 28
BBTS Bielsko - BiałaTAURON AZS Częstochowa3:1 25:23 26:28 25:20 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW: KISZCZAK A
S1: KAPŁON L
S2: DOMARADZKI M
ES: SIKORA
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

20-10-2018 17:00
mecz nr: 29
TAURON AZS CzęstochowaKS Gwardia Wrocław1:3 25:23 23:25 36:38 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW: KASPRZYK W
S1: GŁÓD W
S2: ZAJC P
ES: PĘCHERZEWSKI
VIS:
20-10-2018 14:00
mecz nr: 30
BBTS Bielsko - BiałaKS Lechia Tomaszów Mazowiecki1:3 25:21 21:25 18:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ADAMCZYK B
S2: MITUTA A
ES: SZPARA
VIS:
18-10-2018 18:30
mecz nr: 31 TV
APP Krispol WrześniaBuskowianka Kielce3:1 17:25 25:21 26:24 25:19
obsada sędziowska:KT: BYKOWSKI M
KW:
S1: HEYDUCKI M
S2: SOŁTYSIAK G
ES: MISCHKE
VIS:
20-10-2018 16:00
mecz nr: 32
AZS AGH KrakówMCKiS Jaworzno3:1 25:23 20:25 43:41 25:13
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PAŁKA M
S2: KAPŁON L
ES: ŚPIEWLA
VIS:
20-10-2018 17:00
mecz nr: 33
Stal NysaUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:18 25:20 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BROŃSKI M
S2: MORAWSKI P
ES: SZYDEŁKO
VIS:
20-10-2018 17:00
mecz nr: 34
MKS Ślepsk SuwałkiSTS OLIMPIA SULĘCIN3:0 25:21 25:18 25:14
obsada sędziowska:KT:
KW: STANDO M
S1: WALERZAK M
S2: JAŻDŻEWSKI S
ES: GRYGOZIK
VIS:
20-10-2018 17:00
mecz nr: 35
Exact Systems Norwid CzęstochowaKPS Siedlce3:1 25:20 18:25 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LIC D
S2: JANUSZ G
ES: DANA
VIS:

Kolejka nr 6wróć na początek

27-10-2018 18:00
mecz nr: 36
KS Gwardia WrocławKPS Siedlce3:0 25:16 37:35 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: KOBIENIA A
S2: CIEŚLIK B
ES: STRAMSKI
VIS:
27-10-2018 17:00
mecz nr: 37
STS OLIMPIA SULĘCINExact Systems Norwid Częstochowa2:3 25:23 16:25 25:16 22:25 12:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIJOWSKA B
S2: KOLANO M
ES: GALI
VIS:
27-10-2018 17:00
mecz nr: 38
UKS Mickiewicz KluczborkMKS Ślepsk Suwałki0:3 23:25 17:25 24:26
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GŁÓD W
S2: ZAJC P
ES: GLIŃSKI
VIS:
27-10-2018 17:00
mecz nr: 39
MCKiS JaworznoStal Nysa2:3 25:22 14:25 24:26 25:22 12:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KASPRZYK P
S2: HABEL P
ES: CIEŚLIK
VIS:
27-10-2018 17:00
mecz nr: 40
Buskowianka KielceAZS AGH Kraków3:1 26:24 17:25 25:22 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CYRAN J
S2: SIKORA B
ES: TRZASKA
VIS:
26-10-2018 18:00
mecz nr: 41
BBTS Bielsko - BiałaAPP Krispol Września2:3 25:23 20:25 25:19 20:25 13:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: REK M
S2: ORLEF M
ES: KRUPSKI
VIS:
25-10-2018 18:30
mecz nr: 42 TV
TAURON AZS CzęstochowaKS Lechia Tomaszów Mazowiecki0:3 17:25 16:25 17:25
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: DIETRICH R
S1: BROŃSKI M
S2: MORAWSKI P
ES: ADAMCZYK
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

