faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

10-10-2020 11:00
mecz nr: 1
NTSK NysaLUKS SUKCES Komprachcice3:0 25:20 25:11 25:16
02-11-2020 17:30
mecz nr: 2
ECO AZS UNI I OpoleECO AZS UNI II Opole3:0 25:17 25:13 25:19
10-10-2020 10:00
mecz nr: 3
PV VOLLEY KrapkowiceUKS Jedynka Kluczbork3:1 25:21 16:25 25:14 25:19

Kolejka nr 2wróć na początek

17-10-2020 10:00
mecz nr: 4
ECO AZS UNI II OpolePV VOLLEY Krapkowice3:0 25:18 25:12 25:9
18-10-2020 16:00
mecz nr: 5
LUKS SUKCES KomprachciceECO AZS UNI I Opole0:3 16:25 15:25 9:25
17-10-2020 11:00
mecz nr: 6
MMKS Kędzierzyn – KoźleNTSK Nysa2:3 19:25 16:25 27:25 25:15 8:15

Kolejka nr 3wróć na początek

31-10-2020 16:00
mecz nr: 7
ECO AZS UNI I OpoleMMKS Kędzierzyn – Koźle3:1 25:17 25:12 20:25 25:19
28-10-2020 18:00
mecz nr: 8
PV VOLLEY KrapkowiceLUKS SUKCES Komprachcice3:1 25:19 23:25 25:8 25:10
09-11-2020 17:30
mecz nr: 9
UKS Jedynka KluczborkECO AZS UNI II Opole2:3 18:25 27:25 25:20 15:25 7:25

Kolejka nr 4wróć na początek

14-01-2021 17:00
mecz nr: 10
LUKS SUKCES KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork
07-11-2020 12:00
mecz nr: 11
MMKS Kędzierzyn – KoźlePV VOLLEY Krapkowice3:1 25:15 21:25 25:9 25:20
27-11-2020 17:30
mecz nr: 12
NTSK NysaECO AZS UNI I Opole

Kolejka nr 5wróć na początek

18-11-2020 17:00
mecz nr: 13
PV VOLLEY KrapkowiceNTSK Nysa1:3 14:25 19:25 25:20 19:25
03-12-2020 16:00
mecz nr: 14
UKS Jedynka KluczborkMMKS Kędzierzyn – Koźle
14-11-2020 10:00
mecz nr: 15
ECO AZS UNI II OpoleLUKS SUKCES Komprachcice3:0 25:23 25:12 25:10

Kolejka nr 6wróć na początek

21-11-2020 11:00
mecz nr: 16
MMKS Kędzierzyn – KoźleECO AZS UNI II Opole0:3 21:25 18:25 21:25
16-12-2020 17:00
mecz nr: 17
NTSK NysaUKS Jedynka Kluczbork
22-11-2020 17:00
mecz nr: 18
ECO AZS UNI I OpolePV VOLLEY Krapkowice3:0 25:19 25:15 25:21

Kolejka nr 7wróć na początek

07-12-2020 16:00
mecz nr: 19
UKS Jedynka KluczborkECO AZS UNI I Opole
25-11-2020 17:30
mecz nr: 20
ECO AZS UNI II OpoleNTSK Nysa3:0 25:17 26:24 25:10
23-01-2021 11:00
mecz nr: 21
LUKS SUKCES KomprachciceMMKS Kędzierzyn – Koźle

Kolejka nr 8wróć na początek

05-12-2020 11:00
mecz nr: 22
LUKS SUKCES KomprachciceNTSK Nysa
05-12-2020 10:00
mecz nr: 23
ECO AZS UNI II OpoleECO AZS UNI I Opole
05-12-2020 11:00
mecz nr: 24
UKS Jedynka KluczborkPV VOLLEY Krapkowice

Kolejka nr 9wróć na początek

12-12-2020 10:00
mecz nr: 25
PV VOLLEY KrapkowiceECO AZS UNI II Opole
12-12-2020 10:00
mecz nr: 26
ECO AZS UNI I OpoleLUKS SUKCES Komprachcice
12-12-2020 11:00
mecz nr: 27
NTSK NysaMMKS Kędzierzyn – Koźle

Kolejka nr 10wróć na początek

19-12-2020 11:00
mecz nr: 28
MMKS Kędzierzyn – KoźleECO AZS UNI I Opole
19-12-2020 11:00
mecz nr: 29
LUKS SUKCES KomprachcicePV VOLLEY Krapkowice
19-12-2020 11:00
mecz nr: 30
ECO AZS UNI II OpoleUKS Jedynka Kluczbork

Kolejka nr 11wróć na początek

09-01-2021 11:00
mecz nr: 31
UKS Jedynka KluczborkLUKS SUKCES Komprachcice
09-01-2021 10:00
mecz nr: 32
PV VOLLEY KrapkowiceMMKS Kędzierzyn – Koźle
09-01-2021 10:00
mecz nr: 33
ECO AZS UNI I OpoleNTSK Nysa

Kolejka nr 12wróć na początek

06-02-2021 11:00
mecz nr: 34
NTSK NysaPV VOLLEY Krapkowice
06-02-2021 11:00
mecz nr: 35
MMKS Kędzierzyn – KoźleUKS Jedynka Kluczbork
06-02-2021 11:00
mecz nr: 36
LUKS SUKCES KomprachciceECO AZS UNI II Opole

Kolejka nr 13wróć na początek

13-02-2021 10:00
mecz nr: 37
ECO AZS UNI II OpoleMMKS Kędzierzyn – Koźle
13-02-2021 11:00
mecz nr: 38
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa
13-02-2021 10:00
mecz nr: 39
PV VOLLEY KrapkowiceECO AZS UNI I Opole

Kolejka nr 14wróć na początek

20-02-2021 10:00
mecz nr: 40
ECO AZS UNI I OpoleUKS Jedynka Kluczbork
20-02-2021 11:00
mecz nr: 41
NTSK NysaECO AZS UNI II Opole
20-02-2021 11:00
mecz nr: 42
MMKS Kędzierzyn – KoźleLUKS SUKCES Komprachcice