PLPS: Podziękowania dla trenera Waldemara Wspaniałego

czarni trefl lw71

Waldemar Wspaniały w przyszłym sezonie nie będzie już koordynatorem ds. rozgrywek Młodej Ligi. Władze Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej podziękowały trenerowi za owocną, pięcioletnią współpracę przy tworzeniu Młodej Ligi.

W siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. w Warszawie odbyło się podsumowanie sezonu 2015/2016 rozgrywek Młodej Ligi. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele klubów rywalizujących w Młodej Lidze oraz władze PLPS. Koordynator Młodej Ligi Waldemar Wspaniały ocenił sezon i przedstawił opracowanie podsumowujące rozgrywki. Odbyła się także dyskusja nad kształtem ligi w przyszłym sezonie i wprowadzeniem ewentualnych zmian, aby ML jak najlepiej realizowała swoje cele, rozwoju i przygotowania młodych siatkarzy do gry w profesjonalnych drużynach PlusLigi oraz reprezentacji narodowej.

Na spotkaniu poinformowano, że Waldemar Wspaniały kończy pracę jako koordynator Młodej Ligi. Prezes PLPS Jacek Kasprzyk, wiceprezes Artur Popko oraz główny komisarz PLPS S.A. Cezary Matusiak podziękowali panu Waldemarowi za współpracę i wręczyli pamiątkową statuetkę. Były siatkarz i trener klubowy oraz reprezentacji Polski poświęci się teraz już tylko pracy w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, którego jest szefem. Jako koordynator pracował przez pięć, spośród sześciu, sezonów Młodej Ligi.

Dziękujemy, panie Waldemarze!

* Wkrótce zapraszamy na wywiad z Waldemarem Wspaniałym, podsumowującym ostatni sezon Młodej Ligi, jak i cały okres swojej pracy w roli jej koordynatora. Wywiad będzie dostępny na stronie www.mlodaliga.pl

Autor: Jarosław Gniadek

M.Sz.