03-11-2018 17:00
mecz nr: 43
KS Lechia Tomaszów MazowieckiKS Gwardia Wrocław3:1 25:19 25:11 29:31 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SIKORA B
S2: CYRAN J
ES: JARASZKIEWICZ
VIS:
03-11-2018 17:00
mecz nr: 44
APP Krispol WrześniaTAURON AZS Częstochowa3:1 25:20 21:25 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: REK M
S2: ORLEF M
ES: KOŁODZIEJCZAK
VIS:
03-11-2018 17:00
mecz nr: 45
AZS AGH KrakówBBTS Bielsko - Biała3:1 25:12 18:25 25:12 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BZODEK M
S2: brak sędziego
ES: ŚPIEWLA
VIS:
06-11-2018 20:15
mecz nr: 46 TV
Stal NysaBuskowianka Kielce3:1 25:19 25:22 19:25 25:22
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: HOJKA J
S1: MORAWSKI P
S2: CHADYNIAK D
ES: ZBOROWSKI
VIS:
03-11-2018 18:00
mecz nr: 47
MKS Ślepsk SuwałkiMCKiS Jaworzno3:2 25:14 20:25 25:22 27:29 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: BEŃ
VIS:
03-11-2018 17:00
mecz nr: 48
Exact Systems Norwid CzęstochowaUKS Mickiewicz Kluczbork3:1 20:25 25:23 25:15 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW: KASPRZYK W
S1: CZYWCZYŃSKA A
S2: WŁODARCZYK M
ES: DANA
VIS:
03-11-2018 17:00
mecz nr: 49
KPS SiedlceSTS OLIMPIA SULĘCIN3:1 25:23 25:23 23:25 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW: STANDO M
S1: JANCZAREK A
S2: GRZEGOREK T
ES: WIECZOREK
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

10-11-2018 18:00
mecz nr: 50
KS Gwardia WrocławSTS OLIMPIA SULĘCIN3:0 25:21 25:17 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CIEŚLIK B
S2: NOWICKI R
ES: KUROWSKA
VIS:
08-11-2018 18:00
mecz nr: 51 TV
UKS Mickiewicz KluczborkKPS Siedlce2:3 25:23 20:25 24:26 25:17 10:15
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: KAPICA P
S2: KACZMARZYK G
ES: MINOR
VIS:
10-11-2018 17:00
mecz nr: 52
MCKiS JaworznoExact Systems Norwid Częstochowa1:3 23:25 17:25 25:22 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW: KASPRZYK W
S1: HABEL P
S2: KASPRZYK P
ES: MAZUR
VIS:
10-11-2018 17:50
mecz nr: 53
Buskowianka KielceMKS Ślepsk Suwałki2:3 20:25 23:25 25:23 25:22 15:17
obsada sędziowska:KT:
KW: STANDO M
S1: DOMARADZKI M
S2: KAPŁON L
ES: REK
VIS:
10-11-2018 15:00
mecz nr: 54
BBTS Bielsko - BiałaStal Nysa3:1 25:19 26:24 22:25 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: ZAJC P
S2: GŁÓD W
ES: DZIKOWSKA
VIS:
10-11-2018 17:00
mecz nr: 55
TAURON AZS CzęstochowaAZS AGH Kraków3:0 25:21 25:21 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CHADYNIAK D
S2: MORAWSKI P
ES: PAŁKA
VIS:
10-11-2018 17:00
mecz nr: 56
KS Lechia Tomaszów MazowieckiAPP Krispol Września1:3 25:20 17:25 25:27 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW: KISZCZAK A
S1: JANCZAREK A
S2: PIEKAREC A
ES: WOŹNIAK
VIS:

Kolejka nr 9 [środa]wróć na początek

14-11-2018 18:00
mecz nr: 57
APP Krispol WrześniaKS Gwardia Wrocław3:2 25:20 23:25 20:25 25:23 15:12
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WŁODARCZYK M
S2: KOLANO M
ES: BANDOSZ
VIS:
14-11-2018 17:00
mecz nr: 58
AZS AGH KrakówKS Lechia Tomaszów Mazowiecki1:3 25:17 18:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GRUSZCZYŃSKI M
S2: BANIAK B
ES: ŚPIEWLA
VIS:
14-11-2018 18:30
mecz nr: 59
Stal NysaTAURON AZS Częstochowa3:0 25:10 25:23 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOWALSKI II P
S2: BZODEK M
ES: POZNAŃSKI
VIS:
13-11-2018 18:30
mecz nr: 60 TV
MKS Ślepsk SuwałkiBBTS Bielsko - Biała1:3 22:25 21:25 25:19 22:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: NADUK J
S2: SZYMAŃCZAK L
ES: ANESZKO
VIS:
14-11-2018 18:30
mecz nr: 61
Exact Systems Norwid CzęstochowaBuskowianka Kielce3:0 25:20 25:20 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: WOJTUNIK K
S2: TAROŃ A
ES: ADAMCZYK
VIS:
14-11-2018 18:00
mecz nr: 62
KPS SiedlceMCKiS Jaworzno0:3 22:25 23:25 34:36
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: JANCZAREK A
S2: ADAMCZYK B
ES: FILIMONIUK
VIS:
14-11-2018 18:00
mecz nr: 63
STS OLIMPIA SULĘCINUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:21 25:21 29:27
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MORAWSKI P
S2: CHADYNIAK D
ES: MARKOWSKI
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

