rozgrywki turniejowe

Pobierz

turniej nr 1 - gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

29-11-2020 10:00
mecz nr: A-1
PV Volley KrapkowiceMMKS Kędzierzyn-Koźle0:2 9:25 16:25
obsada sędziowska:S1: TOPOLNICKI K
S2: HRYCAJ T
SS: WANAT J
29-11-2020 11:30
mecz nr: A-2
MMKS Kędzierzyn-KoźleNTSK Nysa2:0 25:5 25:21
obsada sędziowska:S1: WANAT J
S2: TOPOLNICKI K
SS: HRYCAJ T
29-11-2020 13:00
mecz nr: A-3
NTSK NysaPV Volley Krapkowice0:2 20:25 23:25
obsada sędziowska:S1: HRYCAJ T
S2: WANAT J
SS:

turniej nr 2 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

16-01-2021 10:00
mecz nr: A-4
UKS Jedynka NiemodlinLUKS Sukces Komprachcice
obsada sędziowska:S1: IWAŃSKI K
S2: CYGLER R
SS: ZBOROWSKI M
16-01-2021 11:30
mecz nr: A-5
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork
obsada sędziowska:S1: CYGLER R
S2: IWAŃSKI K
SS: ZBOROWSKI M
16-01-2021 13:00
mecz nr: A-6
UKS Jedynka KluczborkUKS Jedynka Niemodlin
obsada sędziowska:S1: IWAŃSKI K
S2: CYGLER R
SS: ZBOROWSKI M
29-11-2020 13:00
mecz nr: A-7
ECO UNI I OpoleECO UNI II Opole2:0 25:11 25:12
obsada sędziowska:S1: KOWALIK M
S2: GLIŃSKI J
SS: KAFLOWSKI M

turniej nr 3 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

06-12-2020 12:00
mecz nr: A-8
UKS Jedynka KluczborkECO UNI I Opole0:2 14:25 12:25
obsada sędziowska:S1: HRYCAJ T
S2: KOWALIK M
SS: GLIŃSKI J
06-12-2020 13:30
mecz nr: A-9
ECO UNI I OpolePV Volley Krapkowice2:0 25:9 25:7
obsada sędziowska:S1: KOWALIK M
S2: HRYCAJ T
SS: GLIŃSKI J
06-12-2020 15:00
mecz nr: A-10
PV Volley KrapkowiceUKS Jedynka Kluczbork0:2 9:25 12:25
obsada sędziowska:S1: HRYCAJ T
S2: KOWALIK M
SS: GLIŃSKI J

turniej nr 4 - gospodarz LUKS Sukces Komprachcice wróć na początek

06-12-2020 13:30
mecz nr: A-11
LUKS Sukces KomprachciceMMKS Kędzierzyn-Koźle0:2 18:25 21:25
obsada sędziowska:S1: TOPOLNICKI K
S2: WYDRA T
SS: GRUSZCZYŃSKI M
06-12-2020 15:00
mecz nr: A-12
MMKS Kędzierzyn-KoźleECO UNI II Opole1:2 23:25 25:15 11:15
obsada sędziowska:S1: WYDRA T
S2: TOPOLNICKI K
SS: GRUSZCZYŃSKI M
06-12-2020 16:30
mecz nr: A-13
ECO UNI II OpoleLUKS Sukces Komprachcice2:0 25:20 25:16
obsada sędziowska:S1: TOPOLNICKI K
S2: WYDRA T
SS: GRUSZCZYŃSKI M
06-12-2020 13:00
mecz nr: A-14
UKS Jedynka NiemodlinNTSK Nysa0:2 20:25 12:25
obsada sędziowska:S1: KAFLOWSKI M
S2: PILICHOWSKI M
SS: POZNAŃSKI T

turniej nr 5 - gospodarz MMKS Kędzierzyn - Koźlewróć na początek

13-12-2020 10:00
mecz nr: A-15
MMKS Kędzierzyn-KoźleECO UNI I Opole
obsada sędziowska:S1: SZKUDLAREK K
S2: PRAGŁOWSKI W
SS: OLENDER J
13-12-2020 11:30
mecz nr: A-16
ECO UNI I OpoleLUKS Sukces Komprachcice
obsada sędziowska:S1: PRAGŁOWSKI W
S2: SZKUDLAREK K
SS: OLENDER J
13-12-2020 13:00
mecz nr: A-17
LUKS Sukces KomprachciceMMKS Kędzierzyn-Koźle
obsada sędziowska:S1: SZKUDLAREK K
S2: PRAGŁOWSKI W
SS: OLENDER J

turniej nr 6 - gospodarz NTSK Nysawróć na początek

13-12-2020 12:00
mecz nr: A-18
NTSK NysaUKS Jedynka Niemodlin
obsada sędziowska:S1: CYGLER R
S2: KLIŚ G
SS: IWAŃSKI K
13-12-2020 13:30
mecz nr: A-19
UKS Jedynka NiemodlinECO UNI II Opole
obsada sędziowska:S1: KLIŚ G
S2: IWAŃSKI K
SS: CYGLER R
13-12-2020 15:00
mecz nr: A-20
ECO UNI II OpoleNTSK Nysa
obsada sędziowska:S1: IWAŃSKI K
S2: CYGLER R
SS: KLIŚ G
24-01-2021 10:00
mecz nr: A-21
UKS Jedynka KluczborkPV Volley Krapkowice

