faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

15-10-2018 18:00
mecz nr: 1 TV
Chemik BydgoszczPGE Skra Bełchatów3:2 21:25 25:23 25:19 27:29 18:16
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: MISCHKE
VIS:
13-10-2018 INT
mecz nr: 2
MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 29:27 18:25 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KAPA
VIS:
29-11-2018 19:00
mecz nr: 3 TV
Stocznia SzczecinTrefl Gdańsk0:3 23:25 20:25 21:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
14-10-2018 17:30
mecz nr: 4 TV
GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:23 25:17 23:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: LASOK
VIS:
12-10-2018 18:00
mecz nr: 5 TV
Cerrad Czarni RadomJastrzębski Węgiel0:3 23:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: DUDEK P
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MAKOWSKI J
ES: KOZIEŁ
VIS:
13-10-2018 14:45
mecz nr: 6 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieAsseco Resovia Rzeszów3:2 25:23 23:25 25:19 21:25 15:13
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: LEMEK A
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
12-10-2018 20:30
mecz nr: 7 TV
ONICO WarszawaCuprum Lubin3:0 25:22 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KRÓL P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 2 [środa]wróć na początek

17-10-2018 18:00
mecz nr: 8
Cuprum LubinChemik Bydgoszcz1:3 19:25 23:25 25:16 22:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
17-10-2018 20:30
mecz nr: 9 TV
Asseco Resovia RzeszówONICO Warszawa1:3 18:25 23:25 25:23 21:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: STRZYLAK S
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
17-10-2018 18:00
mecz nr: 10
Aluron Virtu Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel2:3 20:25 25:21 25:13 22:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: PINDRAL S
S2: BURKIEWICZ P
ES: KAPA
VIS:
17-10-2018 18:00
mecz nr: 11
Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom0:3 22:25 22:25 17:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: MATUSIAK C
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: AWIŻEŃ
VIS:
17-10-2018 18:30
mecz nr: 12
Trefl GdańskGKS Katowice3:2 25:21 19:25 15:25 25:22 16:14
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
17-10-2018 18:00
mecz nr: 13 TV
Stocznia SzczecinZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 26:28 16:25 21:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JASIŃSKI D
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
17-10-2018 17:00
mecz nr: 14
PGE Skra BełchatówMKS Będzin3:1 25:21 25:27 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: BROŃSKI J
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

19-10-2018 18:00
mecz nr: 15 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleChemik Bydgoszcz3:0 25:15 25:14 25:18
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
20-10-2018 14:45
mecz nr: 16 TV
PGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk3:2 20:25 25:23 25:19 16:25 15:11
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: OLSZYCKA
VIS:
20-10-2018 INT
mecz nr: 17
Indykpol AZS OlsztynMKS Będzin3:0 26:24 25:23 25:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
21-10-2018 14:45
mecz nr: 18 TV
Jastrzębski WęgielStocznia Szczecin0:3 22:25 24:26 25:27
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: JACYNA G
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KRUK
VIS:
22-10-2018 18:00
mecz nr: 19 TV
Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice0:3 22:25 19:25 34:36
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
21-10-2018 17:30
mecz nr: 20 TV
Cuprum LubinCerrad Czarni Radom0:3 18:25 19:25 25:27
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: MAROSZEK W
S2: WEINER M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
21-10-2018 20:00
mecz nr: 21 TV
ONICO WarszawaAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:17 25:21 20:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: SKOWROŃSKI P
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

27-10-2018 INT
mecz nr: 22
Chemik BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie0:3 20:25 18:25 13:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
26-10-2018 20:30
mecz nr: 23 TV
Cerrad Czarni RadomONICO Warszawa3:0 25:21 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: MATUSIAK C
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: ADAMIEC
VIS:
26-10-2018 18:00
mecz nr: 24 TV
GKS KatowiceCuprum Lubin0:3 21:25 22:25 24:26
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: GADZINA M
S2: BURKIEWICZ P
ES: LASOK
VIS:
28-10-2018 20:00
mecz nr: 25 TV
Stocznia SzczecinAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:19 25:23 25:19
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: JACYNA G
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: RADECKI
VIS:
29-10-2018 18:00
mecz nr: 26 TV
MKS BędzinJastrzębski Węgiel2:3 21:25 25:21 25:19 13:25 10:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: KAPA
VIS:
27-10-2018 14:45
mecz nr: 27 TV
PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn0:3 24:26 17:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: DUDEK P
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
28-10-2018 17:30
mecz nr: 28 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleTrefl Gdańsk3:0 25:21 26:24 25:23
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