17-11-2018 18:00
mecz nr: 64
KS Gwardia WrocławUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:23 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPŁON L
S2: DOMARADZKI M
ES: GAŁKA
VIS:
17-11-2018 17:00
mecz nr: 65
MCKiS JaworznoSTS OLIMPIA SULĘCIN3:0 25:23 25:22 33:31
obsada sędziowska:KT:
KW: HOJKA J
S1: ORLEF M
S2: REK M
ES: BORDA
VIS:
17-11-2018 16:00
mecz nr: 66
Buskowianka KielceKPS Siedlce3:2 25:22 25:22 18:25 22:25 15:10
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKOWROŃSKI G
S2: CIEŚLIK B
ES: MALINOWSKI
VIS:
17-11-2018 17:00
mecz nr: 67
Exact Systems Norwid CzęstochowaBBTS Bielsko - Biała3:1 25:22 25:23 22:25 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: TAROŃ A
S2: WOJTUNIK K
ES: PAŁKA
VIS:
16-11-2018 18:00
mecz nr: 68
MKS Ślepsk SuwałkiTAURON AZS Częstochowa3:0 27:25 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KALEŃSKI M
S2: WALERZAK M
ES: SZTULC
VIS:
17-11-2018 17:00
mecz nr: 69
KS Lechia Tomaszów MazowieckiStal Nysa0:3 15:25 27:29 17:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KACZMARZYK G
S2: KAPICA P
ES: GAWOŁ
VIS:
20-11-2018 18:00
mecz nr: 70 TV
APP Krispol WrześniaAZS AGH Kraków3:0 25:20 29:27 25:17
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: JAŻDŻEWSKI S
S2: WALERZAK M
ES: MISCHKE
VIS:

Kolejka nr 11wróć na początek

24-11-2018 15:00
mecz nr: 71
AZS AGH KrakówKS Gwardia Wrocław3:1 25:21 19:25 25:22 25:23
obsada sędziowska:KT:
KW: KUCHNA A
S1: SZYMAŃCZAK L
S2: NADUK J
ES: SOBIERAJ
VIS:
24-11-2018 17:00
mecz nr: 72
Stal NysaAPP Krispol Września3:2 21:25 25:20 27:29 25:23 15:7
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KACZOR R
S2: SOKÓŁ K
ES: CHUDY
VIS:
24-11-2018 18:00
mecz nr: 73
MKS Ślepsk SuwałkiKS Lechia Tomaszów Mazowiecki3:0 25:23 25:22 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW: CZAJKOWSKI Z
S1: KOMORNICKI R
S2: MYSZKOWSKA A
ES: GRYGOZIK
VIS:
22-11-2018 18:30
mecz nr: 74 TV
Exact Systems Norwid CzęstochowaTAURON AZS Częstochowa3:2 16:25 25:22 23:25 25:22 15:10
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: KISZCZAK A
S1: DOMARADZKI M
S2: PAŁKA M
ES: POŚPIECH
VIS:
25-11-2018 17:00
mecz nr: 75
KPS SiedlceBBTS Bielsko - Biała1:3 28:30 25:16 24:26 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LISIECKI T
S2: JANCZAREK A
ES: SZYSZKO
VIS:
24-11-2018 17:00
mecz nr: 76
STS OLIMPIA SULĘCINBuskowianka Kielce1:3 25:20 17:25 18:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: NOWICKI R
S2: KRUPSKI M
ES: ZAJKOWSKI
VIS:
24-11-2018 18:00
mecz nr: 77
UKS Mickiewicz KluczborkMCKiS Jaworzno3:1 26:24 26:28 25:20 25:16
obsada sędziowska:KT:
KW: HOJKA J
S1: BROŃSKI M
S2: MORAWSKI P
ES: PANEK
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