turniej nr 7 - gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

20-12-2020 10:00
mecz nr: A-22
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Niemodlin
obsada sędziowska:S1: SETLAK M
S2: ZABŁOTNI S
SS: GRUSZCZYŃSKI M
20-12-2020 11:30
mecz nr: A-23
UKS Jedynka NiemodlinLUKS Sukces Komprachcice
obsada sędziowska:S1: ZABŁOTNI S
S2: SETLAK M
SS: GRUSZCZYŃSKI M
20-12-2020 13:00
mecz nr: A-24
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI I Opole
obsada sędziowska:S1: SETLAK M
S2: ZABŁOTNI S
SS: GRUSZCZYŃSKI M

turniej nr 8 - gospodarz ECO UNI II Opolewróć na początek

20-12-2020 10:00
mecz nr: A-25
ECO UNI II OpoleUKS Jedynka Kluczbork
obsada sędziowska:S1: PILICHOWSKI M
S2: GLIŃSKI J
SS: BANIAK J
20-12-2020 11:30
mecz nr: A-26
UKS Jedynka KluczborkNTSK Nysa
obsada sędziowska:S1: GLIŃSKI J
S2: PILICHOWSKI M
SS: BANIAK J
20-12-2020 13:00
mecz nr: A-27
NTSK NysaECO UNI II Opole
obsada sędziowska:S1: PILICHOWSKI M
S2: GLIŃSKI J
SS: BANIAK J
20-12-2020 13:00
mecz nr: A-28
PV Volley KrapkowiceMMKS Kędzierzyn-Koźle
obsada sędziowska:S1: SZKUDLAREK K
S2: KLIŚ G
SS: ZBOROWSKI M

turniej nr 9- gospodarz LUKS Sukces Komprachcice wróć na początek

10-01-2021 10:00
mecz nr: A-29
LUKS Sukces KomprachciceNTSK Nysa
10-01-2021 11:30
mecz nr: A-30
NTSK NysaPV Volley Krapkowice
10-01-2021 13:00
mecz nr: A-31
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice

turniej nr 10 - gospodarz UKS Jedynka Kluczborkwróć na początek

10-01-2021 10:00
mecz nr: A-32
UKS Jedynka KluczborkUKS Jedynka Niemodlin
10-01-2021 11:30
mecz nr: A-33
UKS Jedynka NiemodlinMMKS Kędzierzyn-Koźle
10-01-2021 13:00
mecz nr: A-34
MMKS Kędzierzyn-KoźleUKS Jedynka Kluczbork
10-01-2021 13:00
mecz nr: A-35
ECO UNI II OpoleECO UNI I Opole

turniej nr 11- gospodarz PV Volley Krapkowicewróć na początek

07-02-2021 10:00
mecz nr: A-36
PV Volley KrapkowiceECO UNI I Opole
07-02-2021 11:30
mecz nr: A-37
ECO UNI I OpoleUKS Jedynka Niemodlin
07-02-2021 13:00
mecz nr: A-38
UKS Jedynka NiemodlinPV Volley Krapkowice

turniej nr 12 - gospodarz MMKS Kędzierzyn-Koźlewróć na początek

07-02-2021 10:00
mecz nr: A-39
MMKS Kędzierzyn-KoźleUKS Jedynka Kluczbork
07-02-2021 11:30
mecz nr: A-40
UKS Jedynka KluczborkECO UNI II Opole
07-02-2021 13:00
mecz nr: A-41
ECO UNI II OpoleMMKS Kędzierzyn-Koźle
07-02-2021 13:00
mecz nr: A-42
NTSK NysaLUKS Sukces Komprachcice

turniej nr 13- gospodarz NTSK Nysawróć na początek

14-02-2021 10:00
mecz nr: A-43
NTSK NysaECO UNI I Opole
14-02-2021 11:30
mecz nr: A-44
ECO UNI I OpoleMMKS Kędzierzyn-Koźle
14-02-2021 13:00
mecz nr: A-45
MMKS Kędzierzyn-KoźleNTSK Nysa

turniej nr 14 - gospodarz UKS Jedynka Niemodlinwróć na początek

14-02-2021 10:00
mecz nr: A-46
UKS Jedynka NiemodlinPV Volley Krapkowice
14-02-2021 11:30
mecz nr: A-47
PV Volley KrapkowiceECO UNI II Opole
14-02-2021 13:00
mecz nr: A-48
ECO UNI II OpoleUKS Jedynka Niemodlin
14-02-2021 13:00
mecz nr: A-49
LUKS Sukces KomprachciceUKS Jedynka Kluczbork

turniej nr 15- gospodarz ECO UNI I Opolewróć na początek

21-02-2021 10:00
mecz nr: A-50
ECO UNI I OpoleNTSK Nysa
21-02-2021 11:30
mecz nr: A-51
NTSK NysaUKS Jedynka Kluczbork
21-02-2021 13:00
mecz nr: A-52
UKS Jedynka KluczborkECO UNI I Opole

turniej nr 16 - ECO UNI II Opolewróć na początek

21-02-2021 10:00
mecz nr: A-53
ECO UNI II OpolePV Volley Krapkowice
21-02-2021 11:30
mecz nr: A-54
PV Volley KrapkowiceLUKS Sukces Komprachcice
21-02-2021 13:00
mecz nr: A-55
LUKS Sukces KomprachciceECO UNI II Opole
21-02-2021 13:00
mecz nr: A-56
MMKS Kędzierzyn-KoźleUKS Jedynka Niemodlin