04-11-2018 17:30
mecz nr: 29 TV
Trefl GdańskChemik Bydgoszcz3:1 23:25 25:17 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
02-11-2018 20:30
mecz nr: 30 TV
Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 22:25 28:30 25:23 16:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
03-11-2018 14:45
mecz nr: 31 TV
Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:1 25:22 17:25 27:25 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: STRZYLAK S
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
03-11-2018 17:30
mecz nr: 32 TV
Asseco Resovia RzeszówMKS Będzin0:3 33:35 14:25 22:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
03-11-2018 20:00
mecz nr: 33 TV
Cuprum LubinStocznia Szczecin0:3 21:25 10:25 23:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MICHLIC A
ES: JARZĘBICKA
VIS:
04-12-2018 20:30
mecz nr: 34 TV
ONICO WarszawaGKS Katowice3:1 23:25 25:17 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
04-11-2018 14:45
mecz nr: 35 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieCerrad Czarni Radom0:3 13:25 23:25 19:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 6 [środa]wróć na początek

07-11-2018 18:00
mecz nr: 36
Chemik BydgoszczCerrad Czarni Radom1:3 19:25 25:19 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: MISCHKE
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 37
Aluron Virtu Warta ZawiercieGKS Katowice3:1 25:27 25:22 25:18 25:23
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: WEINER M
S2: BROŃSKI J
ES: BEDNAREK
VIS:
08-11-2018 20:30
mecz nr: 38 TV
Stocznia SzczecinONICO Warszawa3:1 25:20 16:25 25:17 25:21
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: FLIS T
S2: BURKIEWICZ P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 39
MKS BędzinCuprum Lubin1:3 23:25 14:25 25:23 21:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: DUDEK P
S1: WOLSKI Z
S2: MICHLIC A
ES: KAPA
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 40 TV
PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów3:1 32:30 21:25 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: MATUSIAK C
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:
07-11-2018 20:30
mecz nr: 41 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleJastrzębski Węgiel3:0 25:18 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: JACYNA G
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: KRUK
VIS:
31-10-2018 18:00
mecz nr: 42 TV
Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:2 19:25 22:25 25:20 31:29 15:6
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

10-11-2018 20:00
mecz nr: 43 TV
Indykpol AZS OlsztynChemik Bydgoszcz3:0 30:28 25:17 26:24
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: BROŃSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
10-11-2018 14:45
mecz nr: 44 TV
Jastrzębski WęgielTrefl Gdańsk3:0 25:22 25:16 25:18
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: HERBIK M
S2: TWARDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
11-11-2018 14:45
mecz nr: 45 TV
Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 13:25 26:28 25:20 25:23 18:20
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
10-11-2018 17:30
mecz nr: 46 TV
Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów0:3 16:25 17:25 22:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
12-11-2018 18:00
mecz nr: 47 TV
MKS BędzinONICO Warszawa1:3 25:22 17:25 17:25 20:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:
11-11-2018 17:30
mecz nr: 48 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieStocznia Szczecin3:0 26:24 25:23 26:24
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: KAPA
VIS:
12-11-2018 20:30
mecz nr: 49 TV
Cerrad Czarni RadomGKS Katowice3:0 25:18 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

17-11-2018 INT
mecz nr: 50
Chemik BydgoszczGKS Katowice3:1 19:25 25:21 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: STRZYLAK S
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: MATUSZAK
VIS:
18-11-2018 INT
mecz nr: 51
Stocznia SzczecinCerrad Czarni Radom3:1 25:16 25:23 22:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: SKOWROŃSKI P
ES: RADECKI
VIS:
19-11-2018 18:00
mecz nr: 52 TV
MKS BędzinAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 25:20 21:25 21:25 25:20 12:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KAPA
VIS:
17-11-2018 14:45
mecz nr: 53 TV
PGE Skra BełchatówONICO Warszawa3:0 25:21 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: MAROSZEK W
ES: ADAMIEC
VIS:
16-11-2018 INT
mecz nr: 54
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCuprum Lubin3:0 25:16 25:22 25:14
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:
16-11-2018 18:00
mecz nr: 55 TV
Trefl GdańskAsseco Resovia Rzeszów1:3 16:25 25:22 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:
18-11-2018 14:45
mecz nr: 56 TV
Indykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel1:3 22:25 25:27 25:18 14:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