01-12-2018 18:00
mecz nr: 78
KS Gwardia WrocławMCKiS Jaworzno1:3 24:26 20:25 25:20 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW: HOJKA J
S1: KOBIENIA A
S2: TAROŃ A
ES: ROMANISZYN
VIS:
01-12-2018 17:00
mecz nr: 79
Buskowianka KielceUKS Mickiewicz Kluczbork1:3 20:25 25:17 17:25 19:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KRUPSKI M
S2: NOWICKI R
ES: ORLEF
VIS:
01-12-2018 17:00
mecz nr: 80
BBTS Bielsko - BiałaSTS OLIMPIA SULĘCIN3:0 26:24 25:23 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: MYSZKOWSKI M
S2: NIEDBAŁ A
ES: CYRAN
VIS:
30-11-2018 18:00
mecz nr: 81
KPS SiedlceTAURON AZS Częstochowa3:0 26:24 25:20 25:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: FERENCZAK G
S2: HABEL P
ES: KISZCZAK
VIS:
01-12-2018 17:00
mecz nr: 82
KS Lechia Tomaszów MazowieckiExact Systems Norwid Częstochowa3:0 25:18 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: LISIECKI T
S2: GRZEGOREK T
ES: TARASZKIEWICZ
VIS:
30-11-2018 18:00
mecz nr: 83 TV
APP Krispol WrześniaMKS Ślepsk Suwałki0:3 22:25 24:26 21:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: CZYWCZYŃSKA A
S2: WŁODARCZYK M
ES: STEFAŃSKI
VIS:
01-12-2018 15:00
mecz nr: 84
AZS AGH KrakówStal Nysa1:3 15:25 25:19 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: MORAWSKI P
S2: CHADYNIAK D
ES: ŚPIEWLA
VIS:

Kolejka nr 13 [środa]wróć na początek

05-12-2018 18:00
mecz nr: 85
Stal NysaKS Gwardia Wrocław3:1 25:13 22:25 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CIEŚLIK B
S2: SKOWROŃSKI G
ES: BANIAK
VIS:
05-12-2018 18:00
mecz nr: 86
MKS Ślepsk SuwałkiAZS AGH Kraków1:3 19:25 23:25 25:20 25:27
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SOŁTYSIAK G
S2: HEYDUCKI M
ES: ANESZKO
VIS:
05-12-2018 18:30
mecz nr: 87
Exact Systems Norwid CzęstochowaAPP Krispol Września3:1 28:30 25:23 25:22 25:17
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SŁOWIK B
S2: SŁOWIK M
ES: ADAMCZYK
VIS:
05-12-2018 18:00
mecz nr: 88
KPS SiedlceKS Lechia Tomaszów Mazowiecki1:3 25:23 19:25 22:25 18:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: BEŃ M
S2: JANCZAREK A
ES: SZYSZKO
VIS:
05-12-2018 18:00
mecz nr: 89
STS OLIMPIA SULĘCINTAURON AZS Częstochowa3:0 25:18 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KIJOWSKA B
S2: KOLANO M
ES: MARKOWSKI
VIS:
05-12-2018 18:00
mecz nr: 90
UKS Mickiewicz KluczborkBBTS Bielsko - Biała3:1 25:15 17:25 25:16 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KOWALSKI II P
S2: BZODEK M
ES: ZIÓŁKOWSKI
VIS:
05-12-2018 18:30
mecz nr: 91
MCKiS JaworznoBuskowianka Kielce2:3 31:29 25:15 15:25 21:25 10:15
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SZYDEŁKO A
S2: GOŁĄBEK S
ES: WEINER
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

08-12-2018 18:00
mecz nr: 92
KS Gwardia WrocławBuskowianka Kielce3:0 25:21 25:20 27:25
obsada sędziowska:KT:
KW: CZAJKOWSKI Z
S1: FERENCZAK G
S2: KASPRZYK P
ES: KOWALSKI
VIS:
08-12-2018 17:00
mecz nr: 93
MCKiS JaworznoBBTS Bielsko - Biała0:3 23:25 19:25 22:25
obsada sędziowska:KT:
KW: KISZCZAK A
S1: PAŁKA M
S2: KAPŁON L
ES: FIUTEK
VIS:
08-12-2018 18:00
mecz nr: 94
UKS Mickiewicz KluczborkTAURON AZS Częstochowa2:3 25:23 20:25 22:25 25:20 14:16
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: ORLEF M
S2: REK M
ES: PANEK
VIS:
11-12-2018 18:00
mecz nr: 95 TV
STS OLIMPIA SULĘCINKS Lechia Tomaszów Mazowiecki1:3 26:24 21:25 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: PAKOSZ K
KW:
S1: RADECKA J
S2: KOLANO M
ES: MARKOWSKI
VIS:
08-12-2018 18:00
mecz nr: 96
KPS SiedlceAPP Krispol Września1:3 20:25 16:25 25:20 21:25
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: KAPICA P
S2: KACZMARZYK G
ES: SOŁTYKIEWICZ
VIS:
08-12-2018 17:00
mecz nr: 97
AZS AGH KrakówExact Systems Norwid Częstochowa3:0 25:17 25:16 25:19
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: NADUK J
S2: DOMARADZKI M
ES: CHYRA
VIS:
08-12-2018 17:00
mecz nr: 98
MKS Ślepsk SuwałkiStal Nysa3:1 25:18 29:27 16:25 25:21
obsada sędziowska:KT:
KW: ŻELAZNY A
S1: WALERZAK M
S2: PIEKAREC A
ES: GRYGOZIK
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

13-12-2018 18:00
mecz nr: 99 TV
MKS Ślepsk SuwałkiKS Gwardia Wrocław
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: WOJTUNIK K
S2: TAROŃ A
ES:
VIS:
15-12-2018 17:00
mecz nr: 100
Stal NysaExact Systems Norwid Częstochowa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: REK M
S2: ORLEF M
ES:
VIS:
15-12-2018 15:00
mecz nr: 101
AZS AGH KrakówKPS Siedlce
obsada sędziowska:KT:
KW: DIETRICH R
S1: KRUPSKI M
S2: NOWICKI R
ES:
VIS:
15-12-2018 17:00
mecz nr: 102
APP Krispol WrześniaSTS OLIMPIA SULĘCIN
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: PIEKAREC A
S2: KIJOWSKA B
ES:
VIS:
15-12-2018 17:00
mecz nr: 103
KS Lechia Tomaszów MazowieckiUKS Mickiewicz Kluczbork
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: CHADYNIAK D
S2: BROŃSKI M
ES:
VIS:
13-12-2018 18:00
mecz nr: 104
TAURON AZS CzęstochowaMCKiS Jaworzno
obsada sędziowska:KT:
KW: STANDO M
S1: PAŁKA M
S2: DOMARADZKI M
ES:
VIS:
15-12-2018 18:00
mecz nr: 105
BBTS Bielsko - BiałaBuskowianka Kielce
obsada sędziowska:KT:
KW: KUCHNA A
S1: BZODEK M
S2: KOWALSKI II P
ES:
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

22-12-2018 18:00
mecz nr: 106
KS Gwardia WrocławBBTS Bielsko - Biała
obsada sędziowska:KT:
KW: HOJKA J
S1: WOJTUNIK K
S2: KOBIENIA A
ES:
VIS:
20-12-2018 17:30
mecz nr: 107 TV
Buskowianka KielceTAURON AZS Częstochowa
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: JANCZAREK A
S2: ZAJC P
ES:
VIS:
22-12-2018 16:00
mecz nr: 108
MCKiS JaworznoKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
obsada sędziowska:KT:
KW: ŻELAZNY A
S1: KAPŁON L
S2: DOMARADZKI M
ES:
VIS:
22-12-2018 18:00
mecz nr: 109
UKS Mickiewicz KluczborkAPP Krispol Września
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: SKOWROŃSKI G
S2: CIEŚLIK B
ES:
VIS:
22-12-2018 17:00
mecz nr: 110
STS OLIMPIA SULĘCINAZS AGH Kraków
obsada sędziowska:KT:
KW: CZAJKOWSKI Z
S1: WŁODARCZYK M
S2: CZYWCZYŃSKA A
ES:
VIS:
22-12-2018 18:00
mecz nr: 111
KPS SiedlceStal Nysa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1: GRZEGOREK T
S2: LISIECKI T
ES:
VIS:
22-12-2018 17:00
mecz nr: 112
Exact Systems Norwid CzęstochowaMKS Ślepsk Suwałki
obsada sędziowska:KT:
KW: KASPRZYK W
S1: MYSZKOWSKA A
S2: NADUK J
ES:
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

