Siatkarze Asseco Resovii na Rynku Głównym w Krakowie

7C9A5459

Już w najbliższą niedzielę, 13 marca o godz. 12.00 na Rynku Głównym w Krakowie pojawią się siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i będą zapraszać kibiców na wyjątkowe wydarzenie – Turniej Finałowy Ligi Mistrzów, który odbędzie się 16 i 17 kwietnia w TAURON Arenie Kraków.

Final Four 2016 to efekt wspólnych starań miast – Krakowa i Rzeszowa oraz klubu Asseco Resovia. Dla sympatyków siatkówki zarówno niedzielne spotkanie z mistrzami Polski na Rynku Głównym w Krakowie, jaki i kwietniowa rywalizacja czterech najlepszych klubowych zespołów Europy w TAURON Arenie Kraków, stanowią niepowtarzalne okazje do zdobycia autografów i krótkich rozmów z idolami, oraz podziwiania na żywo popisów Bartosza Kurka czy Krzysztofa Ignaczaka i innych znakomitych siatkarzy rzeszowskiej drużyny.

Przedsprzedaż biletów w Krakowie
W sobotę, 12 marca w Krakowie uruchomiony zostanie jeden z punktów sprzedaży biletów na Final Four. Dostępnych będzie tam tysiąc wejściówek w cenie 240 zł. Sprzedaż odbywać się będzie od soboty do poniedziałku w punkcie STS przy ulicy Miodowej 43. Mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli wykupić miejsca w sektorach A6, A15, C13.

Ogólna sprzedaż biletów ruszy 21 marca na stronie KupBilet.pl.

W niedzielę w Krakowie zjawi się cała nasza drużyna. Mistrzów Polski będzie można spotkać na Rynku a także w punkcie sprzedaży biletów. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki!

M.Sz.