26-11-2018 18:00
mecz nr: 57 TV
Jastrzębski WęgielChemik Bydgoszcz0:3 23:25 16:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: WOLSKI Z
ES: KRUK
VIS:
23-11-2018 20:30
mecz nr: 58 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn2:3 23:25 23:25 25:18 25:16 11:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: KRÓL P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
25-11-2018 14:45
mecz nr: 59 TV
Cuprum LubinTrefl Gdańsk0:3 19:25 21:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: JARZĘBICKA
VIS:
27-11-2018 19:00
mecz nr: 60 TV
ONICO WarszawaZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 17:25 19:25 25:18 13:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JASIŃSKI D
S1: WEINER M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
24-11-2018 17:30
mecz nr: 61 TV
Aluron Virtu Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów3:1 25:20 25:20 25:27 25:21
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: LEMEK A
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: KAPA
VIS:
23-11-2018 18:00
mecz nr: 62 TV
Cerrad Czarni RadomMKS Będzin3:0 25:12 25:16 25:17
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KOZIEŁ
VIS:
24-11-2018 14:45
mecz nr: 63 TV
GKS KatowiceStocznia Szczecin3:1 25:23 28:26 17:25 25:12
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

31-12-2018
mecz nr: 64
Chemik BydgoszczStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: JASIŃSKI D
S1: BROŃSKI J
S2: PINDRAL S
ES: MATUSZAK
VIS:
10-12-2018 18:00
mecz nr: 65 TV
MKS BędzinGKS Katowice2:3 22:25 25:23 20:25 25:23 24:26
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: LEMEK A
S1: TWARDOWSKI M
S2: HERBIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
09-12-2018 14:45
mecz nr: 66 TV
PGE Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:1 16:25 25:23 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: OLSZYCKA
VIS:
08-12-2018 17:30
mecz nr: 67 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:19 20:25 25:17 28:26
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
07-12-2018 20:30
mecz nr: 68 TV
Trefl GdańskONICO Warszawa1:3 25:20 18:25 15:25 14:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
09-12-2018 17:30
mecz nr: 69 TV
Indykpol AZS OlsztynCuprum Lubin2:3 25:11 10:25 25:22 18:25 11:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
08-12-2018 14:45
mecz nr: 70 TV
Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów3:1 25:23 27:29 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: MICHLIC A
S2: SKOWROŃSKI P
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 11 [środa]wróć na początek

12-12-2018 18:00
mecz nr: 71
Asseco Resovia RzeszówChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
12-12-2018 18:00
mecz nr: 72
Cuprum LubinJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
12-12-2018 20:30
mecz nr: 73 TV
ONICO WarszawaIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: MATUSIAK C
S1: PINDRAL S
S2: MICHLIC A
ES: TROCIŃSKI
VIS:
12-12-2018 18:00
mecz nr: 74
Aluron Virtu Warta ZawiercieTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: LITWIN J
S2: BURKIEWICZ P
ES: BEDNAREK
VIS:
12-12-2018 17:30
mecz nr: 75 TV
Cerrad Czarni RadomZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-12-2018 19:00
mecz nr: 76
GKS KatowicePGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: BROŃSKI J
ES: LASOK
VIS:
19-12-2018
mecz nr: 77
Stocznia SzczecinMKS Będzin
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: JASIŃSKI D
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 12wróć na początek

17-12-2018 17:30
mecz nr: 78 TV
Chemik BydgoszczMKS Będzin
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: STRZYLAK S
S1: MAKOWSKI J
S2: SKOWROŃSKI P
ES: MATUSZAK
VIS:
15-12-2018 14:45
mecz nr: 79 TV
PGE Skra BełchatówStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT: JĘDRASIK M
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: ADAMIEC
VIS:
15-12-2018 17:30
mecz nr: 80 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleGKS Katowice
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
16-12-2018 14:45
mecz nr: 81 TV
Trefl GdańskCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: BROŻYNA
VIS:
15-12-2018 20:30
mecz nr: 82 TV
Indykpol AZS OlsztynAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: MATUSIAK C
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
16-12-2018 17:30
mecz nr: 83 TV
Jastrzębski WęgielONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:
16-12-2018 20:30
mecz nr: 84 TV
Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WEINER M
S2: LAGIERSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

21-12-2018 20:30
mecz nr: 85 TV
Chemik BydgoszczONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1:
S2:
ES: MATUSZAK
VIS:
21-12-2018 17:30
mecz nr: 86 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
20-12-2018 20:30
mecz nr: 87 TV
Cerrad Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
22-12-2018 17:30
mecz nr: 88 TV
Jastrzębski WęgielGKS Katowice
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
23-12-2018 14:45
mecz nr: 89 TV
Stocznia SzczecinIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
22-12-2018 20:30
mecz nr: 90 TV
MKS BędzinTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1:
S2:
ES: BEDNAREK
VIS:
22-12-2018 14:45
mecz nr: 91 TV
PGE Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