05-01-2019 17:00
mecz nr: 113
Exact Systems Norwid CzęstochowaKS Gwardia Wrocław
05-01-2019 17:00
mecz nr: 114
MKS Ślepsk SuwałkiKPS Siedlce
05-01-2019 17:00
mecz nr: 115
Stal NysaSTS OLIMPIA SULĘCIN
05-01-2019 17:00
mecz nr: 116
AZS AGH KrakówUKS Mickiewicz Kluczbork
05-01-2019 17:00
mecz nr: 117
APP Krispol WrześniaMCKiS Jaworzno
05-01-2019 17:00
mecz nr: 118
KS Lechia Tomaszów MazowieckiBuskowianka Kielce
05-01-2019
mecz nr: 119
TAURON AZS CzęstochowaBBTS Bielsko - Biała

Kolejka nr 18wróć na początek

12-01-2019 18:00
mecz nr: 120
KS Gwardia WrocławTAURON AZS Częstochowa
12-01-2019
mecz nr: 121
KS Lechia Tomaszów MazowieckiBBTS Bielsko - Biała
12-01-2019
mecz nr: 122
Buskowianka KielceAPP Krispol Września
12-01-2019
mecz nr: 123
MCKiS JaworznoAZS AGH Kraków
12-01-2019
mecz nr: 124
UKS Mickiewicz KluczborkStal Nysa
12-01-2019 17:00
mecz nr: 125
STS OLIMPIA SULĘCINMKS Ślepsk Suwałki
12-01-2019
mecz nr: 126
KPS SiedlceExact Systems Norwid Częstochowa

Kolejka nr 19 [środa]wróć na początek

16-01-2019
mecz nr: 127
KPS SiedlceKS Gwardia Wrocław
16-01-2019 18:00
mecz nr: 128
Exact Systems Norwid CzęstochowaSTS OLIMPIA SULĘCIN
16-01-2019 18:00
mecz nr: 129
MKS Ślepsk SuwałkiUKS Mickiewicz Kluczbork
16-01-2019 18:00
mecz nr: 130
Stal NysaMCKiS Jaworzno
16-01-2019
mecz nr: 131
AZS AGH KrakówBuskowianka Kielce
16-01-2019 18:00
mecz nr: 132
APP Krispol WrześniaBBTS Bielsko - Biała
16-01-2019 18:00
mecz nr: 133
KS Lechia Tomaszów MazowieckiTAURON AZS Częstochowa

Kolejka nr 20wróć na początek

19-01-2019 18:00
mecz nr: 134
KS Gwardia WrocławKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
19-01-2019
mecz nr: 135
TAURON AZS CzęstochowaAPP Krispol Września
19-01-2019
mecz nr: 136
BBTS Bielsko - BiałaAZS AGH Kraków
19-01-2019
mecz nr: 137
Buskowianka KielceStal Nysa
19-01-2019
mecz nr: 138
MCKiS JaworznoMKS Ślepsk Suwałki
19-01-2019
mecz nr: 139
UKS Mickiewicz KluczborkExact Systems Norwid Częstochowa
19-01-2019 17:00
mecz nr: 140
STS OLIMPIA SULĘCINKPS Siedlce

Kolejka nr 21wróć na początek

26-01-2019 17:00
mecz nr: 141
STS OLIMPIA SULĘCINKS Gwardia Wrocław
26-01-2019
mecz nr: 142
KPS SiedlceUKS Mickiewicz Kluczbork
26-01-2019 17:00
mecz nr: 143
Exact Systems Norwid CzęstochowaMCKiS Jaworzno
26-01-2019 17:00
mecz nr: 144
MKS Ślepsk SuwałkiBuskowianka Kielce
26-01-2019 17:00
mecz nr: 145
Stal NysaBBTS Bielsko - Biała
26-01-2019 17:00
mecz nr: 146
AZS AGH KrakówTAURON AZS Częstochowa
26-01-2019 17:00
mecz nr: 147
APP Krispol WrześniaKS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka nr 22 [środa]wróć na początek

30-01-2019 18:00
mecz nr: 148
KS Gwardia WrocławAPP Krispol Września
30-01-2019 18:00
mecz nr: 149
KS Lechia Tomaszów MazowieckiAZS AGH Kraków
30-01-2019
mecz nr: 150
TAURON AZS CzęstochowaStal Nysa
30-01-2019
mecz nr: 151
BBTS Bielsko - BiałaMKS Ślepsk Suwałki
30-01-2019
mecz nr: 152
Buskowianka KielceExact Systems Norwid Częstochowa
30-01-2019
mecz nr: 153
MCKiS JaworznoKPS Siedlce
30-01-2019
mecz nr: 154
UKS Mickiewicz KluczborkSTS OLIMPIA SULĘCIN

Kolejka nr 23wróć na początek

02-02-2019
mecz nr: 155
UKS Mickiewicz KluczborkKS Gwardia Wrocław
02-02-2019 17:00
mecz nr: 156
STS OLIMPIA SULĘCINMCKiS Jaworzno
02-02-2019
mecz nr: 157
KPS SiedlceBuskowianka Kielce
02-02-2019
mecz nr: 158
BBTS Bielsko - BiałaExact Systems Norwid Częstochowa
02-02-2019
mecz nr: 159
TAURON AZS CzęstochowaMKS Ślepsk Suwałki
02-02-2019 17:00
mecz nr: 160
Stal NysaKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
02-02-2019 19:30
mecz nr: 161
AZS AGH KrakówAPP Krispol Września

Kolejka nr 24wróć na początek

09-02-2019 18:00
mecz nr: 162
KS Gwardia WrocławAZS AGH Kraków
09-02-2019 17:00
mecz nr: 163
APP Krispol WrześniaStal Nysa
09-02-2019 17:00
mecz nr: 164
KS Lechia Tomaszów MazowieckiMKS Ślepsk Suwałki
09-02-2019
mecz nr: 165
TAURON AZS CzęstochowaExact Systems Norwid Częstochowa
09-02-2019
mecz nr: 166
BBTS Bielsko - BiałaKPS Siedlce
09-02-2019
mecz nr: 167
Buskowianka KielceSTS OLIMPIA SULĘCIN
09-02-2019
mecz nr: 168
MCKiS JaworznoUKS Mickiewicz Kluczbork

Kolejka nr 25wróć na początek

16-02-2019
mecz nr: 169
MCKiS JaworznoKS Gwardia Wrocław
16-02-2019
mecz nr: 170
UKS Mickiewicz KluczborkBuskowianka Kielce
16-02-2019 17:00
mecz nr: 171
STS OLIMPIA SULĘCINBBTS Bielsko - Biała
16-02-2019
mecz nr: 172
TAURON AZS CzęstochowaKPS Siedlce
16-02-2019 17:00
mecz nr: 173
Exact Systems Norwid CzęstochowaKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
16-02-2019 17:00
mecz nr: 174
MKS Ślepsk SuwałkiAPP Krispol Września
16-02-2019 17:00
mecz nr: 175
Stal NysaAZS AGH Kraków

Kolejka nr 26wróć na początek

23-02-2019 18:00
mecz nr: 176
KS Gwardia WrocławStal Nysa
23-02-2019 16:00
mecz nr: 177
AZS AGH KrakówMKS Ślepsk Suwałki
23-02-2019 17:00
mecz nr: 178
APP Krispol WrześniaExact Systems Norwid Częstochowa
23-02-2019 17:00
mecz nr: 179
KS Lechia Tomaszów MazowieckiKPS Siedlce
23-02-2019
mecz nr: 180
TAURON AZS CzęstochowaSTS OLIMPIA SULĘCIN
23-02-2019
mecz nr: 181
BBTS Bielsko - BiałaUKS Mickiewicz Kluczbork
23-02-2019
mecz nr: 182
Buskowianka KielceMCKiS Jaworzno