28-12-2018 17:30
mecz nr: 92 TV
PGE Skra BełchatówChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:
30-11-2018 20:30
mecz nr: 93 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleMKS Będzin3:0 25:16 25:18 25:22
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: HERBIK M
S2: LITWIN J
ES: KRUK
VIS:
30-12-2018 14:45
mecz nr: 94 TV
Trefl GdańskStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
28-12-2018 20:30
mecz nr: 95 TV
Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1:
S2:
ES: AWIŻEŃ
VIS:
29-12-2018 14:45
mecz nr: 96 TV
Jastrzębski WęgielCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT: PAKOSZ K
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
29-12-2018 17:30
mecz nr: 97 TV
Asseco Resovia RzeszówAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
21-11-2018 18:00
mecz nr: 98 TV
Cuprum LubinONICO Warszawa1:3 19:25 27:25 23:25 16:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

12-01-2019
mecz nr: 99
Chemik BydgoszczCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 100
ONICO WarszawaAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
11-01-2019
mecz nr: 101
Jastrzębski WęgielAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 102
Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 103
GKS KatowiceTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 104
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 105
MKS BędzinPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

19-01-2019
mecz nr: 106
Chemik BydgoszczZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
20-01-2019
mecz nr: 107
Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 108
MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 109
Stocznia SzczecinJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 110
GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 111
Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 112
Aluron Virtu Warta ZawiercieONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BEDNAREK
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

02-02-2019
mecz nr: 113
Aluron Virtu Warta ZawiercieChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 114
ONICO WarszawaCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 115
Cuprum LubinGKS Katowice
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 116
Asseco Resovia RzeszówStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 117
Jastrzębski WęgielMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 118
Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 119
Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:

Kolejka nr 18 [środa]wróć na początek

06-02-2019
mecz nr: 120
Chemik BydgoszczTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 121
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 122
PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 123
MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BEDNAREK
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 124
Stocznia SzczecinCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: RADECKI
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 125
GKS KatowiceONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 126
Cerrad Czarni RadomAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:

Kolejka nr 19wróć na początek

09-02-2019
mecz nr: 127
Cerrad Czarni RadomChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
16-01-2019
mecz nr: 128
GKS KatowiceAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 129
ONICO WarszawaStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 130
Cuprum LubinMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: JARZĘBICKA
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 131
Asseco Resovia RzeszówPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 132
Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 133
Indykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 20wróć na początek

16-02-2019
mecz nr: 134
Chemik BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 135
Trefl GdańskJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 136
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 137
PGE Skra BełchatówCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 138
ONICO WarszawaMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: ADAMIEC
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 139
Stocznia SzczecinAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 140
GKS KatowiceCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:

Kolejka nr 21 [środa]wróć na początek

20-02-2019
mecz nr: 141
GKS KatowiceChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 142
Cerrad Czarni RadomStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 143
Aluron Virtu Warta ZawiercieMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BEDNAREK
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 144
ONICO WarszawaPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 145
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 146
Asseco Resovia RzeszówTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 147
Jastrzębski WęgielIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 22wróć na początek

23-02-2019
mecz nr: 148
Chemik BydgoszczJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 149
Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 150
Trefl GdańskCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 151
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 152
PGE Skra BełchatówAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 153
MKS BędzinCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 154
Stocznia SzczecinGKS Katowice
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:

Kolejka nr 23wróć na początek

02-03-2019
mecz nr: 155
Stocznia SzczecinChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 156
GKS KatowiceMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 157
Cerrad Czarni RadomPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 158
Aluron Virtu Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 159
ONICO WarszawaTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 160
Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: JARZĘBICKA
VIS:
02-03-2019
mecz nr: 161
Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 24wróć na początek

09-03-2019
mecz nr: 162
Chemik BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: MISCHKE
VIS:
07-03-2019
mecz nr: 163
Jastrzębski WęgielCuprum Lubin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 164
Indykpol AZS OlsztynONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 165
Trefl GdańskAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 166
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 167
PGE Skra BełchatówGKS Katowice
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: OLSZYCKA
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 168
MKS BędzinStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 25wróć na początek

16-03-2019
mecz nr: 169
MKS BędzinChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KAPA
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 170
Stocznia SzczecinPGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 171
GKS KatowiceZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 172
Cerrad Czarni RadomTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KOZIEŁ
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 173
Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BEDNAREK
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 174
ONICO WarszawaJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 175
Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 26wróć na początek

23-03-2019
mecz nr: 176
ONICO WarszawaChemik Bydgoszcz
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: TROCIŃSKI
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 177
Cuprum LubinAluron Virtu Warta Zawiercie
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: JARZĘBICKA
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 178
Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
19-03-2019
mecz nr: 179
GKS KatowiceJastrzębski Węgiel
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: LASOK
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 180
Indykpol AZS OlsztynStocznia Szczecin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 181
Trefl GdańskMKS Będzin
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: BROŻYNA
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 182
ZAKSA Kędzierzyn - KoźlePGE Skra Bełchatów
obsada sędziowska:KT:
KW:
S1:
S2:
ES: KRUK
